Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Karol~

~Karol~
  • Goście

Napisano 09 maj 2019 - 09:51:57

Pół roku temu byłem uzależniony od hazardu. Niestety życie tak mnie poprowadziło, że wylądowałem w najgorszym bagnie. Powiedziałem dość i zapisałem się na terapię do Ośrodka Leczenia Nefo. 40 dni - tyle wystarczyło, żebym się zmienil i zrozumiał jak bezmyślnie postępowałem. Fachowa opieka terapeutyczna i lekarska poskutkowały. Jestem dumny z siebie ale przede wszystkim jestem wdzięczny wszystkim, którzy się mną opiekowali. To naprawdę wzruszające, że są na tym świecie ludzie chcący pomóc innym. 

#42 ~Wojtek~

~Wojtek~
  • Goście

Napisano 30 maj 2019 - 14:21:58

Najlepszym i skutecznym sposobem jest poddanie się przez taką osobę terapii. Mój przyjaciel był uzależniony, jednak nie było go stać na leczenie w prywatnym ośrodku, więc zorganizowaliśmy zbiórkę... Rodzina, znajomi, przyjaciele, sąsiedzi. Każdy dał tyle ile mógł aż uzbierała się kwota na leczenie Michała. Zdecydowaliśmy, że będzie to Ośrodek Terapii Parasol, co jak się później okazało, nie mogliśmy trafić lepiej. Michał zaklimatyzował się od samego początku, i co najważniejsze chciał wyjść z tego nałogu, chciał otrzymać pomoc, więc to była już połowa sukcesu. Drugą połowę zdziałali wspaniali terapeuci...Los drugiego człowieka nie jest im obojętny... Wspierają, dużo rozmawiają, doradzają. To bardzo pomaga w takim leczeniu. Nie mogę powiedzieć złego słowa. Z całego serca polecam...

#43 ~Olek~

~Olek~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2019 - 12:02:14

Trzeba spokojnie namówić osobę uzależnioną. Mnie namówiła moja rodzina i znalazłem w sobie siłę, aby rozpocząć leczenie w Ośrodku Terapii Wiosenna. Nie spodziewałem się, że poznam tam tak wspaniałych ludzi. Terapeuci dali mi ogromne wsparcie i siłę. Dzięki nim dokończyłem terapię i stałem się odpowiedzialną osobą która ponosi konsekwencje swoich czynów...

#44 ~Karol~

~Karol~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2019 - 09:36:43

Moim zdaniem najskuteczniejszym sposobem wyleczenia alkoholizmu jest odbycie terapii. Wiem co mówię, bo sam jestem po takiej terapii w Stacjonarnym Ośrodku Leczenia Uzależnień w Bielsku-Białej. To ośrodek prowadzony przez Fundację Błękitny Krzyż. Cały pobyt w ośrodku, czyli 5 tygodni wspominam bardzo dobrze. Poznałem wielu ludzi, z różnymi uzależnieniami i przeżyciami... Zobaczyłem co te świństwo może wyrządzić i jak namieszać w życiu. Dzięki terapeutom jestem dziś zupełnie innym człowiekiem. To oni czuwają nad ośrodkiem i dają wsparcie, które buduje w człowieku siłę do przezwyciężenia nałogu. Z ręką na sercu polecam.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych