Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Trudna młodzież - jak jej pomóc? :: zobacz komentowany artykuł

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
88 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Zuza~

~Zuza~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2018 - 11:21:26

Propozycja dla reporterów nto- wywiad z młodzieżą z ośrodka opiekuńczego w Opolu- ZERO zaangażowania w poprawę moralną małoletnich, ZERO ZERO ZERO odbębnić tydzień i spadać do domu na weekend jeśli jest takowy. KATASTROFA PORAŻKA I ŻENADA2 dla dyrekcji i kadry. W czasach szkoleń, treningów i warsztatów a także dotacji KATASTROFA że Oplolskie ośrodki reprezentują poziom ARCHEO. Pytam się GDZIE JEST NADZÓR nad placówkami!!!!!

#82 zdzis40

zdzis40

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 140 postów

Napisano 13 wrzesień 2018 - 11:00:32

Proponuje zgłosić się do Miejskiego OSrodka Wsparcia rodzinie na Małopolską tam na pewno każdy dostanie pomoc najpierw oleja dziecko potem odbiora prawa facetom a następnie z gnoją upodlą kobiete bo nie mówi jak oni chcą dzieci totalnie olewają nikt z nimi i rodzicami nie rozmawia jak jest problem tylko od razu gnoją sprawy do sądów wysyłają po co mają czas sobie marnować tam nie trzeba przejmować się prawem wszyscy go ignorują wszystko robione tak jak im się podoba  ..Można jeszcze znaleźć pedagoga takiego jakiego ma moja córka która ma na wszystko wygwizdane a jak coś się stanie to szmaci żony bo stają w obronie mężów totalnie olewając problem z dzieckiem

Więc jeśli chcecie pomóc dziecku po prostu liczcie na siebie i czekajcie może się zmieni  

#83 ~Ojciec+~

~Ojciec+~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 12:26:24

Bycie samotnym ojcem nie jest łatwe. Szczególnie, kiedy niewiele się wie o kobiecych rozterkach - no i ma się dorastającą córę. Niedawno jednak natrafiłem na komentarz o Psychologgi i zdecydowałem się na spotkania dla rodziców. Rozjaśniło mi to troszkę, chociaż dopiero zacząłem na nie uczęszczać. Chociaż sami przez to przechodziliśmy, zwykle albo nie pamiętamy albo nie jesteśmy świadomi chaosu w głowie naszych dzieci. No i pamiętamy swoją młodość jako głupawe wybryki, a zapominamy, że wtedy byliśmy śmiertelnie poważni. Jestem gotowy na przetestowanie nowego podejścia ;)

#84 kawka92

kawka92

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 28 wrzesień 2018 - 09:43:29

i bardzo dobrze, że nie bedzie miał kto robić, za takie śmieszne pieniadze to co oni mysla ze sie beda bic o robote, życze młodym żeby wyjechali jak najdlej

#85 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2019 - 16:30:15

Witam.czytam to wszystko tez miałam problem z synem aż wkoncu powiedziałam dość byłam bezsilna.Wkoncu dałam go do szpitala uzależnień na tydzień przemyślał i mam nadzieje ze będzie innym dzieckiem.teraz go starsze ośrodkiem socjoterapii i zobaczymy czy to pomoże.

#86 ~czareczka40~

~czareczka40~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2019 - 11:52:15

byciem rodzicom to bardzo ciężka praca.. ja miałam problem z dziećmi jak był w wieku dojrzewania.. czyli w sumie nie tak dawno temu :o i dla mnie w tamtym czasie jedynym rozwiązaniem było skorzystanie z pomocy specjalisty wiec i siebie i dzieci zabrałam do pani psycholog Ewy Gordziej-Niewczyk z Insytutu Pscyhologii i Edukacji Dziecka, która jak sie okazało ma świetne podejście do dzieci i nie ma dla niej problemu nie do rozwiązania.. Pokazała nam na czym polegają problemy naszej rodziny i jak je zwalczyć oraz poprawiły sie moje relacje z dziećmi 

#87 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 08:36:35

Witam mam syna który dobrze się uczy ale jest pełen przemocy nie wiem dlaczego. Ostatni nawet startował do żony z rękami a ma 13lat nie szanuje ani żony ani mnie nic do niego niedociera
Co zrobić

#88 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 08:37:25

Witam mam syna który dobrze się uczy ale jest pełen przemocy nie wiem dlaczego. Ostatni nawet startował do żony z rękami a ma 13lat nie szanuje ani żony ani mnie nic do niego niedociera
Co zrobić

#89 ~Klarysa~

~Klarysa~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 19:48:58

512773400

Pani Kingo jak można się z Panią skontaktować. Meil nie doszedł. Proszę o kontakt justynka19mb@wp.pl

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych