Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Szumy w uchu można wyleczyć :: zobacz komentowany artykuł

52 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~zbyszko~

~zbyszko~
  • Goście

Napisano 14 październik 2008 - 19:54:02

bzdury do kwadratu
w zdecydowanej większości szumy uszne są NIEWYLECZALNE!!!, można co najwyżej je zamaskować.
każdy kto "przerabia" te tematy dobrze o tym wie.

#2 ~~ktoś~~

~~ktoś~~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2009 - 13:40:24

NIE da się tego cholerstwa wyleczy.Od miesiąca biegam po lekarzach i nic.Dodatkowo mam zawroty głowy badania ok.Lekarz stwierdził ,że symuluję.Tacy to u nas lekarze a ja się męczę

#3 nivol

nivol

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 482 postów

Napisano 05 czerwiec 2009 - 14:45:32

szumy w uszach mogą być spowodowane różnymi czynnikami, jedne szumy da się wyleczyć inne nie
Dołączona grafika
JEDEN REGION, TRZY NARODY!!

#4 ~16latka~

~16latka~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2009 - 10:08:31

Mam 16 lat i 2 dni temu, podczas przeziębienia zaczelo mi szumieć w uchu...Nie wiem co z tym zrobić

#5 Katarzyna-Guinot

Katarzyna-Guinot

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 30 sierpień 2010 - 17:28:50

Pewnie, że mozna je wyeliminowac. Sądze ze to kwestia dobrego specjalisty. A wy jakie proby podjeliscie aby się ich pozbyć?

#6 ~error~

~error~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2011 - 13:43:32

Dobrze być w tych 20%...

#7 ~EDTKA~

~EDTKA~
  • Goście

Napisano 03 październik 2011 - 15:49:59

Moje problemy zaczęły się jak uderzyłam się w głowę,najpierw pojawiły się szumy i bóle w uchu z tej strony gdzie się uderzyłam,potem było zapalenie ucha,które po dwóch antybiotykach niby zniknęły ale nadal odczuwam ból,szumy w uchu,zatkanie ucha,momentami tak odczuwam jakby mi bębenek pukał,brałam już różne leki i jest coraz gorzej nie wiem do kogo mam się zwrócić o pomoc.

#8 ~Dorota~

~Dorota~
  • Goście

Napisano 06 październik 2011 - 09:09:55

Jeszcze dodam, że lekarz traktuje szumy bardzo pobłażliwie mimo że wyszło że jestem głucha na to ucho po chorobie wysokie częstotliwości ok 50 60 db a miałam pierwszą kategorię słuchu bo w lutym miałam kolejowe badania okresowe
Leczę się też prywatnie bo lekarz laryngolog z przychodni mi nawet nie chce dać leków. Prywatny przepisał zastrzyki *** i to też trochę pomagało. Każą się położyć na kroplówki do szpitala ale na razie nie mam opieki dla dziecka, bo to przynajmniej 10 dni się leży. Oczywiście skierowanie też od prywatnego laryngologa. W przychodni mówi, że nie może bo się musi ze wszystkiego rozliczać. To co państwowo trwa miesiąc prywatnie powie Ci w ciągu jednej wizyty jeśli ma wyposażony gabinet, razem z audiometrią i innymi badaniami zapłaciłam 100 zł
życzę wytrwałości

#9 ~mono~

~mono~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2011 - 09:40:22

mi po weselu szumi w uszach, i to juz pare lat badania wyszly ze mam niedosłuch na niskiej czestotliwosci słysze jak ktos mówi ale nierozumiem co i mam szumy w obu uszach ,lekarz kazal kupic aparaty ktore kosztowały ok 7tyś i co.... jak załoze nadal słysze szum i wszystko duzo głośniej czuje wtedy ze jest bardzo głośno i zaraz mi uszy wybuchną :( mam do nich pilot na rególacje głosnosci i jak scisze to tak jakbym niemiala aparatów . Niecierrpie tych szumów

#10 Jezus Chrystus

Jezus Chrystus

Znajomy

• PipPip
  • 46 postów

Napisano 27 listopad 2011 - 08:42:52

Szumy w uszach to informacja dla każdego, wielu słyszy przepływ energii, ale nic z tym nie robi, szum narasta zmuszając ludzi do reakcji czyli rozwoju siebie ducha, a oni szukają dolegliwości. Ale nikogo nikt nie zwolni od jasnego odczuwania i logicznego myślenia, aby dokonywac codziennie w swoim życiu właściwych wyborów!
Jezus Chrystus Romuald Statkiewicz

#11 ~Maria~

~Maria~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2012 - 18:51:15

Byłam dwa razy w szpitalu i brałam kroplówki, nic mi to nie pomogło. Szumi dalej i jeszcze mocniej. Rozmawiałam z lekarzem neurologiem twierdzi, że dobrze byłoby przyjąć leki na poprawienie krążenia mózgowego przynajmniej przez dwa, trzy miesiące.

#12 ~waldek~

~waldek~
  • Goście

Napisano 31 maj 2012 - 23:41:31

witam wszystkich - jade juz na rezerwie i nie wiem od czego zaczac psycha mi wysiada nie spie juz 7 miesiecy na poczatku były szumy teraz piski i gwizd startujacego samolotu , co za dziadostwo jak to wyplewic, wyłaczyc najgorsze jest z rana ,i ten pierwszy dzien kiedy sie zaczelo pamietam na dzien dobry leki o wszustkich tytulach mam 35 lat i prosze o dorade co z tym robic :-( trimexon@interia.pl

#13 ~waldek~

~waldek~
  • Goście

Napisano 31 maj 2012 - 23:49:48

ma pan cos z kregami szyjnymi ja tez mam takie szczykanie i nacisk w czesci potylicznej

#14 ~arka~

~arka~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2012 - 16:19:30

Powiem tyle,że biorę 2xdziennie Beteserc i Vicebrol i nic nie lepiej najgorsze noce nie przespane bo rozsadza głowę - o ile sobie przypominam miałam to od lat młodości ale wtedy szybko ustępowały szumy,teraz nic nie pomaga bolą nawet uszy pytam lekarza tutaj co robić?

#15 ~Stan.~

~Stan.~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2012 - 17:37:02

To nie jest szum ale podobno nie ma to innej nazwy. Słyszę jakby odgłos rury wydechowej matocykla w czasie postoju. Lub odgłos z odległego poligonuw czasie intensywnych ćwiczeń armatnich. Co to może być. Nie jest to bardzo uciążliwe. Ale przeszkadza w ciągu dnia i podczas usypiania... Może ktoś mi cos doradzi.

#16 ~Henryk~

~Henryk~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2012 - 12:57:48

Witam, to nic grożnego prosze do laryngologa, wyczyści ucho, wyciagnie płyn i będzie wszystko dobrze, Pozdrawiam

#17 ~Seba~

~Seba~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2012 - 13:11:40

A czy nie można tych komórek słuchowych naprawić? Za pomocą jakiegoś leku? Lub wstrzykując komórkę macierzystą.Wiecie Dna te sprawy.Podobno już zęby można hodować.Wstrzykujesz do dziąseł i ci rośnie nowy ząb.Mam w Uszach Szumy od słuchania Muzy na Słuchawkach.Taki nawyk. Na pewno gorzej słyszę przez to.Dziwi mnie to że naukowcy rozbijają Atomy w Akceleratorach a głupiego słuchu nie mogą naprawić. Jakby tyle kasy na badania wydali co na Wojnę z Terroryzmem to już by NFZ to refundował.Tak by było to rozpowszechnione.

#18 ~Stan.~

~Stan.~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2012 - 10:46:52

Witam, to nic grożnego prosze do laryngologa, wyczyści ucho, wyciagnie płyn i będzie wszystko dobrze, Pozdrawiam

U latyngologa byłem. Skierowała mnie nna badanie słuchu, które mimo mojego wieku (73) wypadło b. dobrze. Uszy czyścilem dwa miesiące wcześniej licząc, ze ten "szum" mi ustapi. Mam zrobic jeszcze wymaz z gardła i oboma wynikami przjść na przełomie stycznia i lutego.
Dziekuję za dodanie otuchy...
Stan

#19 ~marta~

~marta~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2013 - 17:53:43

Szumy w uszach to informacja dla każdego, wielu słyszy przepływ energii, ale nic z tym nie robi, szum narasta zmuszając ludzi do reakcji czyli rozwoju siebie ducha, a oni szukają dolegliwości. Ale nikogo nikt nie zwolni od jasnego odczuwania i logicznego myślenia, aby dokonywac codziennie w swoim życiu właściwych wyborów!

.....ponoć to sa głosy przodków...czy to prawda..?

#20 ~Chrześcijanin~

~Chrześcijanin~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2013 - 18:44:45

.....ponoć to sa głosy przodków...czy to prawda..?

Nie trzeba wierzyć w podobne banialuki, tylko iść do dobrego laryngologa a potem już wszystko samo się potoczy. Też jestem w trakcie pozbywania się szumów. Byłem u laryngologa i w "zwykłym" szpitalu, ale to nic nie dało. Tyle tylko, że zrobili badania (krew, tomografia, prześwietlenia itp.). Wykluczyli najczęstsze przyczyny i dali skierowanie do szpitala klinicznego w Warszawie z lepszym sprzętem i lepszymi specjalistami. Jak tam nic nie poradzą, to zostają jeszcze Kajetany a w ostateczności generatory szumów. Naukowcy cały czas pracują nad nowymi metodami leczenia, więc to tylko kwestia czasu. Może już za rok pojawią się bardziej skuteczne metody? A poza tym, obecne życie to tylko "jazda próbna". W przyszłym życiu nie będzie chorób ani śmierci, więc tak naprawdę nie ma się czym przejmować.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych