Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

20 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~ninu~

~ninu~
  • Goście

Napisano 29 październik 2013 - 21:18:59

Wystrój nieciekawy i niezbyt zachęcający.  Pozdrawiam, wegetarianin

#2 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 29 październik 2013 - 21:34:28

Wyroby Matejki z roku na rok są coraz gorsze,niestety

#3 ~www.gambiec.pl~

~www.gambiec.pl~
  • Goście

Napisano 29 październik 2013 - 21:44:31

Wszystkiego dobrego ! ! !

#4 ~il cattivo~

~il cattivo~
  • Goście

Napisano 29 październik 2013 - 22:11:58

Haha, piękna zagrywka na nosie wszystkim wegeekoterrorystom:) Chętnie będę się stołował, jeśli jakość pójdzie w parze z pomysłowością! Powodzenia!

#5 ~staropolski grubas~

~staropolski grubas~
  • Goście

Napisano 29 październik 2013 - 23:44:01

Cały pic polega chyba tylko na tej śmiesznej nazwie.

W ofercie kanapki, sałatki, hamburgery..... wiec jaka jest różnica... po prostu kolejna knajpka z żarciem i tyle.

Jest wódka?

Dla mnie to podstawa.... goloneczka i 'seteczka', ewentualnie flaki albo ozory, świńskie ogony, głowizna.

#6 bazyl65

bazyl65

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 327 postów

Napisano 30 październik 2013 - 11:57:37

Ja jestem wegetarianinem z drugiej ręki - jem zwierzęta, które jedzą rośliny :P

#7 ~Piotrek~

~Piotrek~
  • Goście

Napisano 30 październik 2013 - 14:18:04

Właśnie tam jadłem burgera, jak na dzień pierwszy i czas oczekiwania pół godziny to jest ok (tutaj akurat kwestia dotarcia załogi).

Burger w moim odczuciu za drogi jak na oferowaną jakość. Słabo doprawione mięso.

Jak ceny spadną to jeszcze się tam pokażę ;) 

Ogólnie ok

#8 ~vege terror~

~vege terror~
  • Goście

Napisano 30 październik 2013 - 16:44:47

ohyda. zarabiać na cierpieniu zwierząt.

nie pozdrawiam - wege-eko-terrorysta

#9 ~Michal~

~Michal~
  • Goście

Napisano 30 październik 2013 - 18:09:54

jedzenie mięsa nie jest cool. Jest prymitywna pozostałością po przodkach z jaskini. Mieso daje sile? hahaha wszystko czego sie mozna od tego nabawic to zlogow cholesterolu w zylach i extra dawki hormonow - od ktorych według ostatnich badaniach dziewczynki dojrzewaja zbyt wczesnie a chlopcy robią sie opoznionymi w rozwoju ciotami. Pozdrawiam :) mam nadzieje ze Ci mądrzejsi będą omijac to miejsce szerokim lukiem

#10 ~ziom~

~ziom~
  • Goście

Napisano 30 październik 2013 - 23:48:48

Michła jedz mieso nie bedziesz ciota

#11 ~mięsożerca~

~mięsożerca~
  • Goście

Napisano 31 październik 2013 - 22:33:18

jak dla mnie hamburgery duzo lepsze niz w papa jack'u. polecam.

#12 ~Wii~

~Wii~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2013 - 13:30:58

ładny

#13 ~Orion~

~Orion~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2013 - 18:10:04

Cały pic polega chyba tylko na tej śmiesznej nazwie.

W ofercie kanapki, sałatki, hamburgery..... wiec jaka jest różnica... po prostu kolejna knajpka z żarciem i tyle.

Jest wódka?

Dla mnie to podstawa.... goloneczka i 'seteczka', ewentualnie flaki albo ozory, świńskie ogony, głowizna.

Wipleropodobny sie odezwał. To nie knajpa to bar .

#14 ~gacek~

~gacek~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2013 - 11:42:25

Klimaty hipsterskie w tym lokalu sa nie do wytrzymania, pomieszane dodatkowo ze sklepem miesnym.

#15 ~paula~

~paula~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2013 - 18:39:36

Hipsteriada na maxa. A te oryginalne logo :)  Wystrój  przesadzony masakra. Mięso od matejki to niestety już masówka. Słabość i marność.

#16 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2014 - 22:00:27

Zjadłam tam dzis pyszny obiad za 10,90 filet z kurczaka w sosie pieczarkowym ( dostałam cały filet nie jakies skrawki) i pyszne puree z ziemniaków idealnie doprawione. Polecam do tego bardzo miła obsługa. Właściciel/ szef kuchni sam pilnuje wydawanych dań i dba o każdego klienta. Widac ze lubi to co robi.

#17 ~Ełropa da sie lubić~

~Ełropa da sie lubić~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2014 - 22:51:24

Czegoś nie rozumiem ! Niby bar mięsny a mięsa nie podają tylko kanapki. To dlaczego mięsny , bo mięsem można tam rzucać , czyli kląć , że mięsa nie podają ?

#18 ~Zenon~

~Zenon~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2014 - 16:52:12

Kupiłem stek wołowy - ochyda mięso twarde jak podeszwa szwejka - sos niedoprawiony rzadziutki bez smaku tj. miał smak płukanki po miesnym sosie oj przydalaby sie tu na lustracje znana wszystkim Pani Magda G. moze wtedy bylyby domowe obiady. Jak dotąd potrawy są niedoprawione albo tak przesolone ze trzeba beczke wody ze soba miec. Nie polecam....

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2014 - 10:04:00

Kupiłem stek wołowy - ochyda mięso twarde jak podeszwa szwejka - sos niedoprawiony rzadziutki bez smaku tj. miał smak płukanki po miesnym sosie oj przydalaby sie tu na lustracje znana wszystkim Pani Magda G. moze wtedy bylyby domowe obiady. Jak dotąd potrawy są niedoprawione albo tak przesolone ze trzeba beczke wody ze soba miec. Nie polecam....

jestes z konkurencji ze tak piszesz?

byly juz nagonki na fast foody, na bary chinskiei i wietnamskie, byl tez nagonki na bary mleczne a teraz na ten bar miesny.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2014 - 10:07:02

jedzenie mięsa nie jest cool. Jest prymitywna pozostałością po przodkach z jaskini. Mieso daje sile? hahaha wszystko czego sie mozna od tego nabawic to zlogow cholesterolu w zylach i extra dawki hormonow - od ktorych według ostatnich badaniach dziewczynki dojrzewaja zbyt wczesnie a chlopcy robią sie opoznionymi w rozwoju ciotami. Pozdrawiam :) mam nadzieje ze Ci mądrzejsi będą omijac to miejsce szerokim lukiem

taaa,  dobrze ze jeszcze nie dodales lynnych wegetarianach   jak na innych portalach jeden wkleja ciagle  o wegetarianizmie.

na to zawsze oczymuje odpowiedz o najslynniejszym wegetarianinie 20 wieku czyli o adofie h.

moglbym tu opisac wypowiedzi hitlera o wegetarianach.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: forum Opole

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych