Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Martinio12~

~Martinio12~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2014 - 20:54:46

No tak kierowca Scania niewinny ale już ITD na miejscu żeby tylko czegś się doczepić i mu karę wlepić to oni potrafią

#2 ~MACIEJ ZG~

~MACIEJ ZG~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2014 - 21:31:27

Miałem okazję przejeżdzać tamtędy zaraz jak wyszli z aut i wyglądałoto makabrycznie. Niech dziękująBogu że tak sie skończyło a nie inaczej...jeszcze pogotowia nie było a oni sami wyszli z tego audi, to małżeństwo jak po stłuczce. Tylko fart ich uratował że naczepa ich nie zmieliła lub że nieprzejechała tylnia jej oś;///// zresztą zdjęcie oddaje jak auto sie "wsunęło" bokiem w naczepe a drugim szorowało po balustardzie;///

#3 ~Zbynek~

~Zbynek~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2014 - 06:38:00

No tak kierowca Scania niewinny ale już ITD na miejscu żeby tylko czegś się doczepić i mu karę wlepić to oni potrafią

Gamoniu jeden, to jest samochód inspekcji, który kontroluje opłaty za przejazd i cały czas jeździ na A4. Specjalnie nie przyjeżdżali tylko nadjechali na zdarzenie.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2014 - 06:45:18

Jak to niewinny???!!! A opona to niby czemy wystrzeliła, bo jechał pusty? NIE, był na pewnio przeciążony i jechał na starych gumach - ITD takich powinno karać po 20 tys.

#5 ~iza~

~iza~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2014 - 08:25:33

wobec powyższych faktów tytuł artykułu powinien brzmieć inaczej np . tir staranowal osobówkę lub skania pożarała audi. ogólnie jak widzę tiry to słabo mi się robi ostatnio jeden taki tirowiec sygnałami świetlnymi i klaksonem probował mnie pchnać do łamania przepisów bo mu się spieszyło gamoń w zabudowanym na podwójnej ciągłej wyprzedzał mnie.

#6 ~anon~

~anon~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2014 - 17:06:43

Jak to niewinny???!!! A opona to niby czemy wystrzeliła, bo jechał pusty? NIE, był na pewnio przeciążony i jechał na starych gumach - ITD takich powinno karać po 20 tys.

nie byl przeciazony jezeli nie jestes pewien to nie pisz głupot

#7 ~gregor~

~gregor~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2014 - 18:07:46

p[rzeładowany i pękła opona na przodzie konia?? ludzie nia macie pojęcia a piszecie deb***izmy. Nigdy nie siedzieliście nawet za kierownicą  takiego pojazdu a głupoty piszecie.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2014 - 18:19:22

Tak jest gregorku .Ważne że ty wiesz ,hmm a może szefo nacinał drugi raz oponę do granic możliwości zamiast  zmienić na nową. :unsure:

p[rzeładowany i pękła opona na przodzie konia?? ludzie nia macie pojęcia a piszecie deb***izmy. Nigdy nie siedzieliście nawet za kierownicą  takiego pojazdu a głupoty piszecie.

#9 ~Kuba~

~Kuba~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2014 - 12:32:39

Mam nadzieje, że pani z Audi nie stało się nic poważnego? Ktoś wie? Gdzie ją leczą i czy ją z tego wyciągną?

#10 ~ala~

~ala~
  • Goście

Napisano 09 maj 2014 - 16:06:01

Mam nadzieje, że pani z Audi nie stało się nic poważnego? Ktoś wie? Gdzie ją leczą i czy ją z tego wyciągną?

Oani z Audi na szczescie nic sie nie stalo - miala duzo szczescia kobieta!

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: forum Strzelce Opolskie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych