Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

SUCHY BóR REHABILITACJA

18 odpowiedzi w tym temacie

#1 KUBULEAK

KUBULEAK

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 07 maj 2008 - 20:45:27

WITAM WSZYSTKICH.CZY KTOś MóGłBY MI UDZIELIć INFORMACJI NA TEMAT OśRODKA ORDiM W SUCHYM BORZE?JAK TAM JEST I JAK JEST PROWADZONA REHABILITACJA?

#2 opolanin

opolanin

Swojak

• PipPipPipPip
  • 422 postów

Napisano 07 maj 2008 - 21:21:51

KAPS LOCK

#3 ~ka.kasia~

~ka.kasia~
  • Goście

Napisano 07 maj 2008 - 21:50:15

witam, około dziesiec lat temu bylam tam az 5 razy, w odstępach poł roku. rehabilitacja nie jest na wysokim poziomie, zdecydowanie polecam sanatorium w Trzebnicy (ok 30 km od Wrocławia), w Trzebnicy leczą sami specjaliści.

#4 ~dusia~

~dusia~
  • Goście

Napisano 08 maj 2008 - 07:12:52

WITAM WSZYSTKICH.CZY KTOś MóGłBY MI UDZIELIć INFORMACJI NA TEMAT OśRODKA ORDiM W SUCHYM BORZE?JAK TAM JEST I JAK JEST PROWADZONA REHABILITACJA?

nie polecam ! moja córka była tam trzy razy i z roku na rok jest gorzej. Rehabilitacja - brak poziomu w ogóle ( jak ktos chce to ćwiczy a jak nie to nie) zajęcia w basenie polegaja na tym że dzieci w wodzie robią co chca a rehabilitant zajmuje sie czymś innym, dzieci lataja "samopas", starsze gnębią młodsze i w ogóle tragedia. Jedyny Pozytyw to bardzo sympatyczna Pani Doktor no ale na cały ośrodek to stanowczo za mało

#5 KUBULEAK

KUBULEAK

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 08 maj 2008 - 12:16:15

Dzięki za odpowiedz.Ja tam jadę z synem w czerwcu i myślę że jakoś to zniesiemy.Mieszkamy w małym miasteczku gdzie rehabilitacji z NFZ nie ma wcale wszędzie chodzimy prywatnie.Pozdrawiam

#6 ~``````````~

~``````````~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2008 - 10:28:27

A napisze, ktoś, coś więcej, na temat, tego Ośrodka ?

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2008 - 20:56:41

Ośrodek może nie na wysokim poziomie, ale dzięki wyspecjalizowanej opiece jest tam coraz lepiej.
Sama przez rok chodziłam tam na rehabilitacje i dziś dzięki temu nie chodze o kulach :)

#8 ~``````````~

~``````````~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2008 - 16:47:38

No bo, właśnie, słyszałem, że jest, tam kiepski Poziom. :)

#9 ~banana~

~banana~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2008 - 14:27:15

Jest tam dość kiepsko. Nie przyjeżdżajcie bo my tam jedziemy i mamy rezerwację. W apartamencie. reszte napisze jak wrócę. UWAGA! W pokojach jest fajnie i jest fajna łazienka hihih
:lol:

#10 ~Kasia K~

~Kasia K~
  • Goście

Napisano 28 październik 2008 - 13:52:11

Bylam tam niestety kiedys............ nikomu nie polecam tam jest okropnie!!!! pielegniarki nienormalne niby'specjalisci' ludzie naprawde odradzam wam tam wyjazdu ja mam tylko przykre wspomnienia z tamtego czasu.............. a jesli chcecie pojechac tam bo chcecie kogos poznac to tez lepiej nie bo tam przyjezdzaja dzici z domow dziecka i sa taki nie wychwane niektore oczywiscie bo nie wszyscy a wychowawcy tam w ogole nie pilnuja dzieci!!! a jeszce teraz slyszalam ze pedofil tam sie kreci... polecam wszedzie tylko nie tam naprawde:P
:rolleyes:

#11 ~GOSĆ~

~GOSĆ~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2008 - 18:06:57

Nie polecam tego ośrodka......mam z tamtąd same złe wspomnienia o basenie nie wspomnę...........śą tam bardzo mili nauczyciele ale pielęgniarki mniej ..........

#12 ~Pacjent~

~Pacjent~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2009 - 11:28:07

Obskurne pokoje, niemiła obsluga. Nie ma zadnego komfortu. Sufit prawie w każdym pokoju przemaka. Ze ścian basenu sypie sie farba. Tam jest strasznie nie polecam. Jedzcie gdziekolwiek, zostancie w domu, byle nie do tego ośrodka.

#13 ~Paula~

~Paula~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2009 - 11:33:52

Nie zgadzam się z niektórymi ponieważ jest bardzo fajnie :) ośrodek nie jest na wysokim poziomie ale jest fajna atmosfera. Pielęgniarki nie wszystkie są dziwne. Polecam to miejsce na odpoczynek zważywszy, że jest tam mały zasięg. :)

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2009 - 13:17:26

Pokoje dla dzieci z rodzicami są fajne, krytarze gdzie idzie się do rejestracji ładne. A reszta...

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2009 - 14:12:39

a jest tam krioterapia?

#16 ~Klaudia~

~Klaudia~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2010 - 18:45:42

Hej, jadę do tego senatorium 25 stycznia...mało tu piszecie pozytywnych opinii na temat tego ośrodka ;)
napisze coś po powrocie. Chciałabym tylko wiedziec kto tam sie jeszcze wybiera w tym samym czasie :)
mam 16 lat,jeśli wybiera sie tam ktos w podobnym terminie i wieku co ja to niech sie odezwie -moj nr gg: 8827312
będę tam od 25.01 do 13.02
Pozdrawiam! ;)

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2010 - 15:28:53

Byłam tam już raz, i ne jest tak źle, ;) Ja jade tam 15.03.2010 mam 15, jesli ktos jedzie w podobnym terminie to piszcie :)

mam 15 lat * . ;p

#18 ~kaaasia.~

~kaaasia.~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2010 - 10:05:16

Bylam tam niestety kiedys............ nikomu nie polecam tam jest okropnie!!!! pielegniarki nienormalne niby'specjalisci' ludzie naprawde odradzam wam tam wyjazdu ja mam tylko przykre wspomnienia z tamtego czasu.............. a jesli chcecie pojechac tam bo chcecie kogos poznac to tez lepiej nie bo tam przyjezdzaja dzici z domow dziecka i sa taki nie wychwane niektore oczywiscie bo nie wszyscy a wychowawcy tam w ogole nie pilnuja dzieci!!! a jeszce teraz slyszalam ze pedofil tam sie kreci... polecam wszedzie tylko nie tam naprawde:P
:rolleyes:

byłam tam i jest suuper, pielegniarki ... mozna naprawde sie z nimi dogadac lubie tam jezdzic bo poznaje zawsze super osoby i ze wszystkimi fantastycznie sie rozumiemy i bardzo lubimy . nie ma ze ktos jest gorszy a ktos lepszy. refabilitacja jest ciezka ale jak komus sie chce to naprawde duze zyskuje. polecam ten osrodek. mam 15 lat i jade tam po raz 2 po nowym roku i juz nie moge sie doczekac.

#19 ~gorge~

~gorge~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2010 - 15:56:15

A możecie mi podpowiedzieć jak sie tam dostać, jakie warunki, czy rehabilitacja tam coś kosztuje itp. Niech ktoś wrzuci węcej konkretów. Dzieki

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych