Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

WORD-Opole

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1814 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~~opole~~

~~opole~~
  • Goście

Napisano 03 luty 2009 - 14:12:53

Ja zdawałem dokładnie 20 lat temu ale na Śląsku. Wtedy komisja przyjeżdżała do nas z Katowic i zdawaliśmy na tym SAMYM samochodzie (maluch) co się jeździło. Żadnych niespodzianek z innymi samochodami. Zdali wszyscy oprócz kilku dziewczyn. Ale coś trzeba było jednak umieć. Maluchy miały swoje plusy - mało nowinek technicznych i nie było za co ulewać. Jedynie za jazdę.

#22 ~~anka1x1~~

~~anka1x1~~
  • Goście

Napisano 04 luty 2009 - 11:46:55

Ja wczoraj zdalam za 1 razem, mialam szczescie. Egzaminator nie robil problemow, byl mily i sie nie czepial:) Parkowanie mi nie wyszlo za pierwszym razem, mialam druga szanse i jakos sie udalo:) Ciesze sie ze mam to za soba. Zycze powodzenia. Pozdrawiam.

#23 ~>>>~

~>>>~
  • Goście

Napisano 06 luty 2009 - 22:47:37

To jest prawda WORD nie źle spłukuje kandydatów na kierowców a sam nie wiele uczy. System nauki jazdy jest bardzo ułomny w naszym kraju i osoba, która nie zna się na aucie a chce nim jeździć ma duże kłopoty w czasie egzaminów. Nie wiem dlaczego średnio nauka jazdy kosztuje ok 1500zł, na co te wszystkie pieniądze idą no przecież chyba nie na paliwo do Chevroletów???!!!

Chyba mylisz pojecia poniewarz Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego i kurs na prawo jazdy to sa dwie zupelnie inne instytucje i dwa zupelnie inne pojecia.W WORDzie zdajesz tylko egzamin po kursie.

#24 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 07 luty 2009 - 09:40:52

WItam! skoro duzo ludzi sie wypowiada na temat opolskiego wordu to ja tez cos napisze...Zdalem za 3 razem wczoraj:D:d;D 2 pierwsze egzainy oblalem z mojej winy mysle ze egzaminatorzy z word opole nie sa zli poprostu trzeba sie skupic te 45 min i pokazc co sie umie ja popelnilem okolo 5 bledow jednak pa...(niewiem jak sie nazywa) powiedzial ze bylo wiecej dobrego niz zlego:) naprawde nie jest tak zle:) I rada dla zdajacych kierowcow bierzcie egzaminy rano lepiej wstac zdac i miec z glowy bo tak to sie siedzi caly dzien w stresie :) Powoidzenia wszystkim na egzaminach i szanujcie prawko bo sami wiecie jak trudno jest to zdac:) pozdrawiam:)

#25 ~santos~

~santos~
  • Goście

Napisano 12 luty 2009 - 22:36:15

Dziś miałem 1szy egzamin. Chyba chcieli szybko wrócić do domu bo oblewali na placu. dokładne pytania dot maski i poziomu płynów. uwaga na słowa bo ja miałem pytanie odnośnie poziomu płynu hamulcowego. Powiedziałem że dobry stan, Oblali mnie bo powinienem powiedzieć "MAKSYMALNY" ;/

#26 ~malwi~

~malwi~
  • Goście

Napisano 15 luty 2009 - 11:09:24

Mam Pytanie :) wie ktos moze jakim nr autobusu da sie dojechac do WORDU na Oleska z PKP ??

#27 ~grafa~

~grafa~
  • Goście

Napisano 19 luty 2009 - 12:17:46

czego się czepiacie każdy jest czlowiekiem ja podchodziłam znów do egzaminu po 5 latach i powiem ze trafiłam na fajnego kolesia .Facet starszy ale kumaty potrafił jakos tak poprowadzic egzamin ze sie czlowiek rozładował,faktyczie nie zdalam ale musze przyznać ze miał pan Mikołaj cierpliwość hehe może nastepnym razem tu nie ma co się załamywać tylko próbować do skutku i to na tyle zobaczymy jak pujdzie nastepny egzamin

#28 ~worda~

~worda~
  • Goście

Napisano 19 luty 2009 - 13:53:44

To niezle ale ogólnie rzadko się udaje trafić na takiego dobrego egzaminatora bo albo cię na maxa zestresują albo zagada ze sie pogubisz i tak zle i tak nie dobrze,porazka to to że jak juz ktoś napisał uczysz się jezdzic na czym innym a w co innego wsiadasz na egzaminie i porazka bo niby każde auto ma to samo a jednak sa róznice i juz leżysz niestety.Dziś też oblałam pierwszy raz ale tu sie nie dziwię sama wiem gdzię wtopiłam teraz sie trzeba wziąśc nie ma że boli

#29 ~Pati:))~

~Pati:))~
  • Goście

Napisano 19 luty 2009 - 19:12:51

Witam!!! jutro mam egzamin.dzisiaj moja siostra miała egzamin praktyczny!!! Maska, Swiatła powiedziala perfekcyjnie :D niestty raz zgasło
jej na łuku i nie zapieła pasow!!! za to oblała byla to jej 3 próba.... A pierwszym razem oblala na nizastosowaniesie do znaku Nakazu! za drugim na parkowaniu! Mam nasdzieje,ze chociaz ja zdam, stres jest ale postaram sie zrobic wszystko jak najlepiej potrawie!!!powodzenia dla wszystkich zdajacych!!!! :)

#30 ~EWA~

~EWA~
  • Goście

Napisano 20 luty 2009 - 11:52:10

W OPOLU JEST TRUDNO ZDAC,EGZAMINATORZY MAJA ROZNE SZTUCZKI ABY KURSANT NIE WYJECHAL Z WORDA DLATEGO JUZ NA SAMYM PLACU OBLEWAJANA NA SAMYM WEJSCIU CZLOWIEKA ZESTESUJA ICH HUMOREM, BARDZO SZCZEGOLOWYMI PYTANIAMI M.IN ZA SWIATLA,LUK, NIE ZAMALOWANE STARE PASY SA TEZ TEGO PRZYCZYNA,CZEPIAJA SIE BYLE CVZEGO.GLUPIE JEST TEZ TO ZE JAK SIE NIEZDA CZEBA WSZYSTKO OD NOWA ZAMIAST JAK SIE MA JUZ PLAC ZALICZONY TO WYJEZDZAC NA MIASTO OD RAZU NASTEPNYM RAZEM :(

CZY KTOS WIE JAKIE SA TERAZ TERMINY EGZAMINU PRAKTYCZNEGO W WORDZIE W OPOLU?

#31 ~worda~

~worda~
  • Goście

Napisano 20 luty 2009 - 19:38:47

widzisz mówisz ze sie czepiaja starych pasów a jak juz w koncu będziesz miec pr :lol: awko i ci wyskoczy jakis człek na takich pasach to sie zdenerwujesz o ile go nie machniesz ,wiec mysle ze maja czasem rację nie mówie oczywiscie że zawsze ,ja jeszcze tego prawka niestety nie mam =oblane przy pierwszym podejsciu ale kurde wiem co było nie tak wiec nie ma co narzekac łeb na karku,trochę pokory i mniej strachu a będzie git-tak sobie tłumacze :rolleyes:

#32 ~~aga~~

~~aga~~
  • Goście

Napisano 26 luty 2009 - 12:16:49

JA zdawałam 3.12.2008 r ,.godz 8.50 młody sympatyczny egzaminator i tak było faktycznie,miałam tylko problem na górce z ręcznym zapomniałam zwolnic go ale mnie przepuscił mnie gdzie są tylko dwa błedy na placu a za trzecim razem mówią już dowidzenia ,miasto ok bez błednie ważne że wkońcu zdałam pozdrawiam :a

#33 ~Piotr ...~

~Piotr ...~
  • Goście

Napisano 26 luty 2009 - 20:26:57

Chyba mylisz pojecia poniewarz Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego i kurs na prawo jazdy to sa dwie zupelnie inne instytucje i dwa zupelnie inne pojecia.W WORDzie zdajesz tylko egzamin po kursie.

A jeśli chodzi o koszty to weź sobie kalkulator i policz......
30 godz. teorii , 30 godz. jazdy, to tylko niektóre koszty związane z kursem.
Moim zdaniem kurs na kat. B powinien kosztować przynajmniej 2000 zł.

#34 ~Kaja~

~Kaja~
  • Goście

Napisano 27 luty 2009 - 22:51:22

Witam wszystkich czytelnikow!
To co dzieje sie w WORD-zie to jest istna parodia,sprawa nadaje sie tylko to gazety, aby ludzie sie w koncu dowiedzieli co tam sie dzieje. Na poczatku pragne pogratulowac pracownikom i kierownictwu tego osrodka kreatywnosci i pogladu na zycie! A o co mi chodzi...? Moja mlodsza siostra miala egzamin 27.02.2009 zreszta juz drugi ale to malo istotne, Pan K. na wstepie nie przedstawil sie jej tylko kazal samej jej na glos przeczytac Jego imie i nazwisko a nastepnie zapytal dziewczyny stojacej na progu matury gdzie nauczyla sie czytac?? Kpiac z niej. Nastepnie udzieliwszy jej ,, smiesznych wskazowek,, ruszyli na miasto po godzinie jazdy samochodem egzaminator,pragne dodac ze jest to czlowiek bez kultury, a powiedzialabym chamski i postolinijny , stwierdzil ze moja siostra nie nadaje sie na kierowce a w protokole napisal jej ,,nie poprawne uzywanie kierunkowskazow,,, Drodzy Panstwo mozna by napisac kabaret na temat tego co spotkalo ja i wielu innych ludzi. Oczywiscie nie pozostawie tego bez echa ,w poniedzialek wykonam do szefostwa telefon o wglad materialu z kamery znajdujacej sie w samochodzie. Poniewaz ow Pan nie mial za grosz kultury w sobie by odnosic sie do mlodej damy per´` Pani brakowalo tylko propozycji matrymonialnej ktorej nie wypowiedzial ale analizujac jego zachowaniu nie zdziwilo by mnie to.... Drodzy Panstwo prosze uwazac na swoje dzieci...bo mozna sobie tylko nerwy zepsuc.

#35 ~zdajacy~

~zdajacy~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2009 - 16:55:37

Zdaje już w WORD 7 raz ostatnim razem aby utrudnic mi wyjazd z placu najpierw właczyl mi swiatła dlugie nic oczywiście nie wspominając o tym potem wyciągnął lekko kluczyk ze stacyjki a nastepnie oblal mnie za to ze skręcilem nie w te skrzyzowanie co trzeba mimo ze tablica informacyjna wskazywala na kłodzko w prawo przed pierwszym skrzyzowaniem a znak byl ustawiony przed pierwszym i drugim skrzyzowaniem, ale potem wjechalem na rondo w WORD na ludzie z szybkościa 20 km/h ale egzaminator nic niepowiedział:)

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2009 - 17:34:49

ja mam w poniedzialek egzamin;] wiecie moze ile sie czeka jak bym oblal?

#37 Koko

Koko

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 101 postów

Napisano 06 marzec 2009 - 10:46:29

Kurs na prawo jazdy skończyłam w PZMocie. Miałam trzech różnych instruktorów i każdy nauczył mnie czegoś innego. Egzamin teoretyczny zdałam bezbłędnie, a praktyczny za pierwszym razem. Trochę mi się nie chce wierzyć w historie typu :egzaminator wyciągnął mi kluczyk ze stacyjki..." Moja koleżanka zdawała 6 razy, zdała dopiero za 7-razem i po kilku dniach od odebrania prawa jazdy rozwaliła auto. Jak ktoś nie zdaje po 3 razie to chyba powienien zostać wysłany na ponowny kurs- bo to zwyczajnie oznacza że na kierowcę się nie nadaje taka osoba. Odkąd wprowadzili kamery, to wszystko jest rejestrowane, można się odwoływać, i zobaczyc czy rzeczywiście popełniło się zarzucane błędy. Myślicie że jesteście mistrzami kierwonicy, a potem słychać co rusz że na obwodnicy był wypadek- ofiary smiertelne, sprawca ledwo co odebrał prawo jazdy. Samochód w rękach kogoś, kto nie potrafi jeździć to jest śmiertelna broń i na egzaminie musi być duży przesiew.

#38 JohnyBravo

JohnyBravo

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 13 marzec 2009 - 01:10:31

Ja zdałem za 1. razem. Też miałem chamskiego egzaminatora, który 3 razy zatrzymał mi auto, kazał mi wysiąść, on sam wysiadał, opier***ał na dworze i kazał wracać za kierownicę. Próbował wszystkiego, żebym tylko nie zdał. Oczywiście nie obyło się bez drobnych błędów, np. przekroczyłem prędkość o parę km/h, ale mogą oblać dopiero od przekroczenia powyżej 15 z tego co pamiętam. Myślę, że osoby, które nie zdają po 5 razy po prostu nie nadają się na kierowcę i nie powinny mieć "prawka". W trakcie egzaminu mamy stresogennego egzaminatora, a w trakcie normalnej jazdy spotyka kierowcę dużo innych stresujących sytuacji.

#39 ~leon zawodowiec~

~leon zawodowiec~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2009 - 08:47:28

Wszędzie są ludzie i ludziska... ale jak widzę co niektórzy odpier....ją za kierownicą to pytanie samo się narzuca-jakim cudem ktoś taki zdał egzamin...to temat rzeka ale zgadzam się jak przedmówca,że jest duża grupa osób nienadająca się na kierowcę!!!Wiele osób nie nadaje na poszczególne stanowiska bądz do konkretnych zadań.W przypadku kierowcy też są ludzie , którzy nie mają predyspozycji ale za wszelką cenę muszą mieć bo inni też mają.Wszystkim,którzy zdali życzę przede wszystkim ciągłego myślenia za kierownicą i oczywiście czarnej,szerokiej i gładkiej jak stół drogi :)

#40 ~~normalny~~

~~normalny~~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2009 - 12:36:21

Właśnie składam papiery na egzamin do Opola - zdaję na C - zdawałem 2 razy w Szczecinie i się przenoszę za dobra radą znajomych. sobota 7 rano 6 zdających na 3 auta w WORDzie a na 7 .15 następnych 8 zdających . moja grupa zaczęła o 7.20 a o 8 byliśmy wszyscy oblani .Pozdrawiam i życzę zdrowych nerwów.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych