Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Szukam dobrej szkoły tańca!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Sabina~

~Sabina~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2016 - 12:43:29

Cześć! Szukam dobrej szkoły tańca w opolu dla 10-latka. Spodobały mu się dodatkowe zajęcia taneczne w szkole i chciałby więcej. Które możecie polecić ?? 

#2 ~Lupens~

~Lupens~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2016 - 19:04:58

Moze Royal Dance Center? Z tego co wiem bardzo dobra 

#3 ~Dolores~

~Dolores~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2016 - 07:06:06

Racja, szkoła bardzo dobra, mają dobrych tancerzy z drygiem do nauki, a to chyba w takich szkołach najważniejsze ;)

#4 ~RenataT~

~RenataT~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2016 - 11:52:41

Szkoła jest bardzo chwalona, ma dobre opinie u nas w mieście - nie wiem jak inne, ale np. sporo moich znajomych wyła swoje pociechy właśnie do royal dance center 

#5 ~czykk~

~czykk~
  • Goście

Napisano 06 październik 2016 - 22:32:04

Jak się szuka takiej szkoły, t najważniejsze jest sprawdzenie jaka jest kadra no i czy nadaje się do prowadzenia takich s=zajęć bo to nie jest sprawa, wbrew pozorom, oczywista ;) Tutaj myślę, że royal sprawdza się pod tym względem i to nawet bardzo! 

#6 ~seśka~

~seśka~
  • Goście

Napisano 07 październik 2016 - 13:12:04

Sejm dla 10 latka to jednak słaba opcja :P Ale tak zupełnie poważnie - sprawdź sobie royala, bo to podobno dobra szkoła. Zresztą, nie wiem, czy u nas jest jakaś wielka konkurencja? 

#7 ~DanuSS~

~DanuSS~
  • Goście

Napisano 13 październik 2016 - 23:01:36

Royal będzie bardzo dobrym wyborem, chodzę tam od roku ;) i naprawdę nie ma się do czego przyczepić, nawet, gdybym chciała - atmosfera, kadra, wszystko jest super :P

#8 ~Ferla~

~Ferla~
  • Goście

Napisano 14 październik 2016 - 08:34:42

A sa jakieś inne szkoły? Bo byłam w royal dance center raz i fakt, byłam bardzo zadowolona, ale niestety mam do nich strasznie daleko ;/ 

#9 ~CENTRO~

~CENTRO~
  • Goście

Napisano 14 październik 2016 - 22:27:16

Dla 10-latka, który chce tańczyć najlepsza będzie Akademia Tańca Maestro. (maestro.taniec.info)

#10 ~Kariss~

~Kariss~
  • Goście

Napisano 21 październik 2016 - 07:20:49

Ja też bym bardziej celowała w royal dance center. Szkoła działa od lat, ma sprawdzoną kadrę, pokosiłabym sie na nich nawet w przypadku większej odległości 

#11 ~Helka~

~Helka~
  • Goście

Napisano 21 październik 2016 - 12:55:43

Ja chyba też, o maestro za wiele nie słyszałam, royal jest chyba bardzo popularną szkoła, dużo osób do nich chodzi

#12 ~Jaskas~

~Jaskas~
  • Goście

Napisano 27 październik 2016 - 22:40:43

Maestro nie polecam, znajoma wysyłała tam swoją córkę, 9 lat. podobno bardzo średnio. Royal ma za to dobre opinie, przynajmniej złych nie słyszałam, wiec chyba warto sprawdzić 

#13 ~Yogi~

~Yogi~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2016 - 14:12:06

Royal ma najlepsze opinie w Opolu. Nie ma co się rozdrabniać, jak już chcemy isć do szkoły tańca, to nie ma co eksperymentować, tylko isc tam, gdzie jest najlepiej - dla mnie to proste 

#14 ~Monika J.~

~Monika J.~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2016 - 11:05:26

A na jakie zajęcia do nich chodzicie, które konkretnie tak chwalicie? 

#15 ~DanuSS~

~DanuSS~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2016 - 14:20:08

Ja chodzę na salsę, ale myślę, żeby zapisać się jeszcze, dla urozmaicenia na akrobatykę taneczną. A co Ciebie interesuje? ;) Bo salsę mogę polecić, naprawdę super, o akrobatyce tylko słyszałam dobre opinie, ale mnie tak jeszcze nie było 

#16 ~Monika J.~

~Monika J.~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2016 - 13:47:20

Własnie myślałam o akrobatyce tanecznej, strasznie fajnie to wygląda na "papierze" no i na YT efekty sa super. A co słyszałaś konkretnie o tych zajęciach, znasz tam kogoś ? 

#17 ~DanuSS~

~DanuSS~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2016 - 14:42:07

Moja znajoma na to chodzi. Własnie sie z nią muszę ustawić na kawę żeby pogadać ;) Ale własnie ona sobie chwaliła (kiedyś, na imprezie) że fajnie, że dużo się nauczyła w szybkim czasie itd. Jak będe wiedziała coś więcej, to dam Ci znać, ok? :D

#18 ~Monika J.~

~Monika J.~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2016 - 14:22:17

Super, dziękuję :) dawaj znać, będę mega wdzięczna, chciałabym się gdzieś w końcu zapisać i chce wybrać po prostu najlepsze miejsce ;) 

#19 ~Kamila~

~Kamila~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2017 - 15:31:04

Jeżeli chodzi o szkoły tańca to na pewno dobra jest w Opolu, to jest studio tańca Royal Dance Center. Mają duży wybór stylów, świetnie uczą i panuje tam bardzo miła atmosfera. Fajne miejsce dla dzieci do nauki tańca.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych