Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

WORD-Opole

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1814 odpowiedzi w tym temacie

#1801 gusia1000

gusia1000

gusia1000

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1305 postów

Napisano 04 wrzesień 2017 - 20:47:14

Czy ktoś miał może egzamin z Panem Małkiem. Ja odebrałam go jako mało sympatycznego i wszystkiego czepiającego się człowieka.

Nie miałam egzaminów praktycznych z tym panem Egzaminatorem, więc nie wiem jakie odczucia na mnie wywołał ten Pan.

#1802 gusia1000

gusia1000

gusia1000

• PipPipPipPip
  • 1305 postów

Napisano 04 wrzesień 2017 - 20:51:11

Ile jest ważny obecnie egzamin z teorii, bo kiedyś było 6 miesięcy.

Egzamin teoretyczny na prawo jazdy obecnie jest ważny przez całe życie.
6 msc był ważny w 2013 roku.

#1803 marcin81

marcin81

Znajomy

• PipPip
  • 43 postów

Napisano 18 wrzesień 2017 - 14:46:40

siema mam pytanie w dniu egzaminu praktycznego na kategorie b, gdzie sie czeka czy  plac sie robi w hali czy jest sie wołanym po nazwisku i czy trzeba byc jakis czas szybcie dzieki za odp.

#1804 gusia1000

gusia1000

gusia1000

• PipPipPipPip
  • 1305 postów

Napisano 20 wrzesień 2017 - 14:26:56

siema mam pytanie w dniu egzaminu praktycznego na kategorie b, gdzie sie czeka czy  plac sie robi w hali czy jest sie wołanym po nazwisku i czy trzeba byc jakis czas szybcie dzieki za odp.

Na egzamin praktyczny kat. B czeka się w sali oczekiwań, lub możesz na dworze przed furtką z ogrodzonym placem.
Wywołują Cie przez głośniki  po nazwisku i podają numer stanowiska i wychodzisz z 1 budynki i idziesz pod górkę, lub na dół do 2 budynku i tam są na górze i na dole po 2 stanowiska.
Wykonujesz 2 zadania-płyny eksploatacyjne, światła i łuk, potem autem zjeżdża egzaminator i na dole robisz wzniesienie i wyjeżdżasz na miasto.
Trzeba być w sali oczekiwań o tej godzinie, którą ustaliłeś, bo jest sprawdzana obecność.

#1805 Niki13

Niki13

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 15 luty 2018 - 19:46:06

Wczoraj mialam pierwszy egzamin prakryczny u pana KOPIERKIEWICZA bardzo sympatyczny spokojny pan... Luk ok gorka za drugim razem, pozniej problem przy wyjezfzie z recznego - boze dzieki za cierpliwosc dla Pana egzaminatora bo inny by mnie juz na tym oblal! Pojezdzilam ok 12 min.zaliczylam kilka zadan ale niestety zawalilam przy skrecie w lewo na skrzyzowaniu dwupasmowym! Za tydz.podejscie nr 2 oby bylo lepiej i trafic na ktoregos z tym milych panow o ktorych piszecie :)

#1806 gusia1000

gusia1000

gusia1000

• PipPipPipPip
  • 1305 postów

Napisano 17 luty 2018 - 14:01:13

Wczoraj mialam pierwszy egzamin prakryczny u pana KOPIERKIEWICZA bardzo sympatyczny spokojny pan... Luk ok gorka za drugim razem, pozniej problem przy wyjezfzie z recznego - boze dzieki za cierpliwosc dla Pana egzaminatora bo inny by mnie juz na tym oblal! Pojezdzilam ok 12 min.zaliczylam kilka zadan ale niestety zawalilam przy skrecie w lewo na skrzyzowaniu dwupasmowym! Za tydz.podejscie nr 2 oby bylo lepiej i trafic na ktoregos z tym milych panow o ktorych piszecie :)

Na pewno zdając 2 raz egzamin będzie lepiej, bo już trochę oswoiłaś się jak to tam jest. Tyle rzeczy zrobiłaś za pierwszym razem, ze tylko pogratulować, bo większość spali łuk i już nie kontynuuje egzaminu, a Ty zrobiłaś i łuk i górkę i miasto.
Jak zdasz egzamin, to pochwal się tutaj na forum. 

Użytkownik gusia1000 edytował ten post 17 luty 2018 - 14:49:51

#1807 gusia1000

gusia1000

gusia1000

• PipPipPipPip
  • 1305 postów

Napisano 17 luty 2018 - 14:12:19

Wykupilam sobie 3 godz.dzien przed u wspomnianej tu na forum Pani Agaty Terleckiej chce aby inny instruktor sprawdzil jak jezdze i ewentualnie co robie nie tak. Dodam ze wybralam ta Pania po przeczytaniu komentarzy na forum, nie znam tej Pani mieszkam za Kluczborkiem ok 60km od Opola

Przed kolejnym egzaminem wykup sobie też 3 godziny, bo jednak tydzień bez jeżdżenia swoje robi na minus, a nie sztuka tyle zapłacić za egzamin i go oblać.
-Z jakiem miejscowości pochodzisz- pytam, bo znam te tereny, bo mam tam rodzinę ?
-Jakie masz opinie o tej Pani, bo ja właśnie tu na forum Ją poleciłam ?
Ja u Niej jeździłam w 2013 roku jak jeszcze jeździła ze szkołą-OSK PZM OPOLE, a od 2016 roku ma własną szkołę jazdy-OSK TERLECKA AGATA.

#1808 Niki13

Niki13

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 21 luty 2018 - 10:59:36

Mialam wykupione godz u polecanej tu Pani Agaty... Dziwie sie tym pozytywnym opiniom ja niestesy jestem innego zdania, przepraszam ale to moja opinia! Druga sprawa to to jak ta pani potraktowala inna dziewczyne ze ta po niespelna 10 min.z placzem wysiadla z auta i zrezygnowala z jazdy mowi wiele za siebie. Ja uwazam kase i czas wyrzucone w bloto...nigdy wiecej.
Ludzie wykupujcie godz.tylko u swoich instruktorow nie dajcie robic komus wode z mozgu bo bedziecie zalowac jak ja!!
Życze wszystkim zdajacym powodzenia na egzaminie i nie poddawajcie sie walczcie do konca! :)

#1809 gusia1000

gusia1000

gusia1000

• PipPipPipPip
  • 1305 postów

Napisano 27 luty 2018 - 17:41:29

Mialam wykupione godz u polecanej tu Pani Agaty... Dziwie sie tym pozytywnym opiniom ja niestesy jestem innego zdania, przepraszam ale to moja opinia! Druga sprawa to to jak ta pani potraktowala inna dziewczyne ze ta po niespelna 10 min.z placzem wysiadla z auta i zrezygnowala z jazdy mowi wiele za siebie. Ja uwazam kase i czas wyrzucone w bloto...nigdy wiecej.
Ludzie wykupujcie godz.tylko u swoich instruktorow nie dajcie robic komus wode z mozgu bo bedziecie zalowac jak ja!!
Życze wszystkim zdajacym powodzenia na egzaminie i nie poddawajcie sie walczcie do konca! :)

Jestem w szoku jak przeczytałam Twoją złą opinię o Tej Instruktorce nauki jazdy Pani A.T., bo mnie w 2013 roku traktowała normalnie.

Użytkownik gusia1000 edytował ten post 27 luty 2018 - 22:29:00

#1810 Niki13

Niki13

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 06 marzec 2018 - 13:30:29

Zdałam za 3x egzamin praktyczny u pani egzaminator Olgi S. Od samego początku pani miała do mnie jakies ALE już od świateł na placu typu...czy jest pani pewna - a ja że tak, napewno?! uslyszałam... No mówię TAK (ale prawde mówiąc to już zgłupiałam!) całą trase egzaminacyjną coś komentowała co też wpływało na mnie stresująco i zaraz robiłam drobne błędy. Dojechałam do Wordu zaraz regułka to tamto nie tak, nie usłyszalam ani jednego słowa pozytywnego! Z pokorą wysłuchałam wszystkiego co miała do powiedzenia tylko przytakując - tak, wiem rozumiem ale proszę też mnie zrozumieć jaki to dla mnie stres...usłyszałam a ci ludzie jadacy za Panią to dopiero sie stresują pani jazdą! Nic tylko czekałam na kartke i juz chciałam wysiąść. A tu na koniec słyszę przeszę przeanalizować te dzisiejsze błedy jeszcze poćwiczyć i życze bezpiecznej jazdy. EGZAMIN ZDANY!!!! :) masakra aż nie wieżyłam w to co usłyszałam dziękowałam kilka razy i mówie aż ze szcześcia łzy mi w oczach staneły a Pani egzaminator spojrzała na mnie i oschłym tonem - noo bez przesady i wysiadła z auta! :) :) :)

#1811 gusia1000

gusia1000

gusia1000

• PipPipPipPip
  • 1305 postów

Napisano 07 marzec 2018 - 04:04:38

Zdałam za 3x egzamin praktyczny u pani egzaminator Olgi S. Od samego początku pani miała do mnie jakies ALE już od świateł na placu typu...czy jest pani pewna - a ja że tak, napewno?! uslyszałam... No mówię TAK (ale prawde mówiąc to już zgłupiałam!) całą trase egzaminacyjną coś komentowała co też wpływało na mnie stresująco i zaraz robiłam drobne błędy. Dojechałam do Wordu zaraz regułka to tamto nie tak, nie usłyszalam ani jednego słowa pozytywnego! Z pokorą wysłuchałam wszystkiego co miała do powiedzenia tylko przytakując - tak, wiem rozumiem ale proszę też mnie zrozumieć jaki to dla mnie stres...usłyszałam a ci ludzie jadacy za Panią to dopiero sie stresują pani jazdą! Nic tylko czekałam na kartke i juz chciałam wysiąść. A tu na koniec słyszę przeszę przeanalizować te dzisiejsze błedy jeszcze poćwiczyć i życze bezpiecznej jazdy. EGZAMIN ZDANY!!!! :) masakra aż nie wieżyłam w to co usłyszałam dziękowałam kilka razy i mówie aż ze szcześcia łzy mi w oczach staneły a Pani egzaminator spojrzała na mnie i oschłym tonem - noo bez przesady i wysiadła z auta! :) :) :)

Gratuluję.
Za 3 razem zdać, to coś.
Dobrze, że mówiłaś, ze wiesz co robisz, bo to dalo Ci dużego plusa u tej Pani Egzaminator.

#1812 Niki13

Niki13

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 13 marzec 2018 - 11:55:17

.

Użytkownik Niki13 edytował ten post 13 kwiecień 2018 - 16:18:30

#1813 gusia1000

gusia1000

gusia1000

• PipPipPipPip
  • 1305 postów

Napisano 30 październik 2018 - 04:37:19

Napiszcie proszę o Waszych egzaminach teoretycznych i praktycznych na prawo jazdy w Opolu i w filii w Kędzierzynie-Koźlu bo od marca br. na tym forum jest cisza ?

#1814 Kinga85

Kinga85

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 07 listopad 2018 - 16:38:03

Zgadzam się, należy zlikwidować całkowicie ten proceder. Jest to forma zorganizowanej przestępczości gospodarczej. Dziwi mnie sposób w jaki działa ten układ.

#1815 gusia1000

gusia1000

gusia1000

• PipPipPipPip
  • 1305 postów

Napisano 29 czerwiec 2019 - 00:33:18

Napiszcie proszę co się dzieje z egzaminami praktycznymi w Word (kto zdał, a kto nie bo popełnił taki błąd, po jakich ulicach jeździł), bo od listopada ur nie ma tu na forum żadnej informacji, a może komuś byłaby ona potrzebna ?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych