Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#1 Adam Antoni

Adam Antoni

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 904 postów

Napisano 12 grudzień 2018 - 12:04:19

LEMING pisowski zaraz napisze że to wina PO PSL ;)

pasek w tvpkurski już zrobił swoje :)

informacje dla lemingów pisowskich są już wysyłane na maile ze sztabu przy nowogrodzkiej ;)

#2 Antoni Adam

Antoni Adam

Swojak

• PipPipPipPip
  • 259 postów

Napisano 12 grudzień 2018 - 15:19:26

Kilkanaście samochodów, jakieś 50-60 osób i wielkie halo :) 

Pewnie totalna oPOzycja wraz z PSL maczała w tym palce, bo coś ostatnio KODziarzy nie widać na ulicach, po tym gdy Ludmila Kozlovska została wyrzucona z Polski i skończyło się finansowanie przez Sorosa "dyżurnych protestujących" :) więc teraz totalniacy muszą wymyślić coś innego, oczywiście są mało oryginalni, bo wzorują się na ostatnich wydarzeniach z Francji.

#3 jaka szkoda

jaka szkoda

Swojak

• PipPipPipPip
  • 679 postów

Napisano 12 grudzień 2018 - 15:56:00

LEMING pisowski zaraz napisze że to wina PO PSL ;)

pasek w tvpkurski już zrobił swoje :)

informacje dla lemingów pisowskich są już wysyłane na maile ze sztabu przy nowogrodzkiej ;)

No prorok jakiś!

A pisze jak tuman.

#4 Adam Antoni

Adam Antoni

Swojak

• PipPipPipPip
  • 904 postów

Napisano 12 grudzień 2018 - 16:26:56

o są i naczelne kompleksiarze pisowskie - lemingi kaczyńskiego - jeden co obraża - bo brak mu argumentów a drugi nawet własnego nicka nie potrafi wymyśleć :)

Kwintesencja wyborców PISlamu :)

I to niby ten lepszy sort, dziękuję już wole być gorszym ale mieć swój rozum i nie działąć wg schematów wysyłanych z nogogrodzkiej.

Ps jaka szkoda - pisząc tuman chciałeś mnie obrazić?? Wiele razy ci pisałem że za cienki w uszach na to jesteś

Użytkownik Adam Antoni edytował ten post 12 grudzień 2018 - 16:27:27

#5 Adam Antoni

Adam Antoni

Swojak

• PipPipPipPip
  • 904 postów

Napisano 12 grudzień 2018 - 16:28:36

Pewnie totalna oPOzycja wraz z PSL maczała w tym palce, bo coś ostatnio KODziarzy nie widać na ulicach, po tym gdy Ludmila Kozlovska została wyrzucona z Polski i skończyło się finansowanie przez Sorosa "dyżurnych protestujących" :) więc teraz totalniacy muszą wymyślić coś innego, oczywiście są mało oryginalni, bo wzorują się na ostatnich wydarzeniach z Francji.

ubogość umysłowa to stan który nabyłeś czy taki się urodziłeś? Jeżeli się taki urodziłeś to szczere wyrazy współczucia dla rodziców, pewnie bardzo z ciebie dumnych ;)

Ps twój kolega po fachu jaka szkoda napisał że prorok jakiś - z twoich wypocin wynika że to wina PO PSL ;););) ;) widzisz jaki żałosny jesteś podnóżku kaczki i rydzola ;) ;) ;)

Użytkownik Adam Antoni edytował ten post 12 grudzień 2018 - 16:34:48

#6 Samanta Blumstein

Samanta Blumstein

Piękny Śląsk

• PipPipPipPip
  • 5421 postów

Napisano 12 grudzień 2018 - 17:31:50

Beatka co wyszła z worka przejechała  albo się znowu rozdupcyła ???   

#7 eryk14

eryk14

Swojak

• PipPipPipPip
  • 578 postów

Napisano 12 grudzień 2018 - 17:45:52

moze sie wzoruja a moze nie,

polski kod , psl, po nowoczesna stoja po strnie merkel i  makarona

natomiast protestjahacy we francji  domagaja sie ustapienia  makarona ze swoja obstawa

#8 jaka szkoda

jaka szkoda

Swojak

• PipPipPipPip
  • 679 postów

Napisano 13 grudzień 2018 - 07:56:28

Najprzyjemniejsze w tej rolniczej blokadzie na A2 jest to, że utknęli w niej kierowcy – słoiki, głosujący na Trzaskowskiego i PO-KO, a blokadę zorganizowali przeciwnicy obecnego rządu!

#9 Pinky

Pinky

Swojak

• PipPipPipPip
  • 681 postów

Napisano 13 grudzień 2018 - 08:34:23

Najprzyjemniejsze w tej rolniczej blokadzie na A2 jest to, że utknęli w niej kierowcy – słoiki, głosujący na Trzaskowskiego i PO-KO, a blokadę zorganizowali przeciwnicy obecnego rządu!

To sprawia tobie przyjemność? Twój móżdżek mówi ci, że w korkach stali tylko zwolennicy opozycji? Ale wyskoczyłeś. Nie pajacuj. Czasem warto po napisaniu jeszcze raz przeczytać. Nie robiłbyś z siebie pośmiewiska.

Co do blokady na autostradzie, to potępiam tą akcję. Jest wiele innych możliwości demonstrowania swojego niezadowolenia. Jeżeli chcą demonstrować to niech podjadą ciągnikami pod Sejm. Mam nadzieję, że zostaną ukarani mandatem jak to przewiduje kodeks drogowy.

#10 Adam Antoni

Adam Antoni

Swojak

• PipPipPipPip
  • 904 postów

Napisano 13 grudzień 2018 - 09:45:59

no idiota normalnie, inaczej ciebie nie da się nazwać

#11 jaka szkoda

jaka szkoda

Swojak

• PipPipPipPip
  • 679 postów

Napisano 13 grudzień 2018 - 10:35:37

To sprawia tobie przyjemność? Twój móżdżek mówi ci, że w korkach stali tylko zwolennicy opozycji? Ale wyskoczyłeś. Nie pajacuj. Czasem warto po napisaniu jeszcze raz przeczytać. Nie robiłbyś z siebie pośmiewiska.

Co do blokady na autostradzie, to potępiam tą akcję. Jest wiele innych możliwości demonstrowania swojego niezadowolenia. Jeżeli chcą demonstrować to niech podjadą ciągnikami pod Sejm. Mam nadzieję, że zostaną ukarani mandatem jak to przewiduje kodeks drogowy.

Przypomnę tobie jeszcze raz, co oznacza „pinky”!

Pinky - określenie używane dla nazwania osoby, która jest totalnie głupia, nie grzeszy inteligencją, a zadaje się tylko z mądrzejszymi (co nie jest znowu takie trudne).

PS

Ile razy mam tobie zwracać uwagę, żebyś mnie nie zaczepiał?

Przyjemność miałem z oglądania, jak policja wypisywała oszołomom mandaty! A przeciwnicy Trzaskowskiego i PO-KO, stojący w tym korku, powinni protestującym sprawić łomot.

#12 Pinky

Pinky

Swojak

• PipPipPipPip
  • 681 postów

Napisano 13 grudzień 2018 - 10:50:21

Pinky - określenie używane dla nazwania osoby, która jest totalnie głupia, nie grzeszy inteligencją, a zadaje się tylko z mądrzejszymi (co nie jest znowu takie trudne).

PS

Przyjemność miałem z oglądania, jak policja wypisywała oszołomom mandaty! A przeciwnicy Trzaskowskiego i PO-KO, stojący w tym korku, powinni protestującym sprawić łomot.

Nie pij denaturatu! Nie oddychaj klejem, a wszystko będzie dobrze. Z każdym dniem i z każdym kolejnym wpisem upadasz coraz to bardziej. Nie wiem, czy twoi bliscy wiedzą o twoich zaburzeniach.

Rozejrzyj się w dookoła, może jest tam ktoś, kto ci może pomóc. Nie poddawaj się.

#13 Adam Antoni

Adam Antoni

Swojak

• PipPipPipPip
  • 904 postów

Napisano 13 grudzień 2018 - 10:53:55

PS

Napiszę po raz drugi - IDIOTA!!!

mały zakompleksiony LEMING pisowski który jest idiotą!

Tak ci podnóżku każe nowogrodzka pisać?

Jesteś idiotą napiszę po raz trzeci, aczkolwiek podejrzewam że i tak to do ciebie nie dotrze, trzeba by ci to namalować i wysłać na maila jako nowogrodzka.

Fajnie jest być idiotą? bezmózgą amebą?

#14 jaka szkoda

jaka szkoda

Swojak

• PipPipPipPip
  • 679 postów

Napisano 13 grudzień 2018 - 13:02:00

Nie pij denaturatu! Nie oddychaj klejem, a wszystko będzie dobrze. Z każdym dniem i z każdym kolejnym wpisem upadasz coraz to bardziej. Nie wiem, czy twoi bliscy wiedzą o twoich zaburzeniach.

Rozejrzyj się w dookoła, może jest tam ktoś, kto ci może pomóc. Nie poddawaj się.

Widzę, że znasz się na używkach. To musi być z ciebie niezły menel.

Zobacz, ile byś sobie zaoszczędził nerwów, gdybyś mnie nie zaczepiał! A tak, to jeszcze znalazłeś sobie kolegę-tumana. Dobrana z was intelektualna para.

#15 Adam Antoni

Adam Antoni

Swojak

• PipPipPipPip
  • 904 postów

Napisano 13 grudzień 2018 - 13:14:10

Widzę, że znasz się na używkach. To musi być z ciebie niezły menel.

Zobacz, ile byś sobie zaoszczędził nerwów, gdybyś mnie nie zaczepiał! A tak, to jeszcze znalazłeś sobie kolegę-tumana. Dobrana z was intelektualna para.

Wiesz co? - idiota to za mało na ciebie ;)

mocny w necie - pipa w świecie :)

#16 jaka szkoda

jaka szkoda

Swojak

• PipPipPipPip
  • 679 postów

Napisano 13 grudzień 2018 - 13:30:10

Wiesz co? - idiota to za mało na ciebie ;)

mocny w necie - pipa w świecie :)

Twoja polonistka musi być dumna z ciebie, że aż tyle zapamiętałeś z kilkunastu lat nauki gramatyki języka polskiego. Byłoby ci łatwiej, gdyby to był twój język narodowy.

#17 Adam Antoni

Adam Antoni

Swojak

• PipPipPipPip
  • 904 postów

Napisano 13 grudzień 2018 - 13:34:54

Twoja polonistka musi być dumna z ciebie, że aż tyle zapamiętałeś z kilkunastu lat nauki gramatyki języka polskiego. Byłoby ci łatwiej, gdyby to był twój język narodowy.

żałosny wpis jak zwykle LEMINGU pisowski.

ważne że z ciebie miernoto społeczna są dumni, szczególnie pewnie najbliżsi ;)

Jak to jest być amebą  bez mózgu?

#18 Antoni Adam

Antoni Adam

Swojak

• PipPipPipPip
  • 259 postów

Napisano 13 grudzień 2018 - 13:34:54

Proszę zwrócić uwagę jak lewicowo-liberalne,nieprzychylne obecnemu rządowi media zatytułowały artykuł ".....w akcji gospodarze z całego kraju."  :) jest to oczywiście nieprawda, grupa kilkudziesięciu osób, która blokowała autostradę to były w zdecydowanej większości osoby z powiatu parczewskiego, które domagają się m.in. dymisji powiatowego lekarza weterynarii z Parczewa.

Użytkownik Antoni Adam edytował ten post 13 grudzień 2018 - 13:46:48

#19 Adam Antoni

Adam Antoni

Swojak

• PipPipPipPip
  • 904 postów

Napisano 13 grudzień 2018 - 13:47:23

Proszę zwrócić uwagę jak lewicowo-liberalne,nieprzychylne obecnemu rządowi media zatytułowały artykuł ".....w akcji gospodarze z całego kraju."  :) jest to oczywiście nieprawda, grupa kilkudziesięciu osób, która blokowała autostradę to były w zdecydowanej większości osoby z powiatu parczewskiego, które domagają się m.in. dymisji powiatowego lekarza weterynarii z Parczewa.

POza tym nie widzę żadnej informacji w NTO o zamachu terrorystycznym we Francji. 

znowu kompleksy z ciebie wychodzą?

Widziałeś może w swojej ulubionej tvpkurski informacje na temat nepotyzmu i wałów pisowców?Jakoś takich rzeczy nie komentujesz...

A no tak - kodeks nowogrodzkiej zabrania...

jesteś może partnerem (chłopakiem) leminga jaka szkoda?

#20 Pinky

Pinky

Swojak

• PipPipPipPip
  • 681 postów

Napisano 14 grudzień 2018 - 07:23:43

Nie czepiaj się niku, bo to nie ma nic wspólnego z tematem na który się wpisałeś. Piszę świadomie „wpisałeś“, bo przy dyskusjach na różne tematy nie bierzesz udziału. Czytający twoje wypociny najczęściej pytamy się: dlaczego?. Dlaczego taki jesteś. Już się taki urodziłeś, albo stało się coś drastycznego w twoim życiu?

Wracając do spekulacji o nikach to mógłbym się domyślać, że twój pochodzi od słów twojego ojca, które całe życie  od niego słyszysz: „… jaka szkoda, że zaraz po porodzie go nie utopiłem…“ :D

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych