Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~ss~

~ss~
  • Goście

Napisano 05 luty 2012 - 12:47:22

Same sa sobie winne,nie mam litosci do tak glupich kobiet

#2 ~Nok~

~Nok~
  • Goście

Napisano 05 luty 2012 - 16:44:52

"...nie powiem Yasarowi o tej ciąży,...umieściła fotkę małego na Facebooku." Nie ma co, jedna mądrzejsza od drugiej. Płakać sie chce, ale nie nad losem tych kobiet, lecz ich głupotą !

#3 ~molcia~

~molcia~
  • Goście

Napisano 05 luty 2012 - 19:18:23

Szkoda pózniej tych dzieci ,zawsze tak było i będzie z tymi ,,księciami" jednak nasi ślązacy są najlepsi!!!

#4 ~Lu~

~Lu~
  • Goście

Napisano 05 luty 2012 - 23:55:28

te "dziewczeta" są proste, głupie i naiwne, duzo teraz takich

#5 ~angliczek~

~angliczek~
  • Goście

Napisano 06 luty 2012 - 01:29:45

Jak chcą zażyć egzotyki to niech sobie kupią po chomiku durne dziwolągi dobrze im tak niech wariują psycholki psychiczne już były jak szły do łóżka z egzotycznym samcem.

#6 ~Adaś~

~Adaś~
  • Goście

Napisano 06 luty 2012 - 10:24:43

Co ciekawe, tylko Polki nabierają się na egzotycznych książąt. Czeszki i Rosjanki jeżdżą do Egiptu na niezobowiązujący seks, Polki szukać prawdziwej miłości. Może brak terroru poprawności politycznej z jednej, a promocji wstrzemieźliwości z drugiej strony ratujenasze sąsiadki. Wystarczy wziąć szechterówkę do ręki, by przekonać się, co grozi ze strony politpoprawnych mediów za twierdzenie, że islam nie szanuje kobiet, czy innowierców. To samo z "frondą" i seksem bez zobowiązań.

#7 ~Sk~

~Sk~
  • Goście

Napisano 06 luty 2012 - 12:09:27

Sokół dobrze śpiewa : "jeżdżą do Turcji szkaradne Polki, przeżyć miłosną przygodę z książki"

#8 ~shrek~

~shrek~
  • Goście

Napisano 06 luty 2012 - 18:29:44

dziki też człowiek...

#9 ~ines~

~ines~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2012 - 15:37:46

straszne rzeczy tutaj sa opisane, ja bym napisala chetnie artykul wyszla za Polaka i przezyla, badz nie pieklo... co to za stereotyp, ilu Polakow bije i poniza zony, czesto je zabija? ile Polek ukrywa ten fakt przed swoja rodzina? Dla wiadomosci ogolu bardzo duzo Brytyjek, Czeszek, Rosjanek, Litwinek i Niemek wiaze sie z partnerami pochodzacymi z Azji badz Afryki. sama jestem zona Pakistanczyka, juz dosc dlugo, zylam w jego kraju i z jego rodzina, nie moge powiedziec zlego slowa na meza czy jego rodzine. Szanuje mnie, kocha, wspiera i traktuje jak swojego zyciowego partnera, jestesmy juz sporo po slubie, bardzo sie wspieramy i uklada nam sie cudownie, w odroznieniu do wiekszosci moich kolezanek , ktore zwiazaly sie z Polakami.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych