Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

83 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~nemo~

~nemo~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2017 - 22:29:49

W obronie patologii, w obronie prawnej ochrony mafijnego mechanizmu.
Kto popiera ten "zryw"? Nikt ze społeczeństwa. Protest popierają sędziowie z układu, ich rodziny, korzystający z mechanizmu oraz działacze PO, ZSL i KOD oraz ich rodziny.
Nawet każą stać ze świeczką w nocy dzieciom!...

#2 ~Opolanka~

~Opolanka~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2017 - 22:33:35

I tak trzymać. Wszyscy musimy brać udział w protestach. Nie wolno się poddawać. Zapraszam 22 lipca godz. 21. Warto. Atmosfera powagi

#3 ~towarzysz~

~towarzysz~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2017 - 22:37:13

I tak trzymać. Wszyscy musimy brać udział w protestach. Nie wolno się poddawać. Zapraszam 22 lipca godz. 21. Warto. Atmosfera powagi

22 lipca.
Znamienne.
Data zdrady Polaków.

#4 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2017 - 22:39:39

Brawo Pan Piebiak i Ziobro

#5 ~Elżbieta~

~Elżbieta~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2017 - 22:40:02

Człowieku wypraszam sobie nie jestem żadnym patolem, sędziom itp. Jestem zwykłym człowiekiem i uważam, ze trzeba protestować. Nie życzę sobie takiego traktowania prawa, dzisiaj sędziowie, jutro media, a pojutrze Ty trolu. Sprawiedliwość wróci . Ludzie ruszcie się. Pokażmy, że Opolanie to też patrioci. 22 lipca godzina 21 spotykamy się w Opolu na Daszyńskiego

#6 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2017 - 22:42:43

Dobry wieczór pisdy. Zasady bez zmian 20 groszy za komentarz przychylny naszej narodowosocjalistycznej wladzy nie musi mieć duzo sensu. Do dzieła żołnierze wykleci!

#7 ~dar~

~dar~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2017 - 22:43:08

Nikt nie musi pani KODowa aktywistko!i Każdy normalny przyzwoity człowiek nie weźmie udziału w tym warcholstwie.

#8 ~Solidarnosc~

~Solidarnosc~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2017 - 22:50:25

PROTESTUJA ZDRAJCY POLSKI !!!!!!

#9 ~citizen~

~citizen~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2017 - 22:53:49

Człowieku wypraszam sobie nie jestem żadnym patolem, sędziom itp. Jestem zwykłym człowiekiem i uważam, ze trzeba protestować. Nie życzę sobie takiego traktowania prawa, dzisiaj sędziowie, jutro media, a pojutrze Ty trolu. Sprawiedliwość wróci . Ludzie ruszcie się. Pokażmy, że Opolanie to też patrioci. 22 lipca godzina 21 spotykamy się w Opolu na Daszyńskiego

Zwykły człowiek a wie gdzie i kiedy kolejny protest. Dobre. A czy zwykły człowiek nie jest przypadkiem działaczem KOD lub sędziną z układu? Hę?

#10 ~towarzysz~

~towarzysz~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2017 - 23:00:35

Kolejny protest w opolskim ZOO w klatce dla małp lub na placu im. Lenina i Stalina. Towarzysze które miejsce wybieramy bo muszę wiedzieć gdzie pójść 22 lipca w rocznicę mojego święta Ludowej Ojczyzny. Pomożecie?!

#11 ~obserwator~

~obserwator~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2017 - 23:07:58

Prawdziwi Polacy i patrioci kolejny dzień bronią praworządności i niezależności sądów.

Nie warto przejmować się kanaliami które Was tu obrażają.

To opłacane pachołki "dobrej zmiany".

A "dobra zmiana" niedługo się skończy i pachołki wróca tam gdzie ich miejsce... do rynsztoka.

#12 ~U rszula B uc~

~U rszula B uc~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2017 - 23:11:38

Precz ze sprawiedliwymi wyrokami! Precz z uczciwymi rozprawami! Precz z sędziami którzy będą wydawać sprawiedliwe wyroki! Precz z surowymi karami dla mafiosów i złodziei!
Tofaszysze razem, na plac, protestujmy. Brońmy obecnego układu bo i nas wsadzą! Help!

#13 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2017 - 23:15:26

Ależ im wyprali mózg.KOD,PO,komuniści,ubecja.Jak jeszcze nazwiecie człowieka,który nie chce władzy jednego człowieka.Nie chce powrotu do komunizmu i rządów pierwszego sekretarza.Ubecja lała mnie w mordę,a teraz jak nie chem powrotu do tego co było,zostałem okrzyknięty zdrajcą,komuchem oderwanym od koryta.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2017 - 23:16:39

Senator PiS zakwestionował zmiany w Sądzie Najwyższym

Aleksander Bobko, wiceminister nauki i szkolnictwa wyższego, zakwestionował między innymi przepis wygaszający kadencję I prezes Sądu Najwyższego Małgorzaty Gersdorf. Poprawki złożył w trakcie gorącej debaty senackiej nad ustawą o SN.

Senator niespodziewanie złożył w piątek pięć poprawek do projektu ustawy o Sądzie Najwyższym. Powiedział wprost, że zapis o wygaszaniu mandatu I prezesa SN jest niezgodny z konstytucją. „Przepis konstytucji jest jednoznaczny. Zrozumiałaby go moja wnuczka” - komentował senator.

#15 ~biznesmen~

~biznesmen~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2017 - 23:17:33

Do biorących udział w "proteście". Chciałbym przemycić przez granicę 500 ton paliwa i w razie czego mieć umorzoną sprawę. Kto z państwa mi pomoże? Z góry dziękuję.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2017 - 23:18:50

Do biorących udział w "proteście". Chciałbym przemycić przez granicę 500 ton paliwa i w razie czego mieć umorzoną sprawę. Kto z państwa mi pomoże? Z góry dziękuję.

dobry psychiatra zdradziecka mordo PISowska

#17 ~Dylan~

~Dylan~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2017 - 23:21:18

Pod rzadami PIS Polska staje się patologią w Europie

#18 ~kornel~

~kornel~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2017 - 23:22:14

Taki adin w czarnej bluzie o nazwisku żydowskim to dwulicowiec raz chwali PIS raz lata na demonstracje.

Człowiek o dwu twarzach i tam takich wielu a wielu co nawet nie ponimajut szto eto demokracja.

#19 ~sew~

~sew~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2017 - 23:23:15

Gdzie byliście panie i panowie ze zdjęć kiedy przez ostatnie lata wydawano tak niesprawiedliwe wyroki, z premedytacją przeciągano lub umarzano sprawy, chroniono przestępców a karano uczciwych ludzi? Gdzie wtedy staliście ze świeczkami? Nie widziałem Was!

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2017 - 23:24:03

Piątkowe posiedzenie Senatu dotyczące zmian w sądownictwie bacznie śledzą politycy opozycji. Gdy na sali pojawił się wiceminister sprawiedliwości, Marcin Warchoł, na Twitterze zawrzało. Poszło o znamienne słowa zastępcy Zbigniewa Ziobry o sędziach Sądu Najwyższego. Jak bowiem wyjawił Warchoł, przeniesienie obecnych sędziów SN w stan spoczynku może oznaczać konieczność wyboru trzech nowych członków Państwowej Komisji Wyborczej.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych