Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

SZACUNEK DLA PACJENTA

forum Kędzierzyn-Koźle

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~ewa nowak~

~ewa nowak~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2017 - 11:54:13

To się nazywa "SZACUNEK DO PACJENTA"Chciałam opisać sytuacje która mi się dziś przytrafił.Jadac z moją teściową do przychodni chirurgicznej w kedz-kożlu przy ul.24 kwietnia nie znalezliśmy miejsca parkingowego bezpośrednio pod przychodnią a że teściowa jest osobą w podeszłym wieku ze względu na uraz jakiego doznała i ma problem z poruszaniem się szukałam parkingu jak najbliżej przychodni.Wjechalam więc na parking bezpośrenio przy ZOZ-ie,widzialam zakaz,ze parking tylko dla ZOZitd..no ale co zrobic jak z przyszpitalnego parkingu dla tej osoby dystans nie do pokonania.Stoję przy samochodzie nadmieniam  ze nikogo nie blokuję.Otwiera się okno i Pani informuje mnie ze nie wolno tu parkowac,ja tłumacze że przyjechałam ze starszą osobą ze jak coś to odjadę,w oknie wynurza sie druga Pani i straszy mnie ze zadzwoni po Straz Miejską i ze DYREKTOR NIE BEDZIE UMIAŁ WYJECHAC a ja nadal nikogo nie blokuje.Pacjent niewazny.Odjechalam z tego miejsca ale nie ukrywam ze nerwy mnie troche poniosły,weszlam do budynku i chcialam zapytac w czym moje zaparkowane auto przeszkadza Panu Dyrektorowi.Weszlam do sekretariatu i mowie ze chcialam porozmawiac z Dyrektorem bo Pani mnie tu straszy Srażą Miejską przyleciała druga Pani(ta ktora chciala dzwonic po SM)mowie ze chcę rozmawiac z Dyrektorem,Pani powiedziała ze Ona jest Dyrektorem.Ręce mi opadly,DYREKTOR osoba publiczna..LEKARZ ubrana w bialy fartuch i takie zachowanie?Żadnego zrozumienia wspołczucia dla starszej chorej osoby.Oczywiście wyjechałam z tego parkingu i znow stanęłam na zakazie bo nie miałam innego wyjscia i to nie ja jedna łamałam przepisy pacjenci o kulach i na wozku ktorzy przyjechali do przychodni rownież tak robili.A za przychodnią parking pusty ale wjechac nie wolno bo poustawiane barierki nie wiadomo czemu?.Ja rownież nie byłam  bez winy ale najbardziej to denerwuje mnie w ludzach brak zrozumienia i  szacunku.A na stronie ZOZ mozemy przeczytac NADRZĘDNYM CELE NASZEJ DZIAŁALNOSCI JEST ZAPEWNIENIE OPIEKI MEDYCZNEJ NA NAJWYZSZYM POZIOMIE ZGODNIE Z OBOWIĄZUJĄCYMI STANDARDAMI W ZAKRESIE DIAGNOSTYKI LECZENIA,PIELĘGNACJI I PROFILAKTYKI ORAZ REHABILITACJI CHOREGO.

#2 ~ooo~

~ooo~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2017 - 14:16:58

@Ewa NOwak

spotkała się Pani na swojej drodze z osobami o dobrych dochodach i mających wg. nich władzę ,ale NIE posiadający kultury i dobrych manier, empati czyli nowobogackich buraków, chamów - współczuję Pani tego doświadczenia

#3 ~Ewa nowak~

~Ewa nowak~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2017 - 20:22:57

Miło przeczytać ze sa ludzie którzy patrzą na to tak jak ja.Najbardziej boli to że ja zwykły szarak pracujący w sklepie mam więcej poszanowania dla innych niz taka Pani DOKTOR.Nawet sama sobie się dziwię ze znalazłam tyle odwagi aby wejść do tego budynku i powiedzieć tej kobiecie co o tym myślę.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2017 - 05:26:54

Jaki pan, taki kram.Może  nadszedł już czas  aby  zmienić starostę, która zatrudniła  dyrektora.Może  nadszedł czas skończyć z tą wieloletnią koalicyją MN+PO, która zgodnie z hasłem"sama  się wyżywi"!

Ci państwo zapomnieli ,że  PARKING przy każdym szpitalu został   wybudowany za publiczne pieniądze, więc powinien służyć nam OBYWATELOM, a nie szarym eminencjom władzy, personelowi i ich kumotrom!Dyrektorzy mogą dojeżdżać do pracy środkami komunikacji miejskiej, "korony" z głów im nie spadną!

Co na to radni Rady Powiatu Kędzierzyńsko-Kozielskiego?

Gdzie mają parkować  rodziny przywożące chorych ?

#5 ~eeee~

~eeee~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2017 - 10:58:36

Jaki pan, taki kram.Może  nadszedł już czas  aby  zmienić starostę, która zatrudniła  dyrektora.Może  nadszedł czas skończyć z tą wieloletnią koalicyją MN+PO, która zgodnie z hasłem"sama  się wyżywi"!

...........................................

Co na to radni Rady Powiatu Kędzierzyńsko-Kozielskiego?

Gdzie mają parkować  rodziny przywożące chorych ?

jest taki radny Masalski co prawda z Blachowni ale można mu zgosić tych jaśniePanów

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2017 - 03:54:05

jest taki radny Masalski co prawda z Blachowni ale można mu zgosić tych jaśniePanów

Czytanie ze zrozumieniem  ciebie też obowiązuje, Pan radny Masalski został wybrany w 2014r do Rady Miasta K-K,  a parkingi przed szpitalami są we władaniu Rady Powiatu K-K.Jak widać zamordyzm wszedł w następny etap"niedorozwoju" sitwy, która służy  od lat PRYWACIE mając w głębokim poważaniu  OBYWATELI naszego miasta i powiatu.Czas na zmianę,która zapewne nastąpi w 2018r.

#7 z Modlina

z Modlina

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 178 postów

Napisano 26 kwiecień 2017 - 09:38:28

Nie bardzo rozumiem, to dyrektor jest winny czy "pani z okienka" ?

Moim zdaniem to wyłącznie brak kultury i elementarnego poczucia zrozumienia, tudzież empatii w stosunku do osoby, która nie tyle chciała, co musiała skorzystać z pomocy lekarza.

Myślę, że dyrektor nie robiłby z tego problemu, kogoś w okienku natomiast przerosło własne "ego".

#8 ~Salowy~

~Salowy~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2017 - 13:48:13

Z tego co sie orientuje to dyrektorem szpitala jest mezczyzna Marek, więc czemu ta kobita podaje sie za tego kim nie jest?

#9 ~.~

~.~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2017 - 14:01:04

@Ewa NOwak

spotkała się Pani na swojej drodze z osobami o dobrych dochodach i mających wg. nich władzę ,ale NIE posiadający kultury i dobrych manier, empati czyli nowobogackich buraków, chamów - współczuję Pani tego doświadczenia

Wyjaśnię PO krótce skąd te wychylające chamy z okna w zozie się wzięły.. Aby Polskę ujarzmić i przestawić na sowiecki system Stalin likwidował polską inteligencję, te polskie resztki, które przetrwały okupację niemiecką.

Dodatkowo nawiózł do Polski, a przede wszystkim na nowe ziemie "odzyskane" jak np. Kędzierzyn różnych politruków, których osadził w nowych urzędach zdobycznych miast i miasteczek, milicji i służbie bezpieczeństwa, itd itp. - w system państwowy weszło kilkadziesiąt a może i więcej sowietopodobnych mało rozgarniętych mało kulturalnych czyli chamów.

Oni tu zostali, dostali mieszkania w dobrych domach z uroczymi ogródkami na zielonych ulicach np. jak te zaraz za zozem. Dostali mimo braków w wykształceniu i ogłady dobre stanowiska i uposażenia i było ich stać wykształcić POtomstwo i znaleźć im najlepsze posady oczywiście państwowe gdzie się nic nie robi ale niebotycznie dobrze płatne, no i co najważniejsze, ma się waadze i można decydować co POdległe szaraki mogą.

Ich dzieci i wnuki tu z nami mieszkają tu w tym chorym POchemicznym miasteczku. Rozmnożyli się i obsiedli każde dobrze płatne stanowisko. Dalej mieszkają na zielonych uliczkach dla wybrańców i he he he "pracują" w luksusach z prywatnym parkingiem.

Niestety nie identyfikują się z miasteczkiem z Polską, tylko żyją w TYM KRAJU. Więc Polska musi teraz uporać się z kolejnym wrogiem, tym razem WEWNĘTRZNYM. Przedtem mieliśmy wrogów zewnętrznych, najeźdźców, a teraz mamy wroga wewnętrznego. Gardzącego nami.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2017 - 08:51:18

Szacunek do ludzi w tym kraju jest wprost proporcjonalny do zarobków. Na zachodzie ludzie mają do siebie szacunek, my mamy w genach kłótnie, zazdrość, zawiść, przynajmniej większośc o wschodnich korzeniach.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2017 - 19:54:27

Ta Pani z"okienka"przedstawiła się jako DYREKTOR..Być może PAN Dyrektor ma więcej szacunku do pacjentów.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2017 - 20:14:49

Po raz kolejny jestem w tej przychodni i pewnie nie ostatni i tak sobie myślę, że przymuja tam specjaliści do których większość pacjentow przychodzi z urazami i po niejednokrotnie ciężkich operacjach którym ciężko się jest poruszać i tam gdzie parking przydałby się najbliżej,to go nie ma.Właściwie z tyłu za budynkiem cały plac wolny ale ogrodzone z każdej strony.Jak nie umiesz dojść to się DOCZOLGAJ.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2017 - 04:42:20

Po raz kolejny jestem w tej przychodni i pewnie nie ostatni i tak sobie myślę, że przymuja tam specjaliści do których większość pacjentow przychodzi z urazami i po niejednokrotnie ciężkich operacjach którym ciężko się jest poruszać i tam gdzie parking przydałby się najbliżej,to go nie ma.Właściwie z tyłu za budynkiem cały plac wolny ale ogrodzone z każdej strony.Jak nie umiesz dojść to się DOCZOLGAJ.

Zarówno starosta jak i dyrektor  szpitala mają  gdzieś schorowanych mieszkańców.Czas aby radni Rady Powiatu, którzy są z różnych partii i komitetów  coś z tym "fantem" parkingowym zrobili!

#14 ~roman~

~roman~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2017 - 12:16:14

Zarówno starosta jak i dyrektor  szpitala mają  gdzieś schorowanych mieszkańców.Czas aby radni Rady Powiatu, którzy są z różnych partii i komitetów  coś z tym "fantem" parkingowym zrobili!

Radni powiatu też mają wszystko gdzieś, a juz na pewno mieszkanców i pacjentow, gleboko w dooopie ich mają i wcale sie z tym nie kryją

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: forum Kędzierzyn-Koźle

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych