Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

73 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2010 - 10:10:51

Ta nieustalona przyczyna to koleiny i nie rozgrzane opony mondre panie mundurowe. Drogi w polsce to pozal sie boze, gorzej niz w afganistanie tam przynajmniej dziur nie maja i kolein.

#2 ~Jot~

~Jot~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2010 - 11:00:02

Marcin [*], najszczersze kondolencje dla rodziny!

#3 ~zaodrze244~

~zaodrze244~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2010 - 11:06:07

czyli panie mądraliński nie dostosował prędkości jazdy do warunków panujących na drodze i teraz został dawcą nerek.

#4 ~A****~

~A****~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2010 - 11:11:55

ZBITY!!!!!!!! Nie mogę w to uwierzyć!!!!!!

[*]

#5 ~Klik~

~Klik~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2010 - 11:32:00

Ta nieustalona przyczyna to koleiny i nie rozgrzane opony mondre panie mundurowe. Drogi w polsce to pozal sie boze, gorzej niz w afganistanie tam przynajmniej dziur nie maja i kolein.

Ta nieustalona przyczyna to prędkość szlifierki rozpędzonej do granic rozsądku.

#6 ~Ktoś~

~Ktoś~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2010 - 11:51:33

Ta nieustalona przyczyna to prędkość szlifierki rozpędzonej do granic rozsądku.

Amen.

#7 ~Paula~

~Paula~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2010 - 12:31:15

Boże Marcin coś ty narobił...współczucia dla twoich bliskich

#8 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2010 - 13:11:30

Zbity nie mogę uwierzyć, że nie ma Cię już z nami!!!! [*]

#9 ~gosc1990~

~gosc1990~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2010 - 13:19:45

[*] Marcin zawsze bedziesz w naszej pamieci,
Pędzisz teraz u niebios bram po pustej drodze jak w pustyni i myślisz, czemu tak cicho tłoki gasną cisza patrzysz w dół i widzisz swych kolegów pędzących na zlot i myślisz, czemu Boże, czemu ja...

Czasem sam się zastanawiam czemu znowu wsiadam na moją Sukę, skoro mogę z niej nie zsiąść...

#10 ~fgdfg~

~fgdfg~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2010 - 14:05:08

jak sie nzawyal...z kąd byl Marcin?

#11 ~"P"...~

~"P"...~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2010 - 14:58:55

Cały czas nie moge w to uwierzyć...ty zawsze pełny zycia, wesoły...żal i smutek.Maja i Ola zostały w tak krótkiej chwili Ciebie pozbawione, same...tragedia!

#12 ~Krystian~

~Krystian~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2010 - 14:59:13

Wolniej by jechał to by dojechał do celu
kolejny dawca narządów

#13 ~Janek~

~Janek~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2010 - 15:07:09

Wolniej by jechał to by dojechał do celu
kolejny dawca narządów

Mądralo, a skąd wiesz jaka była przyczyna? Skąd wiesz jak do tego doszło? Jesteś pewien że to prędkość?
A tak poza tym - dla Ciebie to kolejny "dawca" a dla innych - jak dla mnie - to kumpel od czasów piaskownicy, z którym grało się w piłkę, jeździło na rowerach i imprezowało. To ktoś, do kogo zawsze można było pojechać i zawsze było się mile widzianym. Ani ja, ani moja żona, nie możemy uwierzyć w to, co się stało... To wciąż do nas nie dociera... Tym bardziej że w sobotę gadaliśmy przez telefon i umawialiśmy się na spotkanie... Wielka szkoda, łzy się same cisną do oczu... Brak słów...

#14 ~Krystian~

~Krystian~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2010 - 15:24:06

~Janek~ masz racje że dla innych był kolegą a dla drugich morze oznaczać nowe życie

#15 ~Malina~

~Malina~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2010 - 15:54:08

Proszę przyjąć moje najszczersze kondolencje. Zawsze boli, kiedy młody człowiek ginie. Nitka życia przerwana...została pamięć. Nie mi osądzać innych, ale jeśli się ma tak piękną żonę i małą córeczkę, odrobina rozsądku nie zaszkodzi...taka maszyna to kuszenie losu..:( Przepraszam za te słowa, takie jest moje zdanie...jeszcze raz wyrazy ubolewania dla rodziny [*]

#16 ~GOSC~

~GOSC~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2010 - 15:54:15

PROSZĘ POWSTRZYMAĆ SIĘ OD KOMENTARZY!!!

#17 ~Arek~

~Arek~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2010 - 16:34:49

Motocykle, brawura to wiadoma sprawa ....ale piach na zakręcie z nieszczelnych tirów tak jak i błoto z pod kół rolniczych maszyn to niestety porażka nie wspomnę o ogromnych dziurach,fałdach itp.. Motocykliści Bądźmy Przewidujący..

#18 ~kobonga~

~kobonga~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2010 - 16:54:03

Motocykle, brawura to wiadoma sprawa ....ale piach na zakręcie z nieszczelnych tirów tak jak i błoto z pod kół rolniczych maszyn to niestety porażka nie wspomnę o ogromnych dziurach,fałdach itp.. Motocykliści Bądźmy Przewidujący..

To się zwalnia do 20 km/h jak ktoś wie że taka droga jest a nie inna. Niestety innej rady nie ma. Nie ma rady także na owe tiry, kóre nie dość, że niszczą drogi to jeszcze stwarzają potworne zagrożenie bo pędzą jak oszalałe. Tym kierwocom powinno się za przekroczeni 5 km/h zabierać prawojazdy dożywotnio, a właścicielom samochodów walićkary po 50 tyś i więcej, tylko w tym kraju jak jest inwestor zagraniczny (jak te firmy wydobywcze) to jest nie do ruszenia.

#19 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2010 - 17:07:25

To się zwalnia do 20 km/h jak ktoś wie że taka droga jest a nie inna. Niestety innej rady nie ma. Nie ma rady także na owe tiry, kóre nie dość, że niszczą drogi to jeszcze stwarzają potworne zagrożenie bo pędzą jak oszalałe. Tym kierwocom powinno się za przekroczeni 5 km/h zabierać prawojazdy dożywotnio, a właścicielom samochodów walićkary po 50 tyś i więcej, tylko w tym kraju jak jest inwestor zagraniczny (jak te firmy wydobywcze) to jest nie do ruszenia.

spier***aj stąd i przestan się mądrzyć!!!!

#20 ~m~

~m~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2010 - 17:27:58

jechał by wolniej żył by dalej a teraz zostawił żone z dzieckiem
JEST TO PRZESTROGA DLA INNYCH MOTOCYKLISTÓW KTÓRZY SIĘ POPISUJĄ PRZED INNYMI

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych