Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

126 odpowiedzi w tym temacie

#101 przestrzal

przestrzal

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 15 luty 2013 - 08:41:27

Mam pytanie Chciałbym sie dowiedzieć ile trwa słuzba i jakie są zarobki?

Sporo postów wyżej wrzuciłem linki do różnych materiałów. Wystarczy chwilę poszukać i się wszystko znajdzie. Pro forma załączam jeszcze raz sporą dawkę informacji na temat zawodu Strażnika więziennego:

http://www.rozmowa.kwalifikacyjna.pl/straznik-wiezienny.html
http://www.listmotywacyjny.net/podanie-o-prace-w-wiezieniu-klawisz,67.html
http://www.curriculum.pl/straznik-wiezienny.html
http://www.innecv.pl/list-motywacyjny/podanie-o-prace-w-wiezieniu.html
http://www.katalog-zawodow.pl/193,podanie-o-prace-straznik-wiezienny.html
http://www.przykladowecv.pl/wzor-cv/straznik-wiezienny.html

Współczuję tym którzy od stycznia 2013 zostaną klawiszami bo widziałem że niektórzy po 5,10,15 latach mieli dosyć a co dopiero 25 lat w takim towarzystwie.

Taka prawda. Nie można teraz pozazdrościć tym, którzy szukają zatrudnienia w Służbie Więziennej.

#102 ~BOSS~

~BOSS~
  • Goście

Napisano 16 luty 2013 - 15:22:18

Nikt Nie Mówiø ze bedzie latwo!

#103 ~pomorzanin~

~pomorzanin~
  • Goście

Napisano 18 luty 2013 - 19:03:38

2 tatuaże na bicepsach 1 na plecach i średnie bez matury czy mam szansę aby zostać klawiszem bo w moim mieście szukają ?

#104 robercik

robercik

Znajomy

• PipPip
  • 36 postów

Napisano 20 luty 2013 - 09:45:52

Fucha pewna :P tylko wynagrodzenie nie najlepsze jak na taki stres

#105 reczi

reczi

Bywalec

• PipPipPip
  • 54 postów

Napisano 20 luty 2013 - 10:06:08

Wynagrodzenie wynagrodzeniem a jakie można profity od przemitników dostać hehehe:)

#106 ~yankoo~

~yankoo~
  • Goście

Napisano 24 luty 2013 - 13:14:34

Czy może ktoś opisać w miare szeroko jak wygląda dokładnie praca Kierowcy działu kwateromistrzowskiego????

#107 ~kierowca~

~kierowca~
  • Goście

Napisano 24 luty 2013 - 13:52:42

Kierowca jak kierowca masz pod opieką samochód jeździsz i tyle.

#108 ~yanko~

~yanko~
  • Goście

Napisano 25 luty 2013 - 16:47:26

dzieki nawet nie sądziłem ze kierowca jeździ autem

#109 ~zxcxzc~

~zxcxzc~
  • Goście

Napisano 27 luty 2013 - 14:04:55

czy dzwonili do kogoś z Rzeszowa żeby zaprosić na test sprawnościowy?

#110 ~Funkcjonariusz SW~

~Funkcjonariusz SW~
  • Goście

Napisano 29 maj 2013 - 09:48:54

Witam. Planuję przenosiny do innej jednostki i po rozmowe z jednostką do której chcę się przenieść otrzymałem informację że mam napisać ZAPYTANIE O PRZENIESIENIE, i  mam pytanie czy ktoś z was już coś takiego pisał bądz? wie jak to fachowo napisac i udzieli mi informacji badz podesle jakiś wzór?

#111 ~student~

~student~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2013 - 23:11:30

WItam. Jestem zainteresowany służba w więzieniu. Prosze powiedziec co trzeba zrobic aby byc w ogole uwzgledniony w rekrutacji.Gdzie pojsc. Pytac. Pozdrawiam.

mieć znajomości

#112 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2013 - 12:08:15

Witam mam pytanie dotyczące pracy w SW a dokładnie naboru ( głównie na stanowisko strażnika działu ochrony ). jestem osoba posiadającą wykształcenie wyższe magisterskie o profilu resocjalizacyjnym, posiadam prawojazdy b, c+e, d i d+e. Ukończylem szkolenie wojskowe w CSAiU w Toruniu se stopniem kaprala. Wysyłam podania praktycznie za każdym razem kiedy pojawia się ogłoszenie w promieniu nawed do 300 km. za każdym razem otrzymuje list oznajmiajacy że nie są zainteresowani moją kandydaturą z jakiś przyczyn  kadrowych. Prosze czy ktoś może mi napisać co ze mna jest nie tak czy czegoś mi drakuje albo jaki kurs mam zrobić. Pozdrawiam i liczę na waszą pomoc.  

#113 ~Stefan~

~Stefan~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2013 - 21:10:35

Witam.
Szukam kontaktu z funkcjonariuszem ZK w Płocku, który służy w tym zakładzie od minimum 2008 roku. Chodzi mi o potwierdzenie pewnych faktów, oczywiście nie stanowiących tajemnicy służbowej.

#114 ~Anetka~

~Anetka~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2013 - 10:02:34

Witam mam pytanie dotyczące pracy w SW a dokładnie naboru ( głównie na stanowisko strażnika działu ochrony ). jestem osoba posiadającą wykształcenie wyższe magisterskie o profilu resocjalizacyjnym, posiadam prawojazdy b, c+e, d i d+e. Ukończylem szkolenie wojskowe w CSAiU w Toruniu se stopniem kaprala. Wysyłam podania praktycznie za każdym razem kiedy pojawia się ogłoszenie w promieniu nawed do 300 km. za każdym razem otrzymuje list oznajmiajacy że nie są zainteresowani moją kandydaturą z jakiś przyczyn  kadrowych. Prosze czy ktoś może mi napisać co ze mna jest nie tak czy czegoś mi drakuje albo jaki kurs mam zrobić. Pozdrawiam i liczę na waszą pomoc.  

jesli 300 km to po 1 zasieg pracy :)  wysyłaj max do 30 km  mile widziane kursy instruktorów sztuk walki, pozwolenie na broń ( byli pracownicy firm ochroniarskich), wysoka sprawność fizyczna, wolny od nałogów :)

#115 ~cuba~

~cuba~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2013 - 23:16:38

JEDEN WIELKI SYF. JESTEM JUZ PRAWIE DWA LATA. CZEKAM TYLKO AŻ PRZEJDE DO STALEJ, ZGARNE ODPRAWE I ZAGOSPODAROWANIE, MUNDOROWKE ORAZ 13 I IDE DO ZANDARMERII.

SW TO WIELKA POMYLKA, deb***E NA DYZURKACH, PORAZKA

To w Żandarmerii też nie lepiej ci co mogli z mojej placówki to poszli do straży granicznej i policji...kumpel był w SW ale przeniósł sie do straży granicznej. Pójdziesz do ŻW to bedziesz widział wsparcie papieru toaletowego. 7 lat w Żandarmerii zero awansu a i tak po 12 cie wywalą bo etatu podoficerskiego nie znajdziesz i co przymusowy cywil

#116 ~robson~

~robson~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2013 - 19:23:42

witam  mam pytranie mianowicie obecnie jestem żołnierzem zawodowowym , prawie 9 lat . Przykładowo czy zwalniajac sie 4 kwietnia i podejmując prace w S.W. 5 kwietnia czy emerytura bedzie mi przysługiwac po 15 latach?

#117 fall

fall

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 07 grudzień 2013 - 00:03:05

Cóż się dziwić, emerytury kuszą ;)

Najlepsze chwilówki sa wtedy, gdy umowa jak i koszty są jasne dla obu stron.

#118 ~darek~

~darek~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2014 - 09:48:31

Witam widzę że wypowiada się tu dużo strażników proszę o pomoc nie wiem jak mam nakłonić męża żeby poszedł do psychologa pracuje w służbie więziennej 6 lat i dzieje się z nim cos nie dobrego pije sam nieważne co wino , wódkę, piwo bez umiaru a to co się stało ostatnio to przeszło wszystko poszedł spać przebudził się i wołał wodę do picia córka podał mu wodę gazowaną a on ja odkręcił i zburzył i wstrząsną polał ściany i meble a potem w tym  rozlanym skakał jak dziecko w kałuży proszę podpowiedzcie co mam robić proszę żeby się wypowiedzieli najlepiej ktoś z ludzi którzy  pracowali  kiedy powinien zacząć chodzić do psychologa albo do psychiatry bo wiem że od któregoś roku służby to jest możliwe

najlepiej niech zrezygnuje z tej pracy wiem co mówie każdy psychiatra mu to powie (nawet jeśli go wyleczy a wróci tam ponownie to problemy psychiczne wrócą)

#119 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2014 - 11:41:17

Witam serdecznie,
Jestem funkcjonariuszem SW od lat 6. Mam pytanie, po jakim czasie po ukonczeniu kursu oddzialowych nalezaloby takie stanowisko otrzymac, oczywiscie karany nie bylem. Ponad rok czasu oczekuje na stanowisko, czy to normalne ?. Pracowalem przez ostatnie lata na wiekszosci stanowisk takie jak m.in. Bramowy czy Oddzialowy z czasem sluzby kilkuletnim dla kazdego ze stanowisk. Nie wiem co jest na rzeczy bo awanse widze sa ale wiadomo ... ;). Pozdrawiam

#120 ~Malina~

~Malina~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2014 - 00:03:36

Witam. Mam pytanie, czy osoba, która była strażnikiem (klawiszem) więziennym może pracować w internacie szkolnym jako wychowawca/opiekun?

Interesuje mnie odpowiedź, ponieważ czuję się jak we więzieniu gdyż u niej jest taki rygor, że w trakcie ciszy nocnej mieszkańcy boją się nawet wyjść do łazienki za potrzebą. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych