Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~opolanka~

~opolanka~
  • Goście

Napisano 04 luty 2012 - 22:02:18

Moja mama właśnie kończy po 3 latach spłacać "cudowną" pościel z merynosów czy innego szajsu. Jak jej po tej akcji zagroziłam zabraniem dowodu, to już przestała uczestniczyć w pokazach wyłudzających pieniądze. To był jej 1 i ostatni taki "okazyjny" zakup...

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 luty 2012 - 22:54:08

""""Moderatorem jest Stanisław, mężczyzna w średnim wieku, w czarnym garniturze.""""

To zwykła szmata jest, a nie żaden tam moderator! Pieciu groszy bym nie dał na żadnego z tych oszustów, ale jak kto głupi, to niech ich słucha.

#3 ~dd~

~dd~
  • Goście

Napisano 04 luty 2012 - 23:39:04

na tego typu pokazy idzie się z głową a nie z portfelem, ja za udział w takich pokazach mam bardzo dużo przydatnych gadżetów (losowanie kuponów), które służą mi na co dzień i jestem bardzo zadowolona nie kupując żadnej pościeli,garów itp.rzeczy, a przy tym świetnie się bawię, pozdrawiam naiwnych..

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 luty 2012 - 09:38:42

"Pan w porządnym płaszczu" :) Bardzo mi sie podoba to określenie. Brzmi co najmniej, jak "Inteligent z teczką"

#5 ~Egon~

~Egon~
  • Goście

Napisano 05 luty 2012 - 10:21:31

na tego typu pokazy idzie się z głową a nie z portfelem, ja za udział w takich pokazach mam bardzo dużo przydatnych gadżetów (losowanie kuponów), które służą mi na co dzień i jestem bardzo zadowolona nie kupując żadnej pościeli,garów itp.rzeczy, a przy tym świetnie się bawię, pozdrawiam naiwnych..

Takie pokazy mają na celu dwie rzeczy - sprzedanie badziewia za duże pieniądze emerytom czy bezrobotnym, ludziom, którym łatwo jest wmówić, że są to rzeczy bardzo potrzebne, nowoczesne i modne. Ostatnio spędziłem kilka dni w domu (na zwolnieniu lekarskim). Codziennie ze trzy cztery telefony zapraszające na pokaz odkurzacza, garnków, patelni, urządzeń do masażu, makijażu... I darmowe gadżety dla wszystkich. I tu przechodzimy do drugiego (myślę, że nawet ważniejszego) celu - pozyskania danych osobowych.

#6 ~przedstawiciel~

~przedstawiciel~
  • Goście

Napisano 05 luty 2012 - 10:32:20

oooooo....ynteligent :lol: super zabawa i tyle zysku
kupta co chceta aja waja weg.................................... :lol: :lol: :lol:

#7 ~Bolek~

~Bolek~
  • Goście

Napisano 05 luty 2012 - 12:05:16

No dobrze, a gdzie w tym tekście jest jakieś nazwisko, nazwa lub cokolwiek innego, co pozwoliłoby na zweryfikować historię opisaną w tym niby reportażu. Autor opiera się na faktach ogólnie znanych, nie ma w tym tekście nic zaskakującego. Równie dobrze dziennikarz mógł napisać ten tekst bez odchodzenia od biurka.

#8 ~marylka~

~marylka~
  • Goście

Napisano 05 luty 2012 - 14:00:54

Jak byłam jesienią w Polsce (mieszkam w Anglii),to babcia pochwaliła się jakimiś super garnkami,które kupiła 2 dni wczesniej.Jak zobaczyłam ten badziew to natychmiast w imieniu babci zażądałam zwrotu pieniędzy.Jakaś baba w telefonie ściemniała,że nie ma takiej opcji,ale jak jej wygarnęłam polskie przepisy prawne to zmiękła.
Za parę dni przyszedł jakiś gość i zabrał ten badziew.
Powiedziałam babci aby na przyszłość nie wierzyła takim hochsztaplerom,którzy sprzedają chińszczyznę,na którą nie połaszczy się najuboższy Anglik ani Polak !!!
Po powrocie kupiłam babci piękny zestaw 3 garnków + 2 patelnie Tefala za 40% wartośći takiego zestawu w Polsce.Porządny towar z dożywotnią gwarancją.Wysłałam babci ten zestaw kurierem do Polski i jest bardzo zadowolona !!!
W Anglii jest niedopuszczalne oszukiwanie ludzi w ten sposób a tym bardziej nikt nie organizuje jakiś pokazów w hotelach albo w domach prywatnych!!! Od tego są sklepy !

#9 ~Firma kurierska~

~Firma kurierska~
  • Goście

Napisano 05 luty 2012 - 15:54:25

Jak byłam jesienią w Polsce (mieszkam w Anglii),to babcia pochwaliła się jakimiś super garnkami,które kupiła 2 dni wczesniej.Jak zobaczyłam ten badziew to natychmiast w imieniu babci zażądałam zwrotu pieniędzy.Jakaś baba w telefonie ściemniała,że nie ma takiej opcji,ale jak jej wygarnęłam polskie przepisy prawne to zmiękła.
Za parę dni przyszedł jakiś gość i zabrał ten badziew.
Powiedziałam babci aby na przyszłość nie wierzyła takim hochsztaplerom,którzy sprzedają chińszczyznę,na którą nie połaszczy się najuboższy Anglik ani Polak !!!
Po powrocie kupiłam babci piękny zestaw 3 garnków + 2 patelnie Tefala za 40% wartośći takiego zestawu w Polsce.Porządny towar z dożywotnią gwarancją.Wysłałam babci ten zestaw kurierem do Polski i jest bardzo zadowolona !!!
W Anglii jest niedopuszczalne oszukiwanie ludzi w ten sposób a tym bardziej nikt nie organizuje jakiś pokazów w hotelach albo w domach prywatnych!!! Od tego są sklepy !

Przewoziliśmy ten zestaw.Był bardzo porządny dlatego już w Polsce w sklepie z chińszczyzną kupiliśmy podobny za 2% wartości oryginału.Babcia się cieszy ty się nie zorientowałaś a ja mam Tefala za darmo.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 luty 2012 - 19:54:50

Ty jeszcze się nie zorientowałeś,że kolega bawi się z twoją żoną?

#11 ~dionizy~

~dionizy~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2017 - 09:46:22

Oszusci ,naciągacze,dobrze zorganizowana grupa palantow(ci co przychodzą to jeszcze większe).W dniu 22 kwietnia o godz 17 odbył sie taki pokaz w Rzeszowie w hotelu prezydenckim.Co i czego tam nie oferowali ,od mat masujących ,odkurzaczy,naczyn,masci rodem z Austrii,lanoliny,to cały czas kierowali swoje prezentacje w strone zakupu,Jezeli kupisz ten czy ten produkt masz znizki,do tego dorzucaja masc,odkurzacz,itp.Mata masujaca kosztuje 3000 ,a jak kupisz oni do tego dorzucają odkurzacz za6000,lanoline (butelka)sokowirowke za3500 tysiaca,100% osob tam przebywających to emeryci i rencisci ,ktorym blizej juz do ziemi jak do masazy leczniczych oczekiwali tylko na prezenty od organizatorow na koniec pokazow.Kazdemu po pokazie kazali udac sie do busa na nr PO( poznanskich)po prezent ,a tu szok gruby,spocony,frajerwyciągnąl bransoletki odpustowe i je rozdawal,nikt ich nie brał bo obiecali odkurzacze,czajniki itp ,ten grubasstwierdził ,ze nie dojechały,aletego nie powiedziano na początku spotkania,wyszła chryja,ludzie wyprzeklinali prezenterow odnajgorszych ,a wlasciciel siesmieje. 

#12 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 30 maj 2017 - 22:02:59

Moja mama właśnie kończy po 3 latach spłacać "cudowną" pościel z merynosów czy innego szajsu. Jak jej po tej akcji zagroziłam zabraniem dowodu, to już przestała uczestniczyć w pokazach wyłudzających pieniądze. To był jej 1 i ostatni taki "okazyjny" zakup...

Pościel chyba z meryszajsów :D

#13 ~Teresa~

~Teresa~
  • Goście

Napisano 09 luty 2018 - 12:00:25

Moja mama dała się tak nabrać wczoraj na pokazie. Chcemy oddać ten szajs. Czy komuś udało się odzyskać pieniądze od tych oszukańców ? Pomocy ....

#14 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2018 - 13:05:07

" Poniższe treści prezentowane na tym portalu noszą w sobie znamiona naruszających i szkalujących dobre imię Spółki, które jako dobro osobiste objęte jest ochroną prawną, zarówno przez przepisy prawa cywilnego jak również prawa karnego. Treści te są ewidentnie nieprawdziwe. Spółka posiada uzasadnione przypuszczenia, że za bezprawnym naruszeniem dobrego imienia Spółki, stoją podmioty konkurujące ze Spółką na tym samym rynku. Wykorzystują one ten portal do oczerniania Spółki, a z kłamliwych komentarzy czynią narzędzie do odstraszania przyszłych klientów Spółki. W związku z powyższym Spółka zdecydowała się o całym nieuczciwym i bezprawnym procederze poinformować właściwe ograny ścigania. Spółka jest przekonana, że w trakcie postępowania wszystkie osoby odpowiedzialne za ten niegodziwy proceder zostaną ustalone i zostaną wobec nich wyciągnięte konsekwencje karne"

#15 ~Sogo~

~Sogo~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2018 - 12:54:09

Spółka Spółka idiotko nazwa spółki nie została napisana wiec się pier***

#16 ~Amelia~

~Amelia~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2018 - 16:20:37

Do Agnieszki. Wszyscy,ktorzy zetknęli się z takimi pokazami mowia prawdę. Bylam 7 kwietnia 2018 roku w Busku Zdroju na pokazie takiego badziewia tj.mata masujaca za 8.400 zł a do tego garnki,odkurzacz,wyciskacz do soków zupełnie gratis.Był jeszcze zielony mentolowy glut do wąchania wyciśnięty na dłoń.Po prezentacji należało natychmiast przystąpić do kupna tego szajsu.Zapiekował się mną młody,gruby gość typu "KARK" . Rozmowa poszła nie po jego myśli a kiedy chamski typek zaczął podnosić głos"po co pani przyszła" należało brać nogi za pas. Uważajcie Rodacy to gangsterzy!!

#17 ~Fundacja Daje Siebie~

~Fundacja Daje Siebie~
  • Goście

Napisano 05 maj 2018 - 11:28:42

Pomoc w odstąpieniu od umowy oferuje Fundacja Daje Siebie.

www DajeSiebie com

Szybko - skutecznie - fachowo

#18 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2018 - 09:07:35

Masakra..to są oszusci na 100%...poszłam wczoraj z mężem na taki pokaz pierwszy raz.....i powiem tylko tyle ..że miałam na studiach przedmiot z dziedziny manipulacji człowiekiem....i na tym pokazie miałam okazję na żywo zobaczyć jak perfidnie wykorzystywali te wszystkie techniki..szczególnie w stosunku do osób starszych !!!!!  

Nawet mój  mój mąż starszy odemnie 12 lat..jakby nie ja... to by się dał nabrać!!!!!  Dlatego błagam nie pozwalajcie swoim bliskim - osobom w starszym wieku chodzić na takie pokazy!!!! A tymi firmami na bank powinna zająć się prokuratura!!!! 

Ps. Powiem na koniec tylko tyle, że bylismy na tym pokazie  jedyną parą dla , której nie mieli nic do zapropowania.. bo nic nie wylosowalismy itp...i  nikt nas nie zaprosił do stolika "żeby nam dalej prać mózg'...a pozostali byli namawiani na zakup materacy za ponad 10 tys. garnków za 6 tys. i odkurzaczy..i część osób widziałam wyciagała dowody osob. i podpisywała umowy!!! Tj. skandal ,żeby można było w ten sposób zarabiać na łatwowierności starszych osób. I uwaga tam są klakierzy, którzy zachwalają prezentowane rzeczy!!!! Podsumowując przy wychodzeniu nawet nikt nas nie pożegnał ....bo mieli na mnie i na męża takie nerwy..że nawet nie starali sie tego ukryć ...I pomyśleć że było tam w sumie 6 osób do nagonki ..a na spotkanie przyszło może z 15 osób..więc jak się rzucili na żer to omamialali bezlitośnie!!! I tylko tak myślę ,jak te osoby biorące udział w tym procederze tj. te z tej firmy prezentującej..mogą spać spokojnie zarabiając w ten nieuczciwy sposób pieniądze !!!!

#19 ~Zzygmunt~

~Zzygmunt~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2018 - 10:31:00

Jutro mam mieć podobny pokaz - rozdają roboty sprzątające  - REZYGNUJĘ !!!!!!!!!

#20 ~Maria~

~Maria~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2018 - 18:10:24

Masakra..to są oszusci na 100%...poszłam wczoraj z mężem na taki pokaz pierwszy raz.....i powiem tylko tyle ..że miałam na studiach przedmiot z dziedziny manipulacji człowiekiem....i na tym pokazie miałam okazję na żywo zobaczyć jak perfidnie wykorzystywali te wszystkie techniki..szczególnie w stosunku do osób starszych !!!!!  

Nawet mój  mój mąż starszy odemnie 12 lat..jakby nie ja... to by się dał nabrać!!!!!  Dlatego błagam nie pozwalajcie swoim bliskim - osobom w starszym wieku chodzić na takie pokazy!!!! A tymi firmami na bank powinna zająć się prokuratura!!!! 

Ps. Powiem na koniec tylko tyle, że bylismy na tym pokazie  jedyną parą dla , której nie mieli nic do zapropowania.. bo nic nie wylosowalismy itp...i  nikt nas nie zaprosił do stolika "żeby nam dalej prać mózg'...a pozostali byli namawiani na zakup materacy za ponad 10 tys. garnków za 6 tys. i odkurzaczy..i część osób widziałam wyciagała dowody osob. i podpisywała umowy!!! Tj. skandal ,żeby można było w ten sposób zarabiać na łatwowierności starszych osób. I uwaga tam są klakierzy, którzy zachwalają prezentowane rzeczy!!!! Podsumowując przy wychodzeniu nawet nikt nas nie pożegnał ....bo mieli na mnie i na męża takie nerwy..że nawet nie starali sie tego ukryć ...I pomyśleć że było tam w sumie 6 osób do nagonki ..a na spotkanie przyszło może z 15 osób..więc jak się rzucili na żer to omamialali bezlitośnie!!! I tylko tak myślę ,jak te osoby biorące udział w tym procederze tj. te z tej firmy prezentującej..mogą spać spokojnie zarabiając w ten nieuczciwy sposób pieniądze !!!!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych