Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
59 odpowiedzi w tym temacie

#1 Adam Antoni

Adam Antoni

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1081 postów

Napisano 21 luty 2019 - 08:54:52

Komunistyczny prokurator w szeregach PISu niejaki piotrowicz pewnie będzie bronił księdza pedofila - ma już w tym spore doświadczenie. Bronił już kiedyś księdza pedofila.

Widać obecna władza zrobi wszystko byle by się przylizać kieckowej mafii.

Tacy oni prawi i sprawiedliwi

#2 jaka szkoda

jaka szkoda

Swojak

• PipPipPipPip
  • 853 postów

Napisano 21 luty 2019 - 09:01:41

Komunistyczny prokurator w szeregach PISu niejaki piotrowicz pewnie będzie bronił księdza pedofila - ma już w tym spore doświadczenie. Bronił już kiedyś księdza pedofila.

Widać obecna władza zrobi wszystko byle by się przylizać kieckowej mafii.

Tacy oni prawi i sprawiedliwi

A coś ty tak późno wziął się do roboty? Już 9:00, a ty dopiero z pierwszym wpisem!

Chcesz stracić premię?!

#3 Samanta Blumstein

Samanta Blumstein

Piękny Śląsk

• PipPipPipPip
  • 6343 postów

Napisano 21 luty 2019 - 09:24:55

Ten pomnik przewrócono albo sam się wywalił ze wstydu ??? 

Prawda  o kamiennym sercu prałata wykuta w kamieniu  powinna stać gdzie stała aby potomni wiedzieli jak zachowywał się  niby patriota.  :angry:

#4 Adam Antoni

Adam Antoni

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1081 postów

Napisano 21 luty 2019 - 09:30:09

A coś ty tak późno wziął się do roboty? Już 9:00, a ty dopiero z pierwszym wpisem!

Chcesz stracić premię?!

Ja nie leming pisowski - nie zarabiam na wpisach.

Ty też bronisz księdza pedofila?

#5 Adam Antoni

Adam Antoni

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1081 postów

Napisano 21 luty 2019 - 09:54:45

Nie wiem, czy ma takie „wytyczne“ z centrali partyjnej i nie interesuje mnie to za bardzo. Stwierdził, że go obraziłem, więc niech pokaże w którym wpisie. Dopóki tego nie zrobi mam prawo twierdzić, że „jaka szkoda“ jest kłamcą i hejterem na tym forum.

On mnie kiedyś posądził że jestem odpowiedzialny za katastrofę pod Smoleńskiem - więc o czym my rozmawiamy?

To troll na usługach nowogrodzkiej, jemu naplujesz a powie że deszcz pada.

Najgorszy z możliwych sort - podatny na prikazy partyjne i manipulowanie.

#6 Adam Antoni

Adam Antoni

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1081 postów

Napisano 21 luty 2019 - 10:20:56

o widzę zaczyna się zlot LEMINGÓW pisowskich ;)

Co już dostaliście wytyczne na maila z nowogrodzkiej?

#7 Zgryźliwy

Zgryźliwy

Swojak

• PipPipPipPip
  • 594 postów

Napisano 21 luty 2019 - 10:30:08

Te LEMINGI pisowskie to coś  jak demokracja ludowa??? 

#8 Adam Antoni

Adam Antoni

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1081 postów

Napisano 21 luty 2019 - 10:47:47

Te LEMINGI pisowskie to coś  jak demokracja ludowa??? 

To coś znacznie gorszego - sam wiesz bo reprezentujesz "tę opcję"

#9 Brama piekła

Brama piekła

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1167 postów

Napisano 21 luty 2019 - 10:48:14

Jaka korekta? Moim zdaniem trzeba doprecyzować kwestię aborcji i inne punkty programu. Na konwencji Robert Biedroń nakreślił ogólny plan działania partii. O szczegółach można będzie mówić, kiedy WIOSNA bęzie odpowiedzialna za Polskę i znany będzie koalicjant. Nikt nie jest naiwny i nie wierzy, że do rządzenia WIOSNA nie będzie potrzebowała koalicjanta.
P.S. A Ty co tak bronisz „jaka szkoda“? Jesteście może tą samą osobą? Wasze wpisy są tak podobne, że czasem mam wrażenie, że pochodzą od tej samej osoby, albo tej samej cenrali partyjnej.

Taki młody a juž skleroza?
"Robert Biedroń skoryguje swoje wypowiedzi."
Autor To My

#10 Brama piekła

Brama piekła

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1167 postów

Napisano 21 luty 2019 - 10:49:16

Jaka korekta? Moim zdaniem trzeba doprecyzować kwestię aborcji i inne punkty programu. Na konwencji Robert Biedroń nakreślił ogólny plan działania partii. O szczegółach można będzie mówić, kiedy WIOSNA bęzie odpowiedzialna za Polskę i znany będzie koalicjant. Nikt nie jest naiwny i nie wierzy, że do rządzenia WIOSNA nie będzie potrzebowała koalicjanta.
P.S. A Ty co tak bronisz „jaka szkoda“? Jesteście może tą samą osobą? Wasze wpisy są tak podobne, że czasem mam wrażenie, że pochodzą od tej samej osoby, albo tej samej cenrali partyjnej.

Autor To My

#11 Adam Antoni

Adam Antoni

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1081 postów

Napisano 21 luty 2019 - 10:56:56

Oni dostają jedne i te same prikazy dla tego ich wypowiedzi są takie same.

Wiadomo że ten najgorszy z możliwych sortów podatny na manipulacje jest najlepszym " mięsem" armatnim.

Oni łykają wszystko.

Wystarczy popatrzeć na artykuł który komentują - jawnie bronią księdza pedofila.

Robią to tak samo jak ich komunistyczny prokurator towarzysz piotrowicz.

Takie dostali dzisiaj wytyczne z nowogrodzkiej ;)

#12 Adam Antoni

Adam Antoni

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1081 postów

Napisano 21 luty 2019 - 11:11:01

"Prikazy" czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci.
Moskal może kraj opuścić, lecz z człowieka Moskwy nigdy ;)

Dobrze scharakteryzowałeś LEMINGI PISowskie - wiadomo że ich ulubiony model władzy to właśnie ten moskiewski, no i koreański oczywiście.

#13 Brama piekła

Brama piekła

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1167 postów

Napisano 21 luty 2019 - 11:11:57

Oni dostają jedne i te same prikazy dla tego ich wypowiedzi są takie same.
Wiadomo że ten najgorszy z możliwych sortów podatny na manipulacje jest najlepszym " mięsem" armatnim.
Oni łykają wszystko.
Wystarczy popatrzeć na artykuł który komentują - jawnie bronią księdza pedofila.
Robią to tak samo jak ich komunistyczny prokurator towarzysz piotrowicz.
Takie dostali dzisiaj wytyczne z nowogrodzkiej ;)

Czyżby obłęd?
"Cywilizowany człowiek udowadnia swoje racje i walczy prawem, a nie wandalizmem"
"Nie podobają mi się przywrócone nazwy ulic w Warszawie, czy nazwa lotniska w Gdańsku. To mogę zorganizować akcję zerwania tych szyldów?"
Konstytucja,konstytucja,konstytucja

#14 Adam Antoni

Adam Antoni

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1081 postów

Napisano 21 luty 2019 - 11:21:32

Czyżby obłęd?
"Cywilizowany człowiek udowadnia swoje racje i walczy prawem, a nie wandalizmem"
"Nie podobają mi się przywrócone nazwy ulic w Warszawie, czy nazwa lotniska w Gdańsku. To mogę zorganizować akcję zerwania tych szyldów?"
Konstytucja,konstytucja,konstytucja

ty to pewnie byś chciał żeby wszystkie ulice nazywane były na cześć wodza kaczyńskiego co nie?

Bardzo dobrze zrobili z pomnikiem, nie ma miejsca w Polsce dla księży pedofili - to że tobie oni odpowiadają to moze wynikać z twoich doświadczeń z kieckowymi - nie wnikam, jak dla mnie możesz sobie taki pomnik w pokoju postawić i go czcić.

Jak wg ciebie cywylizowany człowiek ma walczyć np z pedofilią wśród kieckowych skoro broni ich aparat państwowy.

Twój ukochany KOMUNISTYCZNY PROKURATOR towarzysz piotrowicz zawzięcie bronił księdza pedofila - ty widzę również murem za księżmi pedofilami...

lubisz to? sprawiało ci to przyjemność?

#15 Brama piekła

Brama piekła

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1167 postów

Napisano 21 luty 2019 - 11:26:03

ty to pewnie byś chciał żeby wszystkie ulice nazywane były na cześć wodza kaczyńskiego co nie?
Bardzo dobrze zrobili z pomnikiem, nie ma miejsca w Polsce dla księży pedofili - to że tobie oni odpowiadają to moze wynikać z twoich doświadczeń z kieckowymi - nie wnikam, jak dla mnie możesz sobie taki pomnik w pokoju postawić i go czcić.
Jak wg ciebie cywylizowany człowiek ma walczyć np z pedofilią wśród kieckowych skoro broni ich aparat państwowy.
Twój ukochany KOMUNISTYCZNY PROKURATOR towarzysz piotrowicz zawzięcie bronił księdza pedofila - ty widzę również murem za księżmi pedofilami...
lubisz to? sprawiało ci to przyjemność?

"W państwie demokratycznym pomniki się stawia, ale także obala w sposób przewidziany przepisami prawa. Po odpowiedniej debacie, refleksji i zachowaniu wszystkich procedur. Tak się tworzy wspólnotę. Przekraczając tabu tworzymy niepotrzebne ryzyko - to który pomnik następny?"
Adam Bodnar
Może zrozumiesz choć bardzo w to wątpię-wróć do definicji lewaka.

#16 Adam Antoni

Adam Antoni

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1081 postów

Napisano 21 luty 2019 - 11:30:10

"W państwie demokratycznym pomniki się stawia, ale także obala w sposób przewidziany przepisami prawa. Po odpowiedniej debacie, refleksji i zachowaniu wszystkich procedur. Tak się tworzy wspólnotę. Przekraczając tabu tworzymy niepotrzebne ryzyko - to który pomnik następny?"
Adam Bodnar

Państwo demokratyczne sterowane przez małego zakompleksionego kaczyńskiego - no fest...

dalej będziesz bronił księdza który gwałcił dzieci?

Należy mu się pomnik? Może trzeba zrobić mu pomnik jak molestuje młodego chłopaczka?

#17 To My

To My

Swojak

• PipPipPipPip
  • 444 postów

Napisano 21 luty 2019 - 11:38:02

Autor To My

Nie jestem Biedroniem. To było moje zdanie, że on skoryguje swoje. Jak będzie musiał szukać partnera do rządzenia to z pewnością to zrobi. Tak to już jest w rozmowach z koalicjantami. Trzeba również być gotowym na kompromisy.

#18 To My

To My

Swojak

• PipPipPipPip
  • 444 postów

Napisano 21 luty 2019 - 11:48:48

Adam Bodnar

Tak, po odpowiedniej debacie, refleksji i zachowaniu wszystkich procedur, a  nie próbując i dokonać  to tak jak robi PiS z pomnikami w Warszawie. Władza stołeczna nie zgadzała się na pomnik, to trzeba było przejąć plac i po sprawie.

Prawnie wszystko jest w porządku, a moralnie? Znasz to słowo MORALNOŚĆ?

P.S. Ci co dopuścili się bezprawia i zniszczyli pomnik Jankowskiego powinni być ukarani tak jak prawo tego nakazuje.

Użytkownik To My edytował ten post 21 luty 2019 - 12:04:18

#19 Brama piekła

Brama piekła

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1167 postów

Napisano 21 luty 2019 - 11:52:54

Państwo demokratyczne sterowane przez małego zakompleksionego kaczyńskiego - no fest...
dalej będziesz bronił księdza który gwałcił dzieci?
Należy mu się pomnik? Może trzeba zrobić mu pomnik jak molestuje młodego chłopaczka?

Adam Bodnar
Czytaj tak długo aż zrozumiesz,jak nie dasz rady poproś innego lewaka,może całym stadem dacie radę.
PS udowodniono jemu pedofilię

#20 Adam Antoni

Adam Antoni

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1081 postów

Napisano 21 luty 2019 - 12:12:18

Adam Bodnar
Czytaj tak długo aż zrozumiesz,jak nie dasz rady poproś innego lewaka,może całym stadem dacie radę.
PS udowodniono jemu pedofilię

Są świadkowie i poszkodowani w sprawie - wiadomo on się sam nie wybroni ale zobaczysz jak sprawę będzie kościół zamiatać pod dywan -oczywiście z pomocą PISlamu.

Oglądałeś KLER? czy zabrania ci tego kodeks z nowogrodzkiej?

Bo gdybyś oglądał to zastanawiam się czy zauważyłeś zależności pomiędzy aktorami w filmie a najwyższymi kieckowymi?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych