Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zabrali mi dzieci, bo nie mam pracy :: zobacz komentowany artykuł

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
67 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Val~

~Val~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2014 - 19:55:41

państwo nie jest od tego by wychowywać dzieci (na swoich sługów) ani od tego, by zapewniać "miejsca pracy". Wystarczy, że nie będzie ingerować i wtryniać swoich lepkich łap w życie jednostki i gospodarkę i pozwoli ludziom się bogacić. CIT/PIT, składka ZUS, obowiązkowe ubezpieczenia, akcyza, masa urzędasów którą utrzymuje podatnik - proszę, rząd zapewnia miejsca pracy swoim, widzicie jak to się kończy?

Zapraszam do Kongresu Nowej Prawicy

#42 ~Zdrowy Rozsądek~

~Zdrowy Rozsądek~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2014 - 09:08:00

@Val

No i wszystko jasne – pani Weronika zaniedbała dzieci bo musiała płacić CIT/PIT i VAT.

A rodziny zastępcze są po to by państwo mogło wychowywać swoich sługów.

Jakiż prosty jest świat w oczach korwinistów ;) (można nawet rzecz, że prostacki i prymitywny).

#43 ~s~

~s~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2014 - 20:02:27

Chory kraj. Sąd twierdzi, że to dla "dobra dziecka"? To niech się sąd zapozna z badaniami nad psychologią rozwoju i tym jakie szkody psychiczne sprawia odebranie dzieci, zwłaszcza małych, rodzicom. Zresztą niedawno chłopak przez to popełnił samobójstwo.

#44 ~megi~

~megi~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2014 - 16:07:29

Telefon Wsparcia Rodziców- bezpłatna infolinia, dla osób zagrożonych odebraniem dzieci np. z powodu biedy. 

Fundacja Rzecznik Praw Rodziców

ul. Steinhausa 2/52
02-747 Warszawa

22/4178718 z tel.komórkowych

800 889 994 z tel. stacjonarnych

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2014 - 08:24:31

Nie znamy obiektywnej relacji. Wiadomo tylko, że pani lat 25 ma dwójkę dzieci (każde z kim innym, pierwsze w wieku 18 lat), nie pracuje, nie ma zawodu, nie ma mieszkania. Kurator nie pojawia się u nikogo "z automatu", ale w odpowiedzi na starania o zasiłek.

Oczywiście, jestem za tym, aby ludzie niezamożni mogli wychowywać dzieci. Ale pod pewnymi warunkami:

1. Żaden argumet. Ty nie refundujesz nikomu fajek. Sami palacze za to płacą i to grubą kasę. Poza tym najubożsi kupują tytonie (wychodzi od 4 - 5zł za paczkę, a nie 11 -13 (jak chce rząd). Poza ubożsi kupują z pominięciem akcyzy (Ukraina, Mołdawia itp.). Tak, że nawet złotówki do tego nie dopłacasz :).

2. Alkohol - jw. :)

3. Tego nie kumam. Jakie interwncyjne? Za darmo zap***lać???

4. Idiota. Dziwi się, że żyje w socjalizmie, a nie chce płacić :D. Nie masz wyboru! Tak stanowi praw!

co ty gadasz - zasiłki są wypłacane z moich pieniędzy bo "rząd" nie ma włąsnych 

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2014 - 08:25:20

Nie znamy obiektywnej relacji. Wiadomo tylko, że pani lat 25 ma dwójkę dzieci (każde z kim innym, pierwsze w wieku 18 lat), nie pracuje, nie ma zawodu, nie ma mieszkania. Kurator nie pojawia się u nikogo "z automatu", ale w odpowiedzi na starania o zasiłek.

Oczywiście, jestem za tym, aby ludzie niezamożni mogli wychowywać dzieci. Ale pod pewnymi warunkami:

1. Rzucić papierosy - nie mam zamiaru fundować komukolwiek używek. Demagogią jest, że zapomoga idzie na dzieci. gdyby nie papierosy, byłoby o kilkaset złotych miesięcznie więcej

2. Alkohol - jw.

3. Przyjmować prace interwencyjne

4. Uregulować sprawy rodzinne - mam dość fundowania zasiłków skaczącym z kwiatka na kwiatek, zapylanym co roku "kochającym" matkom

popieram!!! 

#47 ~Krzysztof Buchholz~

~Krzysztof Buchholz~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2014 - 08:36:42

Takie chore kryteria tylko w Maden in Poland ...wszystko to jest jak srający z lenistwa i głupoty na środku pokoju polityk I jeszcze ci durnie tłumaczą , ze to dla dobra dziecka 

#48 ~Zami~

~Zami~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2014 - 11:40:24

A ile ta rodzinka weźmie za opiekę nad dziećmi, przecież ta kobieta cieszyła by się z połowy tej kwoty i obecności dzieci przy sobie. Tusk powinien pożyć jak przeciętny polak zarabiający 1000 zł z tego połowa na opłaty a za resztę niech utrzyma siebie i dziecko!!! Chory kraj chora polityka

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2014 - 12:32:48

Niestety tak to juz jest gdy "panstwo " wie lepiej od obywatela. Tak jest i bedzie w kazdym kraju rzadzacym przez social-demokratow (patrz np szwecja ).  Glosujcie dalej na popisy , a moze i Wam odebiora kiedys dziecko np za klapsa ....

#50 ~elwira~

~elwira~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2014 - 22:27:56

zabrali nam dziecko do rodziny zastępczej za nie prawde to było w roku 2013 w styczniu jedna osoba powiedziała cos drugiej osobie ta osoba poleciała to mopsu mops zawiadomil kuratora a kurator sąd i nadal nie odzyskaliśmy dziecka mój partner został zkazany przez sąd ma w zawieszeniu 2 lata za coś co nie zrobił dziecko było zadbane nawet lekarz sądowy badał sytuacje pisze że dziecko nie miało uszkodzenie ciała ani naruszenie ciała nawet adwokat mówił ze przepisy są naruszane w sądzie nie ma sprawiedliwości w polsce może tak być odebranie dzieci za nic zamiast matkom pomagać to rodzinom zastępczym nadal walczymy o dziecko io sprawiedliwość

#51 ~czytelniczka~

~czytelniczka~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 09:29:23

Więzienia są pełne takich co "nic nie zrobili".

#52 ~załamand~

~załamand~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2014 - 07:40:11

Muszę to napisać może ktoś powie mi jak z tym żyć dalej.Od 8 lat wegetuje życie ucieka mi przez palce .Byłam mężatką miałam syna .Były mąż pił codziennie ale pracował a ja zajmowałam się domem .Ledwo starczało do wypłaty .A no pił zmuszał do seksu i twierdził że to obowiązek małżeński i że ,tata pracuje to tata ma i tracił kasę .Podałam o rozwód i mu by to sąd rozstrzygnął z kim ma syn zostać bo groził mi że jak odejdę z synem to nas zabije .Tak pół roku wcześniej poszłam na trzy wizyty do psychiatry bo robiło mi się słabo typowa nerwica. I gdy przyszło powiadomienie o terminie sprawy sądowej zostałam pobita. Zostawiam dziecko uswojej mamy i wysyłam z własnego domu po ojcu żeby coś na ten czas wynająć znaleść pracę po kilku dniach chciałam zabrać dziecko lecz nie pozwolił mi tego zrobić więc pomyślałam że sąd go do tego zmusi . ., Na sprawie sądowej przyznali jemu sprawowanie opieki nad synem .Nie liczyło się to że pije zneca się psychicznie tyko to że ma stała pracę a ja pracuje dorywczo Minęło już tyle lat a ja dziecko widzę dwa raz w roku utrudnia widzenia kontakty zastraszał syna mna .jedyną nadzieją która mnie jeszcze trzyma przy życiu to to że syn na już 15 lat i niedługo sam będzie mógł podjąć decyzje z kim chce mieszkać a wiem że u mnie chce .mamy mimo utrudnień dobry kontakt choć więcej telefoniczny.Dużo tu hansu to jeszcze po kolei ja nie piłam nigdy teraz też nie bardzo kocham dzieci wszystkie byłam dobra matka itd no imprezy picie wyzwiska .boże jak sobie pomyśle o tym robi mi się słabo pomóżcie mi proszę jak dalej żyć mam już dość chwilami cię sobie życie odebrać ale mam jeszcze syna

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2014 - 16:27:26

PANSTWO POLSKIE WYSPECJALIZOWALO SIE W OKRADANIU WLASNYCH OBYWATELI.NIE MA JUZ CO SPRZEDAWAC I NISZCZYC TO ZABIERAJA SIE ZA BIEDNE DZIECI.HANDEL NIMI TO MOZE BYC TEZ DOBRY INTERES.JAK MYSLICIE CO DZIEJE SIE Z DZICMI ZOSTAWIONYMI W OKIENKACH ZYCIA...ANO ROZSYLANE SA PO CALYM SWIECIE ZA CO??????????ZA KASE+++++++++++++PRZEZ KOGO????????PRZEZ UWIELBIANY KLER I PINGWINY PRZY NIM...

#54 ~gosia~

~gosia~
  • Goście

Napisano 08 maj 2015 - 17:37:47

LUDZIE OBUDZCIE SIE !!!!!! Tu tylko chodzi o kase. Nikogo nie interesuje dobro dzieci napewno nie obcych urzednikow,kuratorow czy sady.To PANSTWO I PRAWO jakie mamy doprowadza do tego co sie dzieje. Kto myslac o dobru dziecka zabiera je od rodzicow za takie bzdety.Sady zmuszaja nas do podejmowania pracy nawet malozarobkowej szantarzujac nas ze zabiora nam dzieci.Ja z opieki niekorzystam pracowac niemam zamiaru na urzedasow,sady,politykow,na domy dziecka i rodziny zastepcze ZEBY MOGLI RZADZIC Z MOICH PODATKOW!!!.......Mi zabrano 6 dzieci bo ucieklam od bylego z dziecmi ale juz polowali na moje dzieci dawno.Fakt nie chodzily moje dzieci kilka mcy do szkoly bo niestety nie moglam ich zapisac z braku meldunku w miejscu do ktorego z nimi ucieklam.Kuratora dostalam z wniosku dzielnicowego ktory podczas mojej nieobecnosci zastal pusta rozmrozona lodowke a ja w tesco na zakupach.Paranoja!!!Teraz mam synka ktory ledwo skonczyl 10 mcy i dostalismy kuratora za brak lodowki,pradu(bo pewna pani nie chciala pomoc mimo iz mielismy kase i zadzwonic do dzialu windykacji gdzie mamy wplacic zadluzenie,ktore bylo za licznik przedplatowy gdy mnie nie bylo zdjeli go bo trzeba ladowac nawet jak jest prad....czego niewiedzialam,ale zostawmy tak ) i za piec ***ek niezabezpieczony.Pol kaminenicy ma takie piece i dzieci ale zostawmy tak.Polska chyba lubi dzieci obcokrajowcow zeby tworzyc swoje wojsko,bo moze mogly byc moje dzieci kiedys przeciwko temu choremu panstwu? SAMO ZYCIE JAK CHCA TO SIE DO BRUDNEJ BUZI DZIECKA PO CZEKOLADZIE DOCZEPIA!!!!!! Pytanie mam tylko czy my mamy jakies prawa czy jestesmy w NIEWOLNICTWIE tu w polce?

#55 ~Rafał~

~Rafał~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2015 - 07:52:23

Po co wpuszczacie jakiegoś kuratora do domu ? Jedynie co to musicie wpuscić Policje z nakazem prokuratorskim. W innych przypadkach precz . pisze się i pisze i nie dociera. Mamy państwo opresyjne i rzeszę nudzących się urzędników.

#56 ~Walerian Dąbrowski~

~Walerian Dąbrowski~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2015 - 09:13:52

Postaram się nie zapomnieć aby wszyscy odpowiadali karnie za porywanie Polakom dzieci, nawet ci pośrdniczący w tym procederze.

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2015 - 11:12:00

Przede wszystkim w Polsce nie ma takiej instytucji jak Opieka Społeczna.

Celem jest WYSTRASZENIE RODZICÓW / i pozostałych / aby nie przychodziły po zapomogi. Zaracają dxxxx Paniom z tzw. opieki co nie mają czym dzielić. Panstwo daje grosze a Gminy bankruci. Ledwie sami się wyżywią.

#58 ~Zuza~

~Zuza~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2016 - 11:40:11

Może tak dać tej bezrobotnej matce tą kwotę , którą daje się rodzinie zastępczej na dzieci ?? Gdzie tu jest do jasnej ciasnej Anielki logika? Matka nie pije, nie bije dzieci -nie ma tam żadnej patologii jak widać....Jak widać państwo polsie jak chce obywatela uderzyć kijem ,to go uderzy...Takie rzeczy tylko w Polsce!

#59 ~Beata Zajac~

~Beata Zajac~
  • Goście

Napisano 29 październik 2016 - 09:43:24

Wiem co czujesz mi zabrano syna mam taki materiał na reportaż ze nawet nikt nie ma pojecia moje dziecko jak by się komuś spodobało tez miałam problem z praca ale to co wydazylo się później to... I nikt mi nie pomógł beata zajac slupsk

#60 ~pempers~

~pempers~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2019 - 09:17:10

Idź do agencji EuroKadra - powinni wam pracę ogarnąć nawet od zaraz. Tak wygląda teraz rynek. W zasadzie to większy problem od szukających pracy mają firmy, które po prostu nie potrafią znaleźć żadnego zatrudnienia. 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych