Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zadymy, bijatyki na dyskotece !

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
70 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~tomek~

~tomek~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2012 - 21:34:46

Czy będzie kiedyś u nas normalna dyskoteka, bo ta na oswięcimskiej to prawdziwa mordownia. Chciałem się pobawić ale normalnie się nie da. Banda naćpanych ludzi jest tam wszędzie !!! Są agresywni, zaczepiają i prowokują. Nasza policja co nato??

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2012 - 21:41:32

Czy będzie kiedyś u nas normalna dyskoteka, bo ta na oswięcimskiej to prawdziwa mordownia. Chciałem się pobawić ale normalnie się nie da. Banda naćpanych ludzi jest tam wszędzie !!! Są agresywni, zaczepiają i prowokują. Nasza policja co nato??

Nato nie odpowiada za bezpieczeństwo na dyskotekach :lol:

#3 ~ziomal~

~ziomal~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2012 - 22:36:37

Nato nie odpowiada za bezpieczeństwo na dyskotekach :lol:

Ale ktoś odpowiadać powinien :)

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2012 - 07:19:33

no to nie chodz tylko jedz do pietni albo gdzie indziej, u nas zawsze były zadymy czy to na unii czy też w danym mdk czy też na strzelnicy.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2012 - 08:38:29

Ktoś, domysl sie kto? odpowiada za taki stan porządku. Na każdym skwerku łebki handlują wiesz czym. Widocznie tak ma być. Komuś na tym zależy.

#6 ~tomek~

~tomek~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2012 - 09:03:43

no to nie chodz tylko jedz do pietni albo gdzie indziej, u nas zawsze były zadymy czy to na unii czy też w danym mdk czy też na strzelnicy.

Właśnie, że cały czas jeździliśmy do pietni - ale ciagle kłopot z kierowcą jest.

#7 kika

kika

Moderator

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 7084 postów

Napisano 03 sierpień 2012 - 09:17:40

Właśnie, że cały czas jeździliśmy do pietni - ale ciagle kłopot z kierowcą jest.

Nie na dyskotoce a w dyskotece, nie w Pietni a w Pietnej a poza tym, skoro nie możecie znaleźć kierowcy to nie jesteście lepsi od tych co się bawią w Głubczycach bo każdy jedzie się nie pobawić ale nachlać i wyrwać jakąś laskę.

th_0girl_witch.gif

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2012 - 09:28:54

Nie na dyskotoce a w dyskotece, nie w Pietni a w Pietnej a poza tym, skoro nie możecie znaleźć kierowcy to nie jesteście lepsi od tych co się bawią w Głubczycach bo każdy jedzie się nie pobawić ale nachlać i wyrwać jakąś laskę.

wyrwać to można chwasta, laski się POdrywa :lol:

#9 kika

kika

Moderator

• PipPipPipPip
  • 7084 postów

Napisano 03 sierpień 2012 - 09:36:00

wyrwać to można chwasta, laski się POdrywa :lol:

W takim obustronnym upojeniu alkoholowym potrafią już tylko wyrywać :D

th_0girl_witch.gif

#10 ~andy~

~andy~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2012 - 10:08:57

wyrywać...? POdrywać ..? wszystko jedno. Jesse Z. na didżeja :D

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2012 - 10:14:56

Ale bajki wypisujesz

#12 kika

kika

Moderator

• PipPipPipPip
  • 7084 postów

Napisano 03 sierpień 2012 - 10:17:21

Jesse Z. na didżeja :D

Lepiej B.o.B :D

th_0girl_witch.gif

#13 ~andy~

~andy~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2012 - 11:29:09

może być :D

#14 kika

kika

Moderator

• PipPipPipPip
  • 7084 postów

Napisano 03 sierpień 2012 - 12:29:01

może być :D

Co może być? dla Ciebie to i tak obojętne bo nie potrafisz tańczyć :P :D

th_0girl_witch.gif

#15 ~tomek~

~tomek~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2012 - 13:36:29

nie bądź taka mądra, nam chodzi o przezorność, wypicie piwa czy dwóch nie świadczy o tym, że jedziemy się nachlać - jak to nazwałaś ! Nawiasem mówiąc przeważnie jeździmy z naszymi partnerkami. Więc się nie przypi..laj, jeżeli chodzi o literówki to sobie odpuść, każdy wie o co chodzi.

#16 ~andy~

~andy~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2012 - 13:39:34

ja ? ja nie potrafię? jestem królem klepisk i lwem parkietów...hahahaha

#17 kika

kika

Moderator

• PipPipPipPip
  • 7084 postów

Napisano 03 sierpień 2012 - 14:08:33

nie bądź taka mądra, nam chodzi o przezorność, wypicie piwa czy dwóch nie świadczy o tym, że jedziemy się nachlać - jak to nazwałaś ! Nawiasem mówiąc przeważnie jeździmy z naszymi partnerkami.

To gdzie widzisz problem? Ja też często jeżdżę na imprezy, ale z kierowcą nie ma problemu co wyjazd to ktoś inny się poświęca, nawet ja :(

th_0girl_witch.gif

#18 kika

kika

Moderator

• PipPipPipPip
  • 7084 postów

Napisano 03 sierpień 2012 - 14:10:37

ja ? ja nie potrafię? jestem królem klepisk i lwem parkietów...hahahaha

Na dożynkach, festynach i dancingach... nosisz grzebień w tylnej kieszeni spodni, białe skarpetki do lakierek i koszulę w hawajskie wzory? :D

th_0girl_witch.gif

#19 ~andy~

~andy~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2012 - 14:21:55

Na dożynkach, festynach i dancingach... nosisz grzebień w tylnej kieszeni spodni, białe skarpetki do lakierek i koszulę w hawajskie wzory? :D

Dokładnie :D rączka od grzebienia jest w kształcie kobiecej nogi,,,, i jeszcze szeroki pas do spodni z wielką klamrą , na której jest zdjęcie ABBY :D ponadto mom glaca, krziwy nochol , platfus i brzuch....mom czarne pazury w fuzeklach dziury i brunatne palce od cygaret ....prawdziwy ze mnie mężczyzna.hahahahahha

#20 kika

kika

Moderator

• PipPipPipPip
  • 7084 postów

Napisano 03 sierpień 2012 - 14:36:07

Dokładnie :D rączka od grzebienia jest w kształcie kobiecej nogi,,,, i jeszcze szeroki pas do spodni z wielką klamrą , na której jest zdjęcie ABBY :D ponadto mom glaca, krziwy nochol , platfus i brzuch....mom czarne pazury w fuzeklach dziury i brunatne palce od cygaret ....prawdziwy ze mnie mężczyzna.hahahahahha

Wow! Bad Boy Lovelas... Goguś z Ciebie... laski sikają za Tobą do góry i w bok, normalnie bo się zakocham :D

th_0girl_witch.gif

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych