Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~KRZYSZTOF KORNATOWICZ~

~KRZYSZTOF KORNATOWICZ~
  • Goście

Napisano 14 październik 2013 - 08:28:34

A może dyrektorzy sieci komórkowych dorabiają na boku z bandziorami , w okradaniu w majestacie prawa swoich klientów ? Jeśli bandyci uzyskują możliwość zapłaty 16 zł za jednego przychodzącego do nas SMSa , to te pieniądze płacą za nas bandytom właśnie nasi operatorzy telefoniczni . Dopiero po jakimś czasie , kiedy zorientujemy się , że jesteśmy okradani , zablokujemy u operatorów niechcianą , podstępnie wprowadzoną nam usługę , możemy uniknąć dalszych strat . Dzieje się to zazwyczaj , kiedy zostajemy okradzeni na jakieś 100 zł . Jeśli około 30 % klientów sieci komórkowych zostaje w ten prosty , podstępny sposób okradziona , to pomnożenie tej kwoty przez miliony użytkowników daje ogromną , kilkusetmilionową kwotę , którą być może bandyci dzielą się z dyrektorami sieci komorkowych , aby ten proceder mógł trwać . I TRWA , POMIMO LICZNYCH REKLAMACJI , PROTESTÓW OBURZONYCH KLIENTÓW SIECI , BO TO DZIADOSTWO , UDAJĄCE POLSKIE PAŃSTWO NIC NIE ROBI Z TĄ OCZYWISTĄ ZŁODZIEJSKĄ PRAKTYKĄ .

#2 ~Mikołaj~

~Mikołaj~
  • Goście

Napisano 14 październik 2013 - 10:03:58

Polska to raj dla złodziei i naćągaczy.Czas  zmienić prawo i dobrać się do tych na wysokich stołkach bo to oni są największymi przestępcami robią to zgodnie z prawem.

#3 ~kek~

~kek~
  • Goście

Napisano 14 październik 2013 - 11:57:08

Mojemu 77 letniemu ojcu babka z T-Mobile na siłe próbowała wcisnąć tablet. Po 10 minutach wziąłem telefon do ręki i opieprzyłem babkę.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych