Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ziut

Ziut

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 652 postów

Napisano 14 marzec 2019 - 11:11:26

Ciekawe ile osób zostało zatrutych tym strasznym smrodem palonych opon? Oni chcą żeby liczyć się z ich zdaniem, a nie liczą się ze zdrowiem niewinnych ludzi!

#2 jaka szkoda

jaka szkoda

Swojak

• PipPipPipPip
  • 774 postów

Napisano 14 marzec 2019 - 12:17:32

Wyrzucać żywność na ulicę może tylko skrajnie zmanipulowany zaprzaniec. Bo dla nas Polaków jedzenie zawsze było i jest świętością!

#3 Samanta Blumstein

Samanta Blumstein

Piękny Śląsk

• PipPipPipPip
  • 5879 postów

Napisano 14 marzec 2019 - 13:15:07

Jaką świętość rozsypywał Lepper i czy wtedy cię to interesowało  - antypolaku  ???

#4 Samanta Blumstein

Samanta Blumstein

Piękny Śląsk

• PipPipPipPip
  • 5879 postów

Napisano 14 marzec 2019 - 13:19:55

Bo dla nas Polaków jedzenie zawsze było i jest świętością!

Czyżby ???

Z wyliczeń Federacji Polskich Banków Żywności wynika, że na wyrzucaniu jedzenia sporo tracą polskie rodziny. Rocznie czteroosobową rodzinę kosztuje to od 2 do 2,5 tys. zł. To również gospodarstwa domowe są odpowiedzialne za największe marnotrawstwo żywności - tworzą około 50 proc. strat.

Z przeprowadzonej ankiety wynika, że powody wyrzucania jedzenia są bardzo różne: zbyt duże zakupy, niesmaczne produkty, zbyt duże porcje posiłków, niewłaściwe przechowywanie żywności itp. Powodem było także przekroczenie terminu przydatności do spożycia. Najczęściej w koszu lądują warzywa i owoce, pieczywo dania gotowe i nabiał.

Znowu kłamiesz antypolaku !     Polskie rodziny wyrzucają najwięcej żywności w Europie .  :angry:

#5 To My

To My

Swojak

• PipPipPipPip
  • 305 postów

Napisano 14 marzec 2019 - 16:39:15

Wyrzucać żywność na ulicę może tylko skrajnie zmanipulowany zaprzaniec. Bo dla nas Polaków jedzenie zawsze było i jest świętością!

Nigdy nie byłem za wyrzucaniem jedzenia i tak żyję i tym daję przykład moim potomkom. Nie wiem czy rolnicy mają rację i widzę, że są zdeterminowanie. Mogę mieć własne zdanie na temat dobiegania się racji różnych grup zawodowych. Zaprzańcem bym nikogo nie nazywał. Ty koleś tak bo z tego jesteś znany. Już często pisałem Tobie, że zanim coś wyślesz daj komuś z dorosłych przeczytać. Jak długo chcesz jeszcze z siebie robić pajaca?

Zanim zabierasz głos w kolejnym temacie odpowiedz jeszcze na temat, który wywołałeś, a do dzisiaj nie potrafisz przyznać się do błędu, że coś pomyliłeś.

Napisałeś w temacie: „Wirtualna Polska: Politycy PiS pomogą wypełnić PIT. Za 1 proc. dla ojca Rydzyka“ w poście numer 15 następujący tekst: “…Ty będziesz na mnie pluł, a ja mam mówić, że deszcz pada?...”

Odpowiedziałem Ci: “…Pokaż proszę tylko jeden mój wpis, gdzie na Ciebie “pluję”. Przeproszę od razu, jeżli coś takiego zrobiłem…”

To było 11-go lutego. Do dzisiaj nie odpowiedziałeś. Więc co jest? Twoja kolejna nieprawda, którą tutaj szerzysz?

Gdzie odpowiedź???

#6 jaka szkoda

jaka szkoda

Swojak

• PipPipPipPip
  • 774 postów

Napisano 14 marzec 2019 - 18:47:26

Gdzie odpowiedź???

Widzisz zaprzańcu, a ja sobie pozwalam na nazywanie takich odmieńców, jak ty, zaprzańcami. Z naszym krajem macie tylko tyle wspólnego, że tu mieszkacie. Ty koleś jesteś znamiennym tego przykładem.

Sam fakt wklejania po raz kolejny tego samego tekstu, świadczy o twojej złej kondycji psychicznej. No i oczywiście sam się kolejny raz prosisz, żeby cię zboczeńcu obrażać. I pamiętaj, że ja tobie cioto nie odpuszczę.

#7 Samanta Blumstein

Samanta Blumstein

Piękny Śląsk

• PipPipPipPip
  • 5879 postów

Napisano 14 marzec 2019 - 19:18:14

Widzisz zaprzańcu, a ja sobie pozwalam na nazywanie takich odmieńców, jak ty, zaprzańcami. Z naszym krajem macie tylko tyle wspólnego, że tu mieszkacie. Ty koleś jesteś znamiennym tego przykładem.

Sam fakt wklejania po raz kolejny tego samego tekstu, świadczy o twojej złej kondycji psychicznej. No i oczywiście sam się kolejny raz prosisz, żeby cię zboczeńcu obrażać. I pamiętaj, że ja tobie cioto nie odpuszczę.

antypolski  emigrant ze wschodu nazywa Polskę swoim krajem .  :D  Ciekawa teoria , a co z aklimatyzacją  i adaptacją na pięknej ziemi polskiej ?  :(  Zaprzaństwo to raczej cecha  ludów koczowniczych z kresów wschodnich . Historia jest tego najlepszym dowodem. 

Twoje  "charakterystyki "  psychologiczne forumowiczów  na podstawie ich wPiSów też są świadectwem  na twoją wybujałą wyobraznię.  :D

#8 To My

To My

Swojak

• PipPipPipPip
  • 305 postów

Napisano 15 marzec 2019 - 06:32:59

Dzieciaku, zanim zabierasz głos w kolejnym temacie odpowiedz jeszcze na temat, który wywołałeś, a do dzisiaj nie potrafisz przyznać się do błędu, że coś pomyliłeś.

Napisałeś w temacie: „Wirtualna Polska: Politycy PiS pomogą wypełnić PIT. Za 1 proc. dla ojca Rydzyka“ w poście numer 15 następujący tekst: “…Ty będziesz na mnie pluł, a ja mam mówić, że deszcz pada?...”

Odpowiedziałem Ci: “…Pokaż proszę tylko jeden mój wpis, gdzie na Ciebie “pluję”. Przeproszę od razu, jeżli coś takiego zrobiłem…”

To było 11-go lutego. Do dzisiaj nie odpowiedziałeś. Więc co jest? Twoja kolejna nieprawda, którą tutaj szerzysz?

Gdzie odpowiedź???

Jesteś KŁAMCA I PROWOKATOR

#9 jaka szkoda

jaka szkoda

Swojak

• PipPipPipPip
  • 774 postów

Napisano 15 marzec 2019 - 12:26:38

Dzieciaku, zanim zabierasz głos w kolejnym temacie odpowiedz jeszcze na temat, który wywołałeś, a do dzisiaj nie potrafisz przyznać się do błędu, że coś pomyliłeś.

Gdzie odpowiedź???

Jesteś KŁAMCA I PROWOKATOR

Do ciebie pasują dwa słowa, „raka” i „more”. Jak nie będziesz wiedział o co chodzi, to wytłumaczy ci to @Samanta, bo to w jej języku napisane, bo ona na wszystkim się zna, nawet jak się nie zna.

Po raz kolejny stwierdzam, że z twoją mózgownicą coś złego się dzieje. Jeżeli do emeryta zwracasz się „dzieciaku”, to z czystym sumieniem mogę napisać „Wal się, a na inną odpowiedź będziesz czekał do swojej us… śmierci.”!

#10 Samanta Blumstein

Samanta Blumstein

Piękny Śląsk

• PipPipPipPip
  • 5879 postów

Napisano 15 marzec 2019 - 12:50:10

Do ciebie pasują dwa słowa, „raka” i „more”. Jak nie będziesz wiedział o co chodzi, to wytłumaczy ci to @Samanta, bo to w jej języku napisane, bo ona na wszystkim się zna, nawet jak się nie zna.

Po raz kolejny stwierdzam, że z twoją mózgownicą coś złego się dzieje. Jeżeli do emeryta zwracasz się „dzieciaku”, to z czystym sumieniem mogę napisać „Wal się, a na inną odpowiedź będziesz czekał do swojej us… śmierci.”!

emeryt - lingwista    :D   z  antypolskim rozumem dwulatka  :D

Byłeś w Warsiawce pozbierać jabłka ? :D

#11 jaka szkoda

jaka szkoda

Swojak

• PipPipPipPip
  • 774 postów

Napisano 15 marzec 2019 - 12:55:09

emeryt - lingwista    :D   z  antypolskim rozumem dwulatka  :D

Byłeś w Warsiawce pozbierać jabłka ? :D

Twoja inwencja twórcza zatrzymała się na poziomie podłogi, którą codziennie sobą konserwujesz, szmato. Masz szablon, którego używasz, gdy nie masz nic sensownego do napisania i idziesz wyłącznie na rekord ilości komentarzy.

#12 Samanta Blumstein

Samanta Blumstein

Piękny Śląsk

• PipPipPipPip
  • 5879 postów

Napisano 15 marzec 2019 - 13:01:39

Twoja inwencja twórcza zatrzymała się na poziomie podłogi, którą codziennie sobą konserwujesz, szmato. Masz szablon, którego używasz, gdy nie masz nic sensownego do napisania i idziesz wyłącznie na rekord ilości komentarzy.

idę wyłącznie na rekord  komentarzy .  :P

Szablon to twoja specjalność .  :P

Śledzę twoją aktywność i rzeczywiście  w bezsensie jesteś tak samo dobry jak emeryt Kłamczyński .  :P

Też miałeś "pałę" z języka polskiego ?  Antypolscy , proruscy  pislamisci  tak mają . :P

#13 To My

To My

Swojak

• PipPipPipPip
  • 305 postów

Napisano 15 marzec 2019 - 16:08:51

I znów Cię dzieciaku poniosło. Emeryt to człowiek z doświadczeniem życiowym. Po jego piśmie, a raczej treści, poznać to. Ty z kolei koleś pokazujesz każdym wpisem ile możesz mieć lat. Chyba, że Twoje “wachadełko pamięci” przechyla się powoli w drugą stronę. Wtedy można byłoby  Twoje wpisy zrozumieć. Co prawda z politowaniem, ale można byłoby je przyjąć.

Dla mnie jednak jesteś KŁAMCA I PROWOKATOR!

#14 jaka szkoda

jaka szkoda

Swojak

• PipPipPipPip
  • 774 postów

Napisano 15 marzec 2019 - 16:34:31

I znów Cię dzieciaku poniosło. Emeryt to człowiek z doświadczeniem życiowym. Po jego piśmie, a raczej treści, poznać to. Ty z kolei koleś pokazujesz każdym wpisem ile możesz mieć lat. Chyba, że Twoje “wachadełko pamięci” przechyla się powoli w drugą stronę. Wtedy można byłoby  Twoje wpisy zrozumieć. Co prawda z politowaniem, ale można byłoby je przyjąć.

A ty ZAPRZAŃCU dalej swoje. Nawet „koleś” nie można do ciebie mówić, boś CIOTA.

#15 Samanta Blumstein

Samanta Blumstein

Piękny Śląsk

• PipPipPipPip
  • 5879 postów

Napisano 15 marzec 2019 - 16:56:40

A ty ZAPRZAŃCU dalej swoje. Nawet „koleś” nie można do ciebie mówić, boś CIOTA.

Myślisz , że znasz się na CIOTACH ?  Lata praktyki  ?  :D

#16 jaka szkoda

jaka szkoda

Swojak

• PipPipPipPip
  • 774 postów

Napisano 15 marzec 2019 - 18:59:40

Myślisz , że znasz się na CIOTACH ?  Lata praktyki  ?  :D

On ciota, ty ciota. Przecież w profilu masz zaznaczone „mężczyzna”, a nick i wypowiedzi w rodzaju żeńskim. To nie lata praktyki, to wiedza i wykształcenie.  

#17 Samanta Blumstein

Samanta Blumstein

Piękny Śląsk

• PipPipPipPip
  • 5879 postów

Napisano 15 marzec 2019 - 19:08:01

On ciota, ty ciota. Przecież w profilu masz zaznaczone „mężczyzna”, a nick i wypowiedzi w rodzaju żeńskim. To nie lata praktyki, to wiedza i wykształcenie.  

Emeryt szpion ? Taki forumowy Antek. :P

Na szkoleniach nie uczyli  o kamuflażu ? :P

Pracuj dalej może czegoś się dowiesz  :P

Wiedza i wykształcenie  powiadasz  :P

Czy twoja wiedza i wykształcenie  nie podpowiada ci , że nie ma wiedzy bez wykształcenia i wykształcenia bez wiedzy ? :P

Chciałeś się pochwalić wiedzą i wykształceniem , ale chyba nie z języka polskiego  ???

Och , ci prawdziwi Polacy nie umiejący posługiwać się językiem polskim. :P

#18 Samanta Blumstein

Samanta Blumstein

Piękny Śląsk

• PipPipPipPip
  • 5879 postów

Napisano 15 marzec 2019 - 19:24:59

to wiedza i wykształcenie.  

Ukryta opcja niemiecka udziela bezpłatnych korepetycji prawdziwemu polakowi ( nie mylić z Polakiem !!! )  z języka polskiego .

Wykształcenie – poświadczona dokumentem wiedza zdobyta w oficjalnym systemie nauczania

:P  :P  :P

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych