Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~mojem~

~mojem~
  • Goście

Napisano 28 październik 2009 - 14:05:20

tak będą nowe mieszkania, ok, ale mieszkania na kujakowickiej są tragiczne. na umowach piszą "stałe" a nie socjalne, na pytanie dlaczego? pani odpowiedziała "stałe specyficzne". na osiem rodzin są 2 łazienki.(zagrzybione), wodę liczą na osobę, to za 20m2 mieszkania na 4 osoby płacić trzeba 350 zł, wszystko jest na prąd, bo gazu niemożna mieć i ziemnego też nie podłączą. KOSZMAR!!!!!!!!!!! miały być tanie mieszkania dla uboższych a rachunki są ogromne. na zamianę nie mają mieszkań, a poza tym kto chciałby tak mieszkać w 21 wieku!!!!!!!!!!!!!!!!jedna pani powiedziała znajdz sobie jakiegoś pijaka co ma wieksze mieszkanie i się zamień.(BÓG mi świadkiem, że to prawda). kończę bo dużo by tu pisać. pozdrawiam

#2 ~hyhy~

~hyhy~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2011 - 12:10:11

z tego co wiem.. nie.. będzie Budowy komunalnych Budynków a przyjemniej mogli by.. zrobić.. coś w zamian

#3 ~inwestor~

~inwestor~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2011 - 14:05:19

....jedna pani powiedziała znajdz sobie jakiegoś pijaka co ma wieksze mieszkanie i się zamień.(BÓG mi świadkiem, że to prawda).

Zapewne to technik z MZOK .... tak nieprofesjonalnej tech. jeszcze nie widziałam i beszczelnej ... za co jej płacą czy Burmistrz wogóle wie że to coś pracuje w MZOK :wacko:

#4 ~hyhya~

~hyhya~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2011 - 18:13:31

hymm,, tak lub niech zamieszka w tej ruinie... co ma być blok dla elementu Kluczborka ;] bo dzieci już tam sobie robią dom schadzek palenie fajek... ćpanie skanie. itd itp

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2011 - 11:51:59

tak będą nowe mieszkania, ok, ale mieszkania na kujakowickiej są tragiczne. na umowach piszą "stałe" a nie socjalne, na pytanie dlaczego? pani odpowiedziała "stałe specyficzne". na osiem rodzin są 2 łazienki.(zagrzybione), wodę liczą na osobę, to za 20m2 mieszkania na 4 osoby płacić trzeba 350 zł, wszystko jest na prąd, bo gazu niemożna mieć i ziemnego też nie podłączą. KOSZMAR!!!!!!!!!!! miały być tanie mieszkania dla uboższych a rachunki są ogromne. na zamianę nie mają mieszkań, a poza tym kto chciałby tak mieszkać w 21 wieku!!!!!!!!!!!!!!!!jedna pani powiedziała znajdz sobie jakiegoś pijaka co ma wieksze mieszkanie i się zamień.(BÓG mi świadkiem, że to prawda). kończę bo dużo by tu pisać. pozdrawiam

Z tego co wiem to pomysł budowy miewszkań na Kujakowickej był pana Nowaka.

#6 ~Władziu II~

~Władziu II~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2011 - 14:50:46

....jedna pani powiedziała znajdz sobie jakiegoś pijaka co ma wieksze mieszkanie i się zamień.(BÓG mi świadkiem, że to prawda).

Zapewne to technik z MZOK .... tak nieprofesjonalnej tech. jeszcze nie widziałam i beszczelnej ... za co jej płacą czy Burmistrz wogóle wie że to coś pracuje w MZOK :wacko:

Zgadzam sie z tym .... beszczelna , niekompetentna , stanowisko po znajomości .... w czasie pracy chodzi po sklepach ... robi zakupy dla MZOKu ? :blink:

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych