Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Bartek~

~Bartek~
  • Goście

Napisano 27 luty 2014 - 15:43:49

Ja kupuję tylko na Allegro, bo jest program ochrony kupujących. Nie kupuję w sklepach wysyłkowych bo przecież w obecnych czasach każdy (nawet dziecko) może założyć stronę "www" jako profesjonalny sklep.

Na tablica.pl też nie ma ochrony kupujących, chociaż że ma powiązanie z Allegro. O tablica.pl było głośno ostatnio.

#2 ~P.~

~P.~
  • Goście

Napisano 27 luty 2014 - 16:32:06

A co była za aukcja? Tajemnica?

Jaki nick miał sprzedawca? Tajemnica? 

Skoro pisze się o tym gazecie, to podać informację do końca.

#3 ~eryk~

~eryk~
  • Goście

Napisano 27 luty 2014 - 16:44:02

Co za różnica,czy Allegro,czy sklep online...jak trafisz na pasożyta,to nic nie poradzisz.....

#4 ~Łukasz~

~Łukasz~
  • Goście

Napisano 27 luty 2014 - 17:05:29

Drogi Eryku - poczytaj o programie ochrony kupujących!

#5 ~Piotruś~

~Piotruś~
  • Goście

Napisano 27 luty 2014 - 17:13:46

Również często kupuję na allegro i nie za bardzo wiem w jaki sposób można  by było mnie oszukać

1. Zamawiam towar - płatne przy odbiorze

2. Kurier przynosi paczkę

3.Zgodnie z obowiązującym prawem otwieram paczkę przy kurierze , sprawdzam towar  i jeżeli jest to towar nowy - prawidłowość wystawionej faktury.

4.Jeżeli wszystko jest ok to płacę za przesyłkę 

Pytanie brzmi - jak można mnie oszukać?

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2014 - 19:05:26

Również często kupuję na allegro i nie za bardzo wiem w jaki sposób można  by było mnie oszukać

3.Zgodnie z obowiązującym prawem otwieram paczkę przy kurierze , sprawdzam towar  i jeżeli jest to towar nowy - prawidłowość wystawionej faktury.

A no tak że jak nie ma opcji  wysyłki za pobraniem , a chcesz coś bardzo kupić to kupujesz , wpłacasz kasę, czekasz, a tu masz zong .

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2014 - 19:06:03

A no tak że jak nie ma opcji  wysyłki za pobraniem , a chcesz coś bardzo kupić to kupujesz , wpłacasz kasę, czekasz, a tu masz zong .

#8 ~Piotruś~

~Piotruś~
  • Goście

Napisano 27 luty 2014 - 19:23:11

Nie spotkałem się aby  rzecz którą chcę kupić występowała  na portalach aukcyjnych w pojedynczych egzemplarzach.

Nie spotkałem sie aby rzecz którą chce kupić wystepowała tylko i wyłącznie w opcji  ''po wpłacie na konto''.

Spotkałem za to paru ludków którym szkoda było zapłacic 2 zł więcej / za pobraniem / a stracili  wielokrotności do potęgi entej tej kwoty oraz dostali pięknego zonka.

P.S. Strzeżonego Pan Bóg strzeże. 

A głupich nie sieją . Sami rosną. 

#9 ~ali~

~ali~
  • Goście

Napisano 27 luty 2014 - 20:32:26

Gdzieś ty chłopie takie prawo wynalazł, kurier nie da ci paczki jak nie podpiszesz i nie zapłacisz. 

Chyba że pocztą dostaniesz ale to tu musi sprzedajacy zadeklarować opcję sprawdzenia zawartosci (5zł wiecej płatne) i wtedy na poczcie możesz sprawdzić paczkę. 

Więc nie powielaj głupot...

#10 ~Piotruś~

~Piotruś~
  • Goście

Napisano 27 luty 2014 - 20:43:36

Gdzieś ty chłopie takie prawo wynalazł, kurier nie da ci paczki jak nie podpiszesz i nie zapłacisz. 

Chyba że pocztą dostaniesz ale to tu musi sprzedajacy zadeklarować opcję sprawdzenia zawartosci (5zł wiecej płatne) i wtedy na poczcie możesz sprawdzić paczkę. 

Więc nie powielaj głupot...

Takie jest prawo  . Poczytaj  ustawe o prawach i obowiązkach  konsumenta. 

Ja zawsze otwieram przed zapłatą . A jeżeli kurier lub poczta ma z tym problemy to  oświadczam aby paczkę odesłali do nadawcy.

Nie ten to będzie inny.

#11 ~Kurier~

~Kurier~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2014 - 20:48:34

Piotruś ty pacanie... ;)

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2014 - 21:59:40

ZAMOWILEM KIEDYS WIATROWKE.MIALEM ZAPLACIC PRZY ODBIORZE.PRZYJECHAL KURIER I CHCIAL NAJPIERW KASE WIEC ODPOWIEDZIALEM ZEBY PACZKE SOBIE ZABRAL .WIEC WTEDY LASKAWIE ZGODZIL SIE NA DELIKATNE OTWARCIE, PO OTWARCIU OKAZALO SIE ZE W SRODKU ZNAJDOWALA SIE TROSZKE INNA WIATROWKA OD ZAMAWIENEJ.LADOWANA INNYMI PATRONAMI I TROSZKE INNY KALIBER.WOBEC TEGO ODMOWILEM ODBIORU KURIER NIECHETNIE ALO TO ZABRAL I PO KLOPOCIE.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: forum Strzelce Opolskie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych