Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~autor~

~autor~
  • Goście

Napisano 21 październik 2007 - 20:16:00

Cudem jest to, że opolskie sie utrzymało jako województwo i wbrew temu co piszą niektórzy świetnie sobie radzi. Jeśli by tak nie było europejską kasę dzieliłyby wspólnie katowice i wrocław. Oj nieciekawie by było

#2 ~Tomasz Zawałek~

~Tomasz Zawałek~
  • Goście

Napisano 21 październik 2007 - 21:28:00

Gratuluję miastom które wygrały i dziękuję wszystkim którzy głosowali na Paczków moje rodzinne miasto i `polskie Carcassone`. Mam nadzieję że w tej akcji wszystkie obiekty z danych miast wygrały bo na nowo zostały odkryte przez głosujących i może zostaną odwiedzone. Zapraszam wszystkich do zwiedzania miejsc które wygrały i tych które jeszcze nie zasłużyły na miano cudu opolszczyzny

#3 ~asd~

~asd~
  • Goście

Napisano 22 październik 2007 - 07:05:00

Dlaczego dzieło ludzkich rąk nazywacie cudami?To tylko jakieś tam budowle. Powstanie pewnej ich części okupione były biedą zwykłych ludzi.Zaprawdę nie ma czym się chwalić.

#4 ~Kinga~

~Kinga~
  • Goście

Napisano 22 październik 2007 - 11:30:00

Gratuluję konkursu `7 cudów opolszczyzny` to świetnie ze w końcu ktos wpadl na pomysł aby docenić nasze dziedzictwo kulturowe, które mieszkańcy Opolszczyzny niedoceniają. Mam nadzieję że teraz więcej osób będzie zwiedzać zabytki i szczególne miejsca naszego regionu. Zabytki regionalne naprawdę na to zasługują. Żałuję tylko, że Paczków i zamek w Otmuchowie nie znalazły się wśród 7 cudów ale trzymam kciuki za te miejsca bo są wyjatkowe!

#5 ~Ścibórz~

~Ścibórz~
  • Goście

Napisano 22 październik 2007 - 14:39:00

W Paczkowie to sami przebierańcy mieszkaja!!!Nikt z okolic od Nysy do Kłodzka nie lubi przebierańców z Paczkowa !!!Ścibórz i Otmuchów GÓRĄ !!!

#6 ~Tomasz Zawałek~

~Tomasz Zawałek~
  • Goście

Napisano 22 październik 2007 - 17:35:00

W Ściborzu tez macie wspaniały dwór, który nie rekami i wysiłkiem mieszkańców wraca do świetności nawet św. Niepomucena Wam ukradli bo tak pilnujecie swoich skarbów lokalnych a zobaczcie ile jeszcze ich macie.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych