Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Strzelce Opolskie: pijany kierowca audi uderzył w drzewo :: zobacz komentowany artykuł

forum Strzelce Opolskie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Sądzić jak za próbę zabójs~

~Sądzić jak za próbę zabójs~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2015 - 09:45:52

To potencjalny zabójca. Osądzić go jak za próbę zabójstwa. Mam dzieci i boję się, żeby kiedyś taki pijak za kółkiem ich nie rozjechał na chodniku!

#2 ~Wiesiek~

~Wiesiek~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2015 - 12:24:57

To jest bandyta za kierownicą. Natychmiast pod sąd i zabrać prawo jazdy do końca życia.

#3 ~Eurofighter~

~Eurofighter~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2015 - 12:34:52

Gupi Losiol i tyla. Niech sie jedyn z drugim dobrze zastanowiom, zeby po wypiciu Alkoholu siadac za Kierownica i po co mu to bolo?! Modzi i Gupcy!

#4 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2015 - 12:53:21

Ja nie jestem fanatykiem

Ale czemu nie ustanowić przepisu min.

że piany kierowca siadający za kółko powinien być traktowany jak przestępca używający broni ( palnej, białej itd.).

W jednym i drugim wypadku przedmiot( samochód czy broń) traktowana byłoby jak narzędzie do zabijania.

#5 ~Nice~

~Nice~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2015 - 17:20:56

Każdy z was, który wpisał tu komentarz zapewne czuje się katolikiem, więc pytam: dlaczego oceniacie???

#6 ~mania~

~mania~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2015 - 19:02:23

Dlatego że każdy z nas chce i ma prawo jako uczciwy katolik i obywatel czuć się bezpiecznie. Kierowca, który siada za kierownice pijany to morderca, inaczej tego ująć się nie da. 

#7 ~lala~

~lala~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2015 - 20:15:05

Katolicya sa pozbawieni prawa do oceny - od kiedy ?

#8 ~Eurofighter~

~Eurofighter~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2015 - 22:00:42

Każdy z was, który wpisał tu komentarz zapewne czuje się katolikiem, więc pytam: dlaczego oceniacie???

Jo sie nieyno czuja ale tys zech jest Römisch-Katholisch, a to nieznaczy ze mom chowac glowa w Piosek! Niyma idealnych Ludzi bezblyndnych!!!

#9 ~Nice~

~Nice~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2015 - 08:18:42

Katolicya sa pozbawieni prawa do oceny - od kiedy ?

Na sądzie ostatecznym wszystkie nasze czyny będą ocenione i osądzone, więc my śmiertelnicy, niestety, nie mamy takiego prawa, bo nigdy nie wiadomo jak my w różnych sytuacjach zachowamy się. Każdy z nas,śmiertelników może głupio się zachować i popełnić straszne błędy, za które będzie mu wstyd i których będzie całe życie żałował. Więc zamiast oceniać drugiego człowieka zachowajmy trochę pokory.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2015 - 19:20:31

Jazda po pijaku to nie jest błąd!!! To zagrożenie dla zdrowia i życia innych ludzi. ciekawe co byś pisał gdyby z powodu takiego "błędu" został pokrzywdzony ktoś z twoich bliskich albo ty sam, z pokorą czekałbyś na Sąd Ostateczny, i jako zadośćuczynienie wystarczyłoby okazanie wstydu przez pijanego kierowcę???

#11 ~Nice~

~Nice~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2015 - 19:35:46

Jazda po pijaku to nie jest błąd!!! To zagrożenie dla zdrowia i życia innych ludzi. ciekawe co byś pisał gdyby z powodu takiego "błędu" został pokrzywdzony ktoś z twoich bliskich albo ty sam, z pokorą czekałbyś na Sąd Ostateczny, i jako zadośćuczynienie wystarczyłoby okazanie wstydu przez pijanego kierowcę???

Trafiłeś w dziesiątkę. Dzięki mojej wierze potrafiłam wybaczyć i zrozumieć dlaczego tak się stało. Powiem jeszcze jedno...nie było łatwo!

#12 ~Anonim~

~Anonim~
  • Goście

Napisano 02 październik 2015 - 08:45:07

W takim razie Nice idz do kosciola i tam czekaj na sad ostateczny. Moze przy okazji dostaniesz jeszcze mózg

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 październik 2015 - 15:33:21

Ja się nie czuje, wiec mogę oceniać, wierzcie dalej w co chcecie, a prawda jest taka, że to tylko losowe zdarzenia, a nie Bóg nami rządzi.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 październik 2015 - 15:35:59

Na sądzie ostatecznym wszystkie nasze czyny będą ocenione i osądzone, więc my śmiertelnicy, niestety, nie mamy takiego prawa, bo nigdy nie wiadomo jak my w różnych sytuacjach zachowamy się. Każdy z nas,śmiertelników może głupio się zachować i popełnić straszne błędy, za które będzie mu wstyd i których będzie całe życie żałował. Więc zamiast oceniać drugiego człowieka zachowajmy trochę pokory.

Nikt nas nie będzie oceniał. Idziesz do piachu i tyle. Wiec lepiej korzystać z życia i brać ile się da, niż przestrzegać przykazań itd.

#15 ~Nice~

~Nice~
  • Goście

Napisano 02 październik 2015 - 20:45:34

W takim razie Nice idz do kosciola i tam czekaj na sad ostateczny. Moze przy okazji dostaniesz jeszcze mózg

Nie cwaniakuj Anonimie, tylko przyjdź i powiedz mi to wszystko w twarz. Jestem pewna, że wymiękniesz :)

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: forum Strzelce Opolskie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych