Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zamknięty Temat jest zamknięty
128 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Wiktor~

~Wiktor~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2012 - 18:51:34

~pamiętliwy~ zbacz czym się fascynujecie????????? I ksywka i poziom intelektualny to żywcem bąk,i myślicie że to morze być prawda wasza wymarzona-no ale cieszy mnie że was nosi,nie lubicie prawdy,a od jutra macie tydzień.

POKRZYWDZONY OSZUKANY WIKTOR

#62 ~wraży~

~wraży~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2012 - 19:59:08

~pamiętliwy~ zbacz czym się fascynujecie????????? I ksywka i poziom intelektualny to żywcem bąk,i myślicie że to morze być prawda wasza wymarzona-no ale cieszy mnie że was nosi,nie lubicie prawdy,a od jutra macie tydzień.

Ja bym tak nie bałakał (nie straszył).
Bo kto straszy ten se może majtusie pobrudzić. :lol:
Wiadomo o co biega? Nie ! No to podpowiem : Nie strasz nie strasz bo ... :huh:

#63 ~Wiktor~

~Wiktor~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2012 - 21:21:18

~wraży~Świetnie maskuje się w stadzie owiec nie wiadomo BARAN czy BANKOWIEC--widzę że ty chyba majtki zklesiłeś i to ty straszysz a informację podtrzymuję.

#64 ~Wiktor~

~Wiktor~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2012 - 05:51:15

IRASIAD--Nie odpowiadasz na pytanie i jeszcze nie ta melodia,bo do nich pasuje KRYMINAL-TANGO .A morze wiesz za co zwolnili dyrektora z Wilkowa-ano utracili zaufanie,BO MIAŁ CZELNOŚĆ RAZEM Z ZUBKIEM WYSTARTOWAĆ W WYBORACH WIDZISZ JAKI TUPET I ODWAGA STRANĄĆ DO RYWALIZACJI Z BOGIEM SŁOŃCA DĘBNIKA,i jeszcze czy ty nie zauważasz że coś niewiele mają do powiedzenia,czujesz to a nawet wogóle.Wiesz co jest smutne że oni młodych i synów swoich uczą draństwa i to jest smutne a nawet tragiczne.A ON MA SATYSFAKJĘ ŻE WYGRAŁ WYBORY AS BANKOWŚCI SPÓŁDZIELCZEJ,a smutniejsz że to się dzieje na oczach wszystkich i nawet władz i policji i prokuratury i to jest smutne i to to nie pozwala mi przjść do normalności.

Bąk dotarło że jesteś zdemaskowany i reszta i nie ma odwrotu,tylko co sie tak wzięliście za zastraszanie-WY CZŁOWIEKA KTÓREGO POSTANOWILIŚCIE OKRAŚĆ PRZY POMOCY PODRABIANIA DOKUMENTÓW I RZECZYWISTOŚCI JESZCZE MACIE TUPET STRASZYĆ WYMYŚLAĆ JEKIEŚ DZIWNE WERSJE--BAK NIE ZOSTAWIASZ MI WYBORU,A MACIE JESZCZE CZAS NA ZLIKWIDOWANIE MNIE BO TU PARĘ WIADER GNOJU NIE STARCZY,TU POPROSTU MUSZĘ SIĘ BRONIĆ PRZED BANKOWYMI PSYCHOLAMI.

#65 ~Wiktor~

~Wiktor~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2012 - 11:42:04

W czwartek prawdopodobnie Bąk został odznaczony diamentową odznaką za zasługi bankowości,że mu powieka nie drgnęła--mój boże oskarżony Bąk dostał wyrużnienie DIAMENTOWĄ ODZNAKĘ--oceńcie sami chyba za grabież mojego majątku.

POKRZYWDZONY OSZUKANY WIKTOR.

#66 ~Zygmunt~

~Zygmunt~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2012 - 18:30:53

Ja Zygmunt Wielki z Dębnika to Wam oświadczam:

Jam kazał zesłać jedyną czeroną kanalię z Banku mojego na wieczy odpoczynek a po prostu to było tak: spieprzaj Ryszardzie na emeryturę bo juz czas aby mój syn został Prezesem a ty kur.... mu miejsce blokujesz!!!!

... i został Grzegorz Młody lecz równie Wielki Wiceprezesem, a jak nadejdzie kres Małego Papierowego Prezesa to syn mój urząd po nim obejmie bo w czasach takich żyjemy że nie wiadomo komu ufać a komu nie, a najlepsza firma to rodzinna firma a jeszcze jak to jest BANK to tylko się cieszyć bo koryto zawsze pełne!!!!

#67 ~Wiktor~

~Wiktor~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2012 - 20:06:21

~Zygmunt~Zapomniałeś że Bieńkowy już obsadzony,tak że Bąk za to co zrobiłeś i robisz zero litości,ty mnie niszczyłeś nieczystymi metodami to poczujesz wdzięczność w czystym wydaniu.--jak będziesz zgłaszał grożby to zapomnij wspomnieć za co.

#68 ~Wiktor~

~Wiktor~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2012 - 07:21:56

Bąk diamencie ty masz zamiar pracować i między ludżmi chodzić gdzie jest jasne kim jesteć.Ty myślisz ja pozwolę ci na to łobuzie skończony--ty popacz jaką wojnę wszczołeś nie będę Wiktor jak tego nie ruszę,żal tylko tych młodych bo wy z zubkiem to jstescie psychole,chorzy obsesyjnie na władzę bez względu na koszty i wy śmiecie społeczne jeszcze mnie dalej okradać chcecie BĄK I TY MASZ SIĘ ZA UCZCIWEGO CZŁOWIEKA--WCZORAJ USTNIE ZGŁOSIŁEM DO KNF TEN PROBLEM I TOBIE MOGĘ DAĆ POSŁÓCHAĆ NA TAŚMIE LUDZI BANKU ODNOŚNIE TEJ KAUCJI--NIE ZAMIERZAM CI UDOWADNIAĆ BO JAKA PRAWDA JEST TO WIESZ I WIESZ CZEGO SIĘ MASZ SPODZIEWAĆ I CAŁA ŚWITA I NIE STRASZCIE MNIE POLICJĄ I PROKURATURĄ BO BĘDZIE MOGŁA TYLKO UCZCIWIE ZBADAĆ WASZE PRZESTĘPSTWO A RUSZYĆ NA PEWNO RUSZĘ.

#69 ~Wiktor~

~Wiktor~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2012 - 13:05:54

Żona mnie pyta jak to jest że wcisnęli nas w kredyt,mówili że mam się niebać,biegła stwierdziła że nie mamy zdolności kredytowej prokuratura umorzyła śledztwo--WOBEC BRAKU ZNAMION CZYNU ZBRONIONEGO,I OSKARŻONY BĄK DOSTAJE DIAMENTOWY MEDAL--i żona pyta czy jest jeszcze wartoścowszy medal żeby Bąkowi nadać,ZA OSZUKANIE NAS I FAKT ŻE ON SIĘ CIEBIE NIE BOI WIKTOR TO JEST SZALEŃCEM Z WYBORU.

#70 ~pędzący zająć~

~pędzący zająć~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2012 - 16:51:56

Żona mnie pyta jak to jest że wcisnęli nas w kredyt,mówili że mam się niebać,biegła stwierdziła że nie mamy zdolności kredytowej prokuratura umorzyła śledztwo--WOBEC BRAKU ZNAMION CZYNU ZBRONIONEGO,I OSKARŻONY BĄK DOSTAJE DIAMENTOWY MEDAL--i żona pyta czy jest jeszcze wartoścowszy medal żeby Bąkowi nadać,ZA OSZUKANIE NAS I FAKT ŻE ON SIĘ CIEBIE NIE BOI WIKTOR TO JEST SZALEŃCEM Z WYBORU.

POKRZYWDZONY OSZUKANY WIKTORZE

wytłumacz mi jak to jest - bom tępy jsk głupiego chama topór - że Ciebie licytują a prezesa odznaczają -
czyli jak na razie prezes górą i chyba nie masz szans na zmianę tego aby było odwrotnie

czyli Wiktor kredyt wziął - Wiktor kredyt musi oddać
bo jak nie Wiktor to kto ????

#71 ~Wiktor~

~Wiktor~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2012 - 18:09:22

wytłumacz mi jak to jest - bom tępy jsk głupiego chama topór .Zajec i jesteś tępy bo Bąk nie ma z tym problemu Zubek i Palmąka mimo że uciekł na emeryturę,oni znają prawdę i ja tylko chcę żeby zeznali tą prawdę nic więcej nie chcę,a wmawianie wersji wam wygodnych nie interesuje mnie i to większa część bankowców jest umoczona w fałszowanie i podrabianie dokómentów więc Zajec nie sil się czas pokarze.

#72 GERMAIN

GERMAIN

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 169 postów

Napisano 20 marzec 2012 - 18:27:32

Вот только жизнь не изменить
И смысла нет ее менять
Все будет хорошо
:lol:

Ku pokrzepieniu serca :)

#73 ~pędzący zając~

~pędzący zając~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2012 - 18:33:14

wytłumacz mi jak to jest - bom tępy jsk głupiego chama topór .Zajec i jesteś tępy bo Bąk nie ma z tym problemu Zubek i Palmąka mimo że uciekł na emeryturę,oni znają prawdę i ja tylko chcę żeby zeznali tą prawdę nic więcej nie chcę,a wmawianie wersji wam wygodnych nie interesuje mnie i to większa część bankowców jest umoczona w fałszowanie i podrabianie dokómentów więc Zajec nie sil się czas pokarze.

0
Drogi Wiktorze - tak naprawdę bawi mnie ta Twoja przepychanka z BS
i nie licz na to że sprawę kiedykolwiek wygrasz
otóż w tym banku mam niemałe lokaty i nie życzę sobie by były zagrożone przekrętami
Wiktora i to bez względu jaki będzie zarząd tego banku

a do MODERATORA może czas zamknąć ten wątek
Wiktor już się wypalił i oprócz obrażania bankowców niczego nowego
do dyskusji nie wnosi !!! :lol:

#74 ~Wiktor~

~Wiktor~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2012 - 18:44:27

~pędzący zając~ TY PRAWDĘ OCZYWISTĄ ŚMIESZ NAZWAĆ PAJACU MOIMI PRZEKRĘTAMI--ONI MAJĄ ZEZNAĆ PRAWDĘ I NIC WIĘCEJ.

#75 ~pędzący zając~

~pędzący zając~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2012 - 18:47:54

:rolleyes:

И смысла нет ее менять
Все будет хорошо

Wiktor przetłumaczę Ci to ,
To po prostu życie nie zmienia się
I nie ma sensu go zmieniać
Wszystko będzie dobrze

czy teraz zrumiałeś tę radę i wcześniejsze

#76 ~pędzący zając~

~pędzący zając~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2012 - 18:48:43

:rolleyes:

И смысла нет ее менять
Все будет хорошо

Wiktor przetłumaczę Ci to ,
To po prostu życie nie zmienia się
I nie ma sensu go zmieniać
Wszystko będzie dobrze

czy teraz zrumiałeś tę radę i wcześniejsze

#77 ~Wiktor~

~Wiktor~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2012 - 18:50:51

a do MODERATORA może czas zamknąć ten wątek --Tak popieram ci o których chodzi wiedzą co robić.

#78 ~Wiktor~

~Wiktor~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2012 - 19:00:03

~pędzący zając~Zajec jak nie znasz prawdy to nie ubliżaj i nie zmyślaj nowej prawdy.PRWDA JEST JEDNA.

#79 ~pędzący zając~

~pędzący zając~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2012 - 22:24:50

~pędzący zając~Zajec jak nie znasz prawdy to nie ubliżaj i nie zmyślaj nowej prawdy.PRWDA JEST JEDNA.

ani pokrzywdzony ani oszukany Wiktorze - raczej przechytrzony
są trzy prawdy ;święta prawda , gówno prawda i tylko prawda - Twoja prawda to raczej gówno prawda bo przecież poruszyłeś już ziemię i niebo i już nikt Ci nie wierzy
ja też i to jest mój ostani wpis w Twojej sprawie
bay bay

#80 ~Wiktor~

~Wiktor~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2012 - 22:45:29

ani pokrzywdzony ani oszukany Wiktorze - raczej przechytrzony --ZAJEC PRZECHYTRZONY TO ANI CHYBI I POKRZYWDZONY I OSZUKANY.ZAJEC WY sami wymyślaliście wersje na mnie żeby usprawiedliwić draństwo jakie uprawiacie i wmawialiscie radzie nadzorczej sprawy o których mie miałem pojęcia a wam dodawło wartości niby super czujnych strażników bankowych pieniędzy i usprawiedliwia wasze ŁADACTWO WIĘC ZAJEC NIE SIL SIĘ BO ONI PRAWDĘ ZNAJĄ I TĘ PRAWDĘ MAJĄ ZGŁOSIĆ.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych