Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

WIOSNA w sondażach

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Zgryźliwy

Zgryźliwy

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 523 postów

Napisano 10 luty 2019 - 11:24:57

Nadzieja? Nadzieja na co???

#2 jaka szkoda

jaka szkoda

Swojak

• PipPipPipPip
  • 680 postów

Napisano 10 luty 2019 - 14:33:23

Marek Sawicki (PSL) o partii Biedronia: „Dziwi mnie to, co mówi PO. Jeśli waszym celem jest walka z Kościołem, religią, rozliczanie tacy, to PSL współpracować nie będzie. Jak przyjdzie prawdziwa wiosna, to wiosny już nie będzie.”

„To odgrzewany kotlet. Jeśli ja słyszę, że w Wiośnie są ludzie od Palikota, z Razem, z SLD i z Nowoczesnej to jest to droga tylko po apanaże i synekury. Zero autentyczności - ocenił poseł Rzepecki (Kukiz’15).

#3 Antoni Adam

Antoni Adam

Swojak

• PipPipPipPip
  • 259 postów

Napisano 11 luty 2019 - 10:43:27

Nadzieja na normalność.

Aby nastąpił koniec wojny polsko-plskiej.

Aby ważne stanowiska zajmowali fachowcy, a nie posiadacze legitymacji partyjnej.

Aby Konstytucja była tak skonstruowana, by nie dawała możliwości interpretacji według opcji politycznych.

Aby Prezydent kraju był szanowany przez wszystkich obywateli, a nie tylko zwolenników jednej partii politycznej.

Aby prokuratura i sądy były niezależne od polityki, a jednocześnie nie tworzyły „kasty“.

Aby Polska była państwem świeckim, a Kościół odgrywał tą rolę o jakiej mówi Biblia. Nauka religii należy do pomieszczeń przy kościele, a rekolekcje dla dzieci i mlodzieży do kościoła.

Aby telewizja publiczna była jak jej nazwa publiczna, to znaczy ogólna, dla wszystkich opcji politycznych.

Aby obywatele na ważne operacje i zabiegi nie musieli czekać miesiącami i latami, a tylko bogaci mogli sobie pozwolić na prywatną służbę zdrowia.

Tylko WIOSNA daje nam szansę na lepszą przyszłość.

Hahaha, skrajna lewica i zakończenie wojny polsko-polskiej :) dobre

To przecież sieroty po palikociarni i SLD , gdzie tutaj jest coś nowego ?

Przespałeś chyba pod lodem, albo nie miałeś dostępu to internetu i TV w latach 2008-2015 że wypisujesz tutaj teraz takie hasła.

#4 To My

To My

Swojak

• PipPipPipPip
  • 148 postów

Napisano 11 luty 2019 - 10:58:52

Hahaha, skrajna lewica i zakończenie wojny polsko-polskiej :) dobre

To przecież sieroty po palikociarni i SLD , gdzie tutaj jest coś nowego ?

Przespałeś chyba pod lodem, albo nie miałeś dostępu to internetu i TV w latach 2008-2015 że wypisujesz tutaj teraz takie hasła.

To znaczy, że nie chcesz, aby Polska tak wyglądała. Szkoda. Żyłoby się lepiej.  Wszystkim. Nie tylko pewnej elicie. Tak bardzo boisz się o swoje korzyści jakie daje Ci obecna sytuacja w naszym kraju? Nie odniosłeś się do żadnego mojego argumentu. Boisz się konkretnej dyskusji? Ja nie. Nawet jak mnie w czymś przekonasz . Ja nie jestem nieomylny i jestem również zdania, że nie ma nikogo bez błędów. Co mnie przeraża jest fakt, że wszyscy zwolennicy jednej obcji politycznej (PiS albo PO) błędy widzą tylko po przeciwnej stronie. Tak się nie można dogadać, zbliżyć do siebie, zrozumieć argumenty przeciwnika politycznego. Wię dalej ciągniesz Ty i Twoi kontrachenci tę wojnę polsko-polską.

WIOSNA jest nadzieją dla wszystkich tych, którzy tej wojny już dosyć mają.

P.S. I nie interesuje mnie za bardzo co było. Waże  tylko co jest i co będzie w przyszłości. Ja też mam już dosyć tego zdania: “…przez ostatnie 8 lat…”. Po to wybraliśmy nową władzę, aby było lepiej, a nie tak samo, a często jeszcze gorzej.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych