Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


310 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 17 kwiecień 2013 - 11:11:24

Jeśli tam powstanie trupiarnia to na pewno właściciel będzie miał ciągłe kontrole a ci z sanepidu zawsze coś znajdą i trzeba będzie płacić na okrągło kary.. A jeśli chodzi o starostę to jeśli nie potrafi tego załatwić to trzeba wybrać takiego który będzie potrafił PROSTE.

#82 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 17 kwiecień 2013 - 11:13:04

Zmuszajcie ich do konspiracji, do nieustającego napięcia uwagi. Wykończajcie ich psychicznie. Bądźcie przebiegli, podstępni i kreatywni w zdobywaniu informacji. Pozyskajcie do współpracy kogoś z personelu. Gromadźcie dokumentację i zdjęcia. Rozpracowujcie obiekt wywiadowczo, a zaraz potem kontrola, kontrola i jeszcze raz kontrola i lokalne stacje radiowe i telewizyjne i prasa i blokady. Zero tolerancji dla trupiarzy!

#83 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 17 kwiecień 2013 - 11:15:07

To mieszkańcy są decydentem na terenie osiedla! Nie będzie trupiarz pluł im w twarz!

#84 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 17 kwiecień 2013 - 12:16:53

A MOZE BY TAK NA TACZKE TEGO CO WYDAL ZEZWOLENIE.ZROBIC RUNDE HONOROWA PO MIESCIE ZEBY LUDZIE WIEDZIELI.
TO JEST SKANDAL!!!!!TO JEST BRAK SZACUNKU DLA WIEKSZOSCI!!!!
PRZECIEZ WYDAJAC TKAIE POZWOLENIE NAPEWNO WIEDZIAL ZE BEDZIE SZUM,ALE PRZECIEZ TO TAKIE PIEKNE UCZUCIE JAK SIE Z ROBI LUDZOM "KUKU"SIEDZAC NA URZEDOWYM STOLKU!!!!!!!!!!!

#85 ~kodi~

~kodi~
 • Goście

Napisano 17 kwiecień 2013 - 12:30:45

Takie same decyzje ten sam powiat wydał na ulicy Oławskiej gdzie w środku domków jednorodzinnych zrobił dyskotekę i ludzie po nocach nie śpią i włóczą się po sądach po sprawiedliwość a DIVA MUSIC CLUB z Oławskiej 13 ładuje basem przec całą piątkową i sobotnią noc.Policja rozkłada ręce, powiat rozkłada ręce, burmistrz rozkłada ręce. To jest normalne???? Nikt mieszkańców nie pytał czy chcą dyskoteki w środku domków jednorodzinych. A to co się po tych dysk0otekach dzieje z okolicą to przechodzi ludzkie pojęcie. SKANDAL!!!

#86 ~Mieszkanka~

~Mieszkanka~
 • Goście

Napisano 17 kwiecień 2013 - 12:53:41

dzielnica "willowa" któż by przypuszczał... hehe

#87 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 17 kwiecień 2013 - 14:48:14

dzielnica "willowa" któż by przypuszczał... hehe



Tylko pan Kęsik i Pan Starosta. Nikomu innemu do głowy to nie przyszło. Jestem wyborcą PO ale zobaczymy jak uda im się załatwić tą sprawę.. Rozliczymy się przy najbliższych wyborach.

#88 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 17 kwiecień 2013 - 14:54:08

Jak będzie sesja Rady Powiatu, to dam Wam znać - WSZYSCY KTÓRZY MOGĄ POWINNI PRZYJŚĆ NA SESJĘ I PROTESTOWAĆ!!! Niech zobaczą te urzędasy ze starostą Kruszyńskim (PO) na czele, że nie mogą z mieszkańcami robić co im się tylko podoba!!! Tylko protest ich czegoś nauczy - znam tych polityków krętaczy z PO - posrają się jak ludzie zaczną protestować i wstrzymają budowę!!!


Zgadzam się, niech zobaczą ilu ludziom to przeszkadza. A tak poza tym to jeszcze gdzieś informują jakiego zrobili BABOLA oprócz NTO ?

#89 ~namysłowianin~

~namysłowianin~
 • Goście

Napisano 17 kwiecień 2013 - 15:06:00

Zdałoby się poruszyć sprawę, że śmieci same się nie wyrzucą. Jeżeli ludzie będą dbać o prządek to takowy będzie..


Zdałoby się poruszyć sprawę, że śmieci same się nie wyrzucą. Jeżeli ludzie będą dbać o prządek to takowy będzie..


Ten tok rozumowania widać na cmentarzu,że to ludzie mają dbać o cmentarz o alejki,ugniatać śmieci w pojemnikach żeby się nie wysypywały,sprzątać parkingi.Punkty czerpania wody to też ludzie powinni podłączyć do kanalizacji,w chwili obecnej to ludzie brną po błocie,to też ich wina bo biorą wodę.Wystarczy przyjść w sobotę na cmentarz posłuchać co ludzie mówią na temat "zarządzania" cmentarzami.

#90 ~ja~

~ja~
 • Goście

Napisano 17 kwiecień 2013 - 18:52:54

prowadzisz rano dziecko do przedszkola a tu wyladunek trumien z karawanu. tato co oni robia? a wiesz dziecko trupy rozladowuja! dziekujemy ci starosto kruszynski!!! podziekujemy przy urnie wyborczej!


Co "oni" jeszcze wymyślą??? "władza" powiatu z p. k. na czele wampiry...jedne

#91 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 17 kwiecień 2013 - 19:12:59

No wiecie co ludzie! Żeby zwłoki wozić po osiedlu, to przechodzi ludzkie pojęcie!

#92 ~michaś~

~michaś~
 • Goście

Napisano 17 kwiecień 2013 - 22:06:53

Posłuchajcie zwyki zjadacze chleba czepiacie się Starosty powiatu a winowajcy siedzą sobie i nic nie robią codziennie tylko knują wskażę wam ich imiona Krzysiek i Tadeusz z GMINY to oni są odpowiedzialni za PLAN ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO zapytajcie mądrych ludzi to potwierdzą wam TĄ WIADOMOŚC.

#93 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 18 kwiecień 2013 - 08:23:38

Gratuluję wyborcom Włodawy odpowiedniej osoby na odpowiednim stanowisku. Pięknie ubił takiego pana Kęsika :)

#94 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 18 kwiecień 2013 - 09:20:16

tylko jest różnica między Prosektorium we Włodawie a Domem Pogrzebowym w Namysłowie. A to wielka różnica i właśnie chodzi w całej tej sprawie

#95 analityk

analityk

  Nowy

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • Pip
 • 10 postów

Napisano 18 kwiecień 2013 - 09:29:41

Podsumujmy. Burmistrz i Rada Miejska przyjmują miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, który jest dokumentem niskiej jakości. Jego interpretacja np. wg starostwa pozwala na lokowanie na osiedlu domów jednorodzinnych zakładu pogrzebowego zajmującego się przechowywaniem i "obsługą" ciał ! Gdyby plan jasno wskazywał lokalizację takich budzących emocje usług nie byłoby sprawy. Plan zatem powinien być poprawiony ! Ile jeszcze może drzemać w nim niespodzianek ? Starosta nie konsultując się z nikim, mając za nic interes mieszkańców, nie pytając burmistrza, inspekcji sanitarnej i sąsiadów wydaje pozwolenie na budowę zakładu pogrzebowego z kostnicą pod oknami mieszkańców. Wspaniała i wrażliwa na potrzeby społeczne władza. Pozazdrościć taktu. Przedsiębiorca pogrzebowy nie posiada wrażliwości społecznej skoro chce stawiać swój zakład w takim miejscu. Doskonale wpisuje się w obraz biznesu, którego misją jest zarabianie kasy bez względu na szkody jakie wyrządza innym, w tym przypadku sąsiadom. Mieszkańcy; zostali postawieni przed faktami dokonanymi i bezdusznością urzędników. Życzę im sukcesu w dążeniu do ochrony własnej intymności, zdrowia psychicznego małych dzieci dorastających pod oknami kostnicy, szansy na odzyskanie pieniędzy włożonych w domy, których wartość właśnie spadła. Mam nadzieję, że ktoś się jednak zreflektuje i od serca zajmie sprawą. A władza właśnie udowodniła, że zasłużyła na zmianę.

#96 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 18 kwiecień 2013 - 10:30:48

tylko jest różnica między Prosektorium we Włodawie a Domem Pogrzebowym w Namysłowie. A to wielka różnica i właśnie chodzi w całej tej sprawie


Jest to tak samo uciążliwa działalność dla mieszkańców. W planie zagospodarowania przestrzennego Namysłowa dla działki 221/3 jest taki sam zapis jak w planie zagospodarowania we Włodawie. Teren mieszkaniowo usługowy bez uciążliwej działalności. Gdzie była ankieta? Starosta reprezentuje interes społeczny.. Czemu tam mogli to załatwić a u nas nie ? Każdy popełnia błędy, teraz trzeba to odkręcić i ten kto to zrobi na pewno zostanie zapamiętany i nagrodzony przez ludzi.

#97 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 18 kwiecień 2013 - 12:07:54

a jakiej firmy się spodziewały osoby budujące tam swoje domy? Przecież wszystkie te działki są w pobliżu cmentarza to chyba można było się spodziewać, że taka firma może chcieć wybudować swoją siedzibę w okolicach cmentarza proste. A teraz nagle pretensje do całego świata

#98 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 18 kwiecień 2013 - 12:22:46

a jakiej firmy się spodziewały osoby budujące tam swoje domy? Przecież wszystkie te działki są w pobliżu cmentarza to chyba można było się spodziewać, że taka firma może chcieć wybudować swoją siedzibę w okolicach cmentarza proste. A teraz nagle pretensje do całego świata

zgadzam się z Tobą skoro buduje sie dom w okolicach cmentarza to trzeba sie liczyć z takim sąsiedztwem. A gdzie mają budować zakład pogrzebowy jak nie blisko cmentarza. Proste i logiczne. Kupiło sie taniej działeczkę a teraz pretensje do garbatego że ma dzieci proste.

#99 analityk

analityk

  Nowy

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • Pip
 • 10 postów

Napisano 18 kwiecień 2013 - 12:41:57

MPZP dla Namysłowa. Cytuję: "MU - tereny zabudowy mieszkaniowo-usługowej rozumianej jako budynek mieszkalny jednorodzinny lub wielorodzinny, budynek mieszkalno-usługowy, obiekt usługowy lub zespół takich obiektów, przy czym za funkcje usługowe uznaje się usługi handlu detalicznego, usługi rzemiosła nieprodukcyjnego, usługi gastronomiczne, usługi administracyjno-biurowe, usługi ochrony zdrowia i opieki społecznej, usługi nauki i oświaty, usługi kultury i rozrywki oraz inne o podobnym charakterze, wraz z obiektami i urządzeniami towarzyszącymi' koniec cytaty. No i teraz niech ktoś mądry powie w jaki sposób dom usług pogrzebowych z kostnicą jest podobny to ww. usług ? Jaką trzeba mieć 'kreatywność" by uznać kostnicę za spełniającą warunki planu ? Jak można uznać, że sąsiedzi działki na której powstaje taki zakład nie musza być pytani zdanie ? Starosta twierdz, że wydal decyzję zgodnie z prawem. Ale jakim ? Jego prawem ? Parafrazując księdza Tischnera: jest prawo, tyz prawo i gówno prawo. Starosto ! Jest wstydem się pomylić, ale jeszcze większym iść w zaparte, że się nie pomyliło.

#100 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 18 kwiecień 2013 - 14:22:42

Decyzja nie była wydana przez starostę namysłowskiego tylko przez naczelnika wydziału, którego dopadło przesilenie wiosenne. Ktoś za to beknie :(



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych