Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestruj

Wyświetl nową zawartość »

  • Krok 1 Twoje konto  
  • Krok 2 Potwierdzenie  

Rejestracja nowego konta użytkownika

Chcesz zaoszczędzić czas?
  • * To pole jest wymagane


  • Nie mniej niż 3 i nie więcej niż 26 znaków  • Mocne i bezpieczne hasło (3 - 32 znaków)Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

  • Wyrażam zgodę na przesyłanie przez spółkę Pro Media treści informacyjnych oraz treści o charakterze informacji handlowej pochodzących od spółki Pro Media lub innych podmiotów na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej.
  • Niniejszym wyrażam zgodę na wykorzystywanie moich danych osobowych przez Pro Media sp. z o.o. z siedzibą w Opolu, ul. Powstańców Śląskich 9, 45-086 Opole w celach marketingowych i reklamowych produktów i usług własnych spółki Pro Media także innych podmiotów, a także na udostępnianie tych danych spółkom powiązanym z nią kapitałowo. Oświadczam, że zostałem poinformowany o prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania oraz o dobrowolnym charakterze ich udostępnienia.

    Ochrona danych osobowych: Pro Media Sp. z o.o.(z siedzibą z siedzibą w Opolu, ul. Powstańców Śląskich) jest administratorem bazy danych osobowych. Udostępniane dane są chronione zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tj. Dz.U. z 2002 roku, nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Udostępniający ma prawo do wglądu, zmiany i usunięcia danych osobowych z bazy Pro Media. Udostępnianie danych jest dobrowolne.

Pamiętaj, możesz w każdej chwili cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące wycofania zgody znajdziesz w swoim profilu.

Współadministratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa oraz Pro Media Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu, ul. Powstańców Śląskich 9, 45-086 Opole. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Nowa Trybuna Opolska zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

** Zgoda wymagana