Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Adam Antoni

Adam Antoni

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1094 postów

Napisano 22 listopad 2018 - 09:26:23

Premierze banksterku mateuszku kłamczuszku a teraz wstydź się za to że się cieszyłeś że Robert złamał rękę!!

FORZA ROBERT, oby tylko ulepszyli bolid bo w tym sezonie dno dna

#2 Samanta Blumstein

Samanta Blumstein

Piękny Śląsk

• PipPipPipPip
  • 7130 postów

Napisano 22 listopad 2018 - 10:11:14

Premierze banksterku mateuszku kłamczuszku a teraz wstydź się za to że się cieszyłeś że Robert złamał rękę!!

FORZA ROBERT, oby tylko ulepszyli bolid bo w tym sezonie dno dna

Ta cieszynka bankstera kosztowała bardzo dużo  państwową firmę , czyli nas.  Za błędy trzeba płacić tylko dlaczego z nie swojej kasy ??? Banksterze płać ze swojej kasy , stać cię ! 

#3 Adam Antoni

Adam Antoni

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1094 postów

Napisano 22 listopad 2018 - 10:24:20

Ta cieszynka bankstera kosztowała bardzo dużo  państwową firmę , czyli nas.  Za błędy trzeba płacić tylko dlaczego z nie swojej kasy ??? Banksterze płać ze swojej kasy , stać cię ! 

Też jestem zdania że nie powinno się aż tyle wydawać z naszych pieniędzy na jednego sportowca, tym niemniej bardzo się cieszę że Robert wraca!

#4 Samanta Blumstein

Samanta Blumstein

Piękny Śląsk

• PipPipPipPip
  • 7130 postów

Napisano 22 listopad 2018 - 10:58:57

Też jestem zdania że nie powinno się aż tyle wydawać z naszych pieniędzy na jednego sportowca, tym niemniej bardzo się cieszę że Robert wraca!

Cieszmy się razem .    :D  :D  :D

#5 Robur

Robur

Swojak

• PipPipPipPip
  • 242 postów

Napisano 22 listopad 2018 - 11:17:19

Cieszmy się razem .    :D  :D  :D

Byle do pierwszego unfalu! ;)

#6 Adam Antoni

Adam Antoni

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1094 postów

Napisano 22 listopad 2018 - 11:30:57

Byle do pierwszego unfalu! ;)

ocho nibyniemiec się odezwał.

Zatankowałeś już pasata? różową koszulkę polo uprałeś? żel do fryzury na "pędzel" jest?

#7 Robur

Robur

Swojak

• PipPipPipPip
  • 242 postów

Napisano 22 listopad 2018 - 13:13:47

ocho nibyniemiec się odezwał.

Zatankowałeś już pasata? różową koszulkę polo uprałeś? żel do fryzury na "pędzel" jest?

Drogi Adamie! Pasata nie mam, jezdżę toyotą i to wcale nienajmłodszą, ale działa mi dobrze więc się cieszę i na razie to starsze diesle, wszędzie do miast gdzie mieszkam wpuszczają.Tych parę kłaków, które mi pozostały na końcu szyi, nie było by jak postawić na pendzel, więc jednak pozostanę dalej sobą a przede wszystkim realistą i  pasjonatem formuły 1. Za Robertem zawsze trzymałem kćiuki, nawet wtedy gdy rozbijał swoje bolidy, ale spójżmy prawdzie w oczy z młodymi wilkami nie ma mamniejszych szans a conajmniej 3 zespoły Wiliams nie ma szans dośćignąc, więc płonne są Twe nadzieje, że stanie się cud.Kierowca takiej renomy i ubezpieczenia nie powinień brać udziału w byle jakich rajdach w przerwie zezonu, czym sobie tylko zaszkodźił a tym samym przekreślił swą karierę, bo nie wchodźi się dwa razy do tej samej rzeki.Obym się pomylił w swej ocenie na mój pochybel a Twój entuzjazm.

#8 Adam Antoni

Adam Antoni

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1094 postów

Napisano 22 listopad 2018 - 14:47:28

Drogi Adamie! Pasata nie mam, jezdżę toyotą i to wcale nienajmłodszą, ale działa mi dobrze więc się cieszę i na razie to starsze diesle, wszędzie do miast gdzie mieszkam wpuszczają.Tych parę kłaków, które mi pozostały na końcu szyi, nie było by jak postawić na pendzel, więc jednak pozostanę dalej sobą a przede wszystkim realistą i  pasjonatem formuły 1. Za Robertem zawsze trzymałem kćiuki, nawet wtedy gdy rozbijał swoje bolidy, ale spójżmy prawdzie w oczy z młodymi wilkami nie ma mamniejszych szans a conajmniej 3 zespoły Wiliams nie ma szans dośćignąc, więc płonne są Twe nadzieje, że stanie się cud.Kierowca takiej renomy i ubezpieczenia nie powinień brać udziału w byle jakich rajdach w przerwie zezonu, czym sobie tylko zaszkodźił a tym samym przekreślił swą karierę, bo nie wchodźi się dwa razy do tej samej rzeki.Obym się pomylił w swej ocenie na mój pochybel a Twój entuzjazm.

Dlaczego zatem pisze Pan: do pierwszego unfalu?

Miałem w życiu do czynienia z ludźmi którzy tak mówili, podobnie jak ze zadku czy ze przodku.;)

Proszę mi uwierzyć że większość z nich była dokładnie taka jak opisałem.

Co do Roberta to też nie spodziewam się cudów bo po pierwsze williams jest w dołku a po drugie to przynajmniej w tym sezonie liczyły się tylko 3 zespoły - pytanie co by było gdyby Kubica trafił do jednego z nich - jakie by miał wyniki?

#9 MIM1234

MIM1234

Swojak

• PipPipPipPip
  • 961 postów

Napisano 22 listopad 2018 - 17:41:50

Dlaczego zatem pisze Pan: do pierwszego unfalu?

Miałem w życiu do czynienia z ludźmi którzy tak mówili, podobnie jak ze zadku czy ze przodku. ;)

Proszę mi uwierzyć że większość z nich była dokładnie taka jak opisałem.

Co do Roberta to też nie spodziewam się cudów bo po pierwsze williams jest w dołku a po drugie to przynajmniej w tym sezonie liczyły się tylko 3 zespoły - pytanie co by było gdyby Kubica trafił do jednego z nich - jakie by miał wyniki?

Wiliams to przede wszystkim potrzebuje kasy,którą Kubica wniesie.Ja też lubię sobie poprowadzić czasem jedną ręką,ale jak zwiększam szybkość albo wchodzę w zakręt to szybko łapię kierownicę drugą ręką.Niestety Kubica prawą rękę ma łagodne mówiąc nie w 100% sprawną.Nie wiadomo jak zachowają się inni kierowcy kiedy Kubica stanie na starcie razem z nimi (albo nie).Co by było gdyby babka miała wąsy?.Nie ma co gdybać.Nie powinien kusić losu.Zresztą jeszcze nie wystartował i różnie to może być.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych