Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Wiosna

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#21 jaka szkoda

jaka szkoda

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 951 postów

Napisano 04 luty 2019 - 23:44:30

Obywatele (RP) Ruchu Palikota ubierają się w nowoczesną „wiosenną” szatę i dalej robią zadymy w Polsce. Sekretarzem partii Wiosna Biedronia jest Gawkowski, przez 18 lat członek SLD i jego sekretarz generalny oraz wiceprzewodniczący.

Lewactwo tylko kombinuje, jak zniszczyć nasz kraj.

#22 To My

To My

Swojak

• PipPipPipPip
  • 535 postów

Napisano 05 luty 2019 - 06:45:21

Obywatele (RP) Ruchu Palikota ubierają się w nowoczesną „wiosenną” szatę i dalej robią zadymy w Polsce. Sekretarzem partii Wiosna Biedronia jest Gawkowski, przez 18 lat członek SLD i jego sekretarz generalny oraz wiceprzewodniczący.

Lewactwo tylko kombinuje, jak zniszczyć nasz kraj.

Chcesz zasugerować, że w PiS i PO nie ma żadnych posłów, ktorzy zasiadają, albo zasiadali w ławach sejmu, a kiedyś byli członkami PZPR-u?

#23 To My

To My

Swojak

• PipPipPipPip
  • 535 postów

Napisano 05 luty 2019 - 06:51:51

Tak będzie w przyszłym Sejmie Wielka Narodowo-socjalistyczna koalicja "wiosna pisowska" .  

Obecna opozycja miała szansę przez tyle lat coś zmienić w naszym kraju. Dlaczego obywatele wybrali to nieszczczęście PiS i zapewnili im wiekszość w Sejmie? Byli bardzo zadowoleni z rządów PO-PSL i dlatego tylu głosowało za prawicą? Bo chcieli wojny polsko-polskiej? Pomyślałeś o tym?  

#24 jaka szkoda

jaka szkoda

Swojak

• PipPipPipPip
  • 951 postów

Napisano 05 luty 2019 - 08:27:10

Chcesz zasugerować, że w PiS i PO nie ma żadnych posłów, ktorzy zasiadają, albo zasiadali w ławach sejmu, a kiedyś byli członkami PZPR-u?

Nic nie sugeruję, tylko stwierdzam fakt, że Gawkowski jeszcze w ubiegłym roku należał do SLD, a już w tym roku jest sekretarzem w Wiośnie. Kolejny farbowany.

#25 jaka szkoda

jaka szkoda

Swojak

• PipPipPipPip
  • 951 postów

Napisano 05 luty 2019 - 08:31:31

Obecna opozycja miała szansę przez tyle lat coś zmienić w naszym kraju. Dlaczego obywatele wybrali to nieszczczęście PiS i zapewnili im wiekszość w Sejmie? Byli bardzo zadowoleni z rządów PO-PSL i dlatego tylu głosowało za prawicą? Bo chcieli wojny polsko-polskiej? Pomyślałeś o tym?  

Największym nieszczęściem dla naszego kraju jest wszelkiej maści lewactwo, z Palikotami, Biedroniami i innymi nowoczesnymi odmieńcami!

#26 To My

To My

Swojak

• PipPipPipPip
  • 535 postów

Napisano 05 luty 2019 - 08:31:43

Nic nie sugeruję, tylko stwierdzam fakt, że Gawkowski jeszcze w ubiegłym roku należał do SLD, a już w tym roku jest sekretarzem w Wiośnie. Kolejny farbowany.

Tak jak wielu. Dlatego jestem za tym, aby każdy poseł zasiadajacy w jakimkolwiek parlamencie po zmianie partii tracił automatycznie mandat poselski.

#27 To My

To My

Swojak

• PipPipPipPip
  • 535 postów

Napisano 05 luty 2019 - 08:34:22

Największym nieszczęściem dla naszego kraju jest wszelkiej maści lewactwo, z Palikotami, Biedroniami i innymi nowoczesnymi odmieńcami!

A dlaczego? Masz jakieś argumenty, które to potwierdzają? To samo mogliby powiedzieć przeciwnicy obecnego rządu.

#28 Samanta Blumstein

Samanta Blumstein

Piękny Śląsk

• PipPipPipPip
  • 7124 postów

Napisano 05 luty 2019 - 10:08:46

narodowo-socjalistyczna partia pislamu rośnie w siłę farbowanymi lisami : 

Biernacki Marek Fabisiak Joanna Tomczak Jacek 
:D

#29 Samanta Blumstein

Samanta Blumstein

Piękny Śląsk

• PipPipPipPip
  • 7124 postów

Napisano 05 luty 2019 - 10:12:27

Farbowane lisy ?                                                                                                                                                                                                                                                                                       Dalsze osłabienie Kukiz'15 to niejedyny kierunek planowanej ekspansji Zjednoczonej Prawicy. Możliwe są kolejne wzmocnienia także w Klubie PiS, do którego np. niedawno przeszli dwaj senatorowie Platformy Obywatelskiej ze Śląska. Transfery z PO mogą obejmować zarówno polityków na szczeblu ogólnokrajowym, jak i samorządowców.

#30 Samanta Blumstein

Samanta Blumstein

Piękny Śląsk

• PipPipPipPip
  • 7124 postów

Napisano 05 luty 2019 - 10:18:32

Oficjalnie do PiS przeszły już dwie posłanki Koła Republikanów, Anna Siarkowska i Małgorzata Janowska. Okienko transferowe do partii rządzącej nie zamknie się jeszcze przez długi czas. Do PiS ma przejść także posłanka PSL, Andżelika Możdżanowska. W obliczu niepewnej sytuacji opozycji, która po następnych wyborach może okazać się jeszcze mniejsza, wielu polityków poszuka zapewne szczęścia pod szyldem obecnej władzy

Farbowane lisice ? :P

#31 Samanta Blumstein

Samanta Blumstein

Piękny Śląsk

• PipPipPipPip
  • 7124 postów

Napisano 05 luty 2019 - 14:37:50

Widziałem wiosnę, na rogu stała
Z nudów dyskretnie lekko ziewała.
Spódniczka krótka, kolanka gołe,
Oczka zielone, ale wesołe.
Kiwnęła palcem na mnie z daleka
Rumieniec oblał lica jak rzeka.
Nie taką wiosnę w myślach widziałem,
Już wolę zimę i odjechałem

#32 To My

To My

Swojak

• PipPipPipPip
  • 535 postów

Napisano 05 luty 2019 - 17:08:08

Ja wolę wiosnę. Zimę mamy już nie tylko w polityce, ale również w rodzinach i w naszych sercach. Ja tego nie chcę. Myślę, że większość społeczeństwa też nie. Więc nie poddajmy się tym siłom.  

#33 jaka szkoda

jaka szkoda

Swojak

• PipPipPipPip
  • 951 postów

Napisano 05 luty 2019 - 18:05:24

Ja wolę wiosnę. Zimę mamy już nie tylko w polityce, ale również w rodzinach i w naszych sercach. Ja tego nie chcę. Myślę, że większość społeczeństwa też nie. Więc nie poddajmy się tym siłom.  

Czy „wiosna Biedronia” celowo przyjęła swą nazwę, która dotychczas była kojarzona ze Szlachetną Paczką i Stowarzyszeniem Wiosna (powstałym w 2001 roku)?

W Szlachetnej Paczce na szczęście się obudzili i wymienili prezesa. Od wczoraj nie ma już Joanny Sadzik.

#34 To My

To My

Swojak

• PipPipPipPip
  • 535 postów

Napisano 06 luty 2019 - 06:40:21

Czy „wiosna Biedronia” celowo przyjęła swą nazwę, która dotychczas była kojarzona ze Szlachetną Paczką i Stowarzyszeniem Wiosna (powstałym w 2001 roku)?

W Szlachetnej Paczce na szczęście się obudzili i wymienili prezesa. Od wczoraj nie ma już Joanny Sadzik.

Jako zwykły sympatyk partii WIOSNA nie wiem dlaczego wybrano taką nazwę, a nie inną. Waże, aby ludzie mieli odwagę powiedzieć stop tej nienawiści w naszym kraju, która również przejawia się na tym forum. Zacznijmy sami myśleć. Wiele nam obiecano. Po części dotrzymano obietnic. Jednocześnie zdewastowano pewne instytucje. Czy tego chcieliśmy? Ja nie!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych