Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zamknięty Temat jest zamknięty
128 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Iza~

~Iza~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2011 - 16:06:56

Znam tych "bankowców" z Namysłowa!!Klika nad klikami!!!Jeden z nich,ma szerokie znajomosci którymi sie lubił szczycić!!Zawsze twierdził,że niczego się nie boi!!!Widac,że się sprawdza.Chłopie,nie odpuszczaj,gniec sąd,bo panowie-bonzowie ,zechcą się wywinąć!!!!Szmalu też maja furę!!!!!Ot,takie zygmuntki!!!!!

#2 ~sygit14~

~sygit14~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2011 - 16:25:29

bo banki i sady to ostoja komuny,sedzia najpierw na chorobowym bo jak zaszla to znajomy wracz kwity wystawil a zaden biurwa z zus nie zakwestionuje przeciez choroby sedzi a potem maciezynski...etc to jest uklad prawie nie do rozbicia wiec zycze temu panu powodzenia w walce z komuna udrapowana w sedziowskie togi,pewnie panienka sedzia to pewnie n arodowosci prawniczej albo z tego zamknietego stanu,co ze sprawiedliwoscia niewiele vma wspolnego

#3 ~Putut~

~Putut~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2011 - 16:42:08

Olek zyczę Ci wszystkiego najlepszego,ale miej świadomość gdzie KASA tam "SPRAWIEDLIWOSC"!.

Olek zyczę Ci wszystkiego najlepszego,ale miej świadomość gdzie KASA tam "SPRAWIEDLIWOSC"!.

#4 ~Moje imię~

~Moje imię~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2011 - 18:06:09

Jest tylko jedno sprawiedliwe prawo - prawo grawitacji. Jak dobrze strzelić w pysk, to i nietykalny się przewróci. Prawnikom śpieszę wyjaśnić, że w tym temacie nic nie "załatwią" - ziemia ciągnie wszystkich równo.

#5 ~Andrzej S.~

~Andrzej S.~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2011 - 18:14:55

Jeszcze ta sprawa się nie skończyła a już przeciwko tym samym bankowcom toczą sie kolejne. Chodzi o tegoroczne wybory do Rady Nadzorczej Banku w Wilkowie, gdzie wybrano do rady Zygmunta Z. ale okazało się że na niego głosowali jego sąsiedzi i koledzy, którzy nawet nie byli członkami banku i nie mieli prawa przebywac na zebraniu wyborczym a co dopiero głosować, podobno jeden z nich (ten mysliwy) to był też w komisji skrutacyjnej, która wszystko sprawdzała.
No i teraz całe wybory może szlak trafić, sąd walne zebranie unieważni bo wszystko niezgodne ze statutem banku
a na koniec dopie...y im kuratora do zasranej spółdzielni, żeby tam ktoś w końcu porządek wprowadził.

Ale to dopiero za kilka lat przy naszych sądach i opóźnianiu spraw przez bankowców.

#6 ~Wiktor~

~Wiktor~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2011 - 20:47:01

Mój boże Olek-on niech się modli bo sprawa chyba do niego wróci no i coś nie chwali się w sprawie umów dzierżawy i defakto to on jest głównym sprawcą i oszustem który swoim zachowaniem spowodował lawinę kłamstw i oszustw w wykonaniu bankowców,no a ten wybrany w Wilkowie (co się nikogo nie boi)ponoć dostał zawału,udaru,czy coś tam.Wychodzi na to że to JA JESTEM PRZESTĘPCĄ I TO MNIE NALEŻY POWIESIĆ.

POKRZYWDZONY OKRADZIONY WIKTOR

Ps.NTO pisze o bankowcach i nie boją się?????????

Mój boże Olek-on niech się modli bo sprawa chyba do niego wróci no i coś nie chwali się w sprawie umów dzierżawy i defakto to on jest głównym sprawcą i oszustem który swoim zachowaniem spowodował lawinę kłamstw i oszustw w wykonaniu bankowców,no a ten wybrany w Wilkowie (co się nikogo nie boi)ponoć dostał zawału,udaru,czy coś tam.Wychodzi na to że to JA JESTEM PRZESTĘPCĄ I TO MNIE NALEŻY POWIESIĆ.

Ps.NTO pisze o bankowcach i nie boją się?????????

#7 ~Ktoś~

~Ktoś~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2011 - 23:00:23

Szkoda, że ja nie mogę (nie powinienem) napisać tego co mógłbym napisać.... :(

#8 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2011 - 09:35:41

Myślałby by kto ,że Raduchowski taki pokrzywdzony.Zapomniał jak w jedną tytkę dmuchali...
a po co mu było układów z Jużwiszynem i tu się zaczęło.
NIE podskakuj OLEŚ bo możesz sobie nóżkę złamać.Tak naprawdę robisz nadal te same błędy...

#9 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2011 - 09:37:05

Szkoda, że ja nie mogę (nie powinienem) napisać tego co mógłbym napisać.... :(

napisz napisz bo to napewno ciekawe....

#10 ~namysłowianka~

~namysłowianka~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2011 - 15:29:21

Jest tylko jedno sprawiedliwe prawo - prawo grawitacji. Jak dobrze strzelić w pysk, to i nietykalny się przewróci. Prawnikom śpieszę wyjaśnić, że w tym temacie nic nie "załatwią" - ziemia ciągnie wszystkich równo.

wpis krótki,a ile w nim mądrości życiowej,brawo!Moim zdaniem Polska nie jest państwem prawa,tylko państwem prawników.

#11 ~Wiktor~

~Wiktor~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2011 - 13:14:39

Polecam obejrzenie filmu -CHCIWOŚĆ-to sytuacja żywcem wzięta B.S.Namysłów tj.fałsz,obłuda,podrabianie dokumentów-wszystko to występuje w opinii biegłej sądowej-wrabianie klientów w sytuacje bez wyjścia czyli ŁAJDACTWO KADRY BANKOWEJ-POLECAM !?!?!?

#12 ~Wiktor~

~Wiktor~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2011 - 08:09:58

No Zygmunt uczciwy bankowcu i reszta nie macie nic do powiedzenia????????a w Sądzie darłeś mordę że błąd zrobiłem że nie sprzedałem LUKOILOWIstacji,tylko zapomniałeś że niedaliście promesy nawet jak oni na piśmie was poprosili,a już wasza wylewność w obronie Bieńka to mistrzostwo świata--obejrzyjcie film a zobaczycie jak wasze postępowanie pasuje do treści filmu i opinii Biegłej Sądowej,no a ponieważ wstydu i honoru nie macie nie mówiąc o uczciwosci polecam FILM

#13 ~jo~

~jo~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2011 - 11:35:41

Myślałby by kto ,że Raduchowski taki pokrzywdzony.Zapomniał jak w jedną tytkę dmuchali...
a po co mu było układów z Jużwiszynem i tu się zaczęło.
NIE podskakuj OLEŚ bo możesz sobie nóżkę złamać.Tak naprawdę robisz nadal te same błędy...

nóżki nie złamie , bo ma badylki(tylko takie mu zostały), podeszwy za to ma rozmiar XXXXLLL i jak upadnie to jak na na batucie... i reszta rozumku się uszkodzi.

#14 ~..~

~..~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2011 - 14:19:04

Wiktor jako najuczciwszy mieszkaniec Namysłowa zna to przysłowie.

NOSIŁ WILK RAZY KILKA
PONIEŚLI I WILKA

#15 ~Wiktor~

~Wiktor~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2011 - 17:10:57

NOSIŁ WILK RAZY KILKA
PONIEŚLI I WILKA tylko błaznowanie wam zostało znawcy Wiktora a tekst ni przypiąć ni przyłatać.

#16 ~Wiktor~

~Wiktor~
  • Goście

Napisano 23 luty 2012 - 02:24:18

No Bąk--Mafiozo--i reszta przekroczyliście wszelkie normy przyzwoitości i uczciwości jeśli myślisz że grabież którą na mnie stosujecie w WYNIKU PODRABIANIA DOKUMENTÓW I KORUMPOWANIA PROKURATURY I SĄDÓW.WASZA NIKCZEMNOŚĆ MÓSI SPOTKAĆ SIĘ Z ZAPŁATĄ I TERAŻ KOŃCZĘ NARADĘ Z RODZINĄ A JA MAM SIĘ NIE ANGAŻOWAĆ.Jak pan Kruk i pani Niewiwdomska czują się wiedząc o tych przekrętach,STRASZNĄ ŁOBUZERIĘ TWORZYCIE I NIEWYBACZALNĄ,I NIEDOCZEKANIE WASZE ŻE TO PRZEJDZIE BEZ ECHA DRANIE SKOŃCZONE.

POKRZYWDZONY OSZUKANY WIKTOR.

#17 ~Wiktor~

~Wiktor~
  • Goście

Napisano 23 luty 2012 - 09:03:15

Bąk skamlasz za wnuczkę i za to chcesz wyżucić MOJEGO WNUKA Z SUŁOSZOWA ŁOBUZIE.

POKRZYWDZONY OSZUKANY WIKTOR

#18 ~Wiktor~

~Wiktor~
  • Goście

Napisano 24 luty 2012 - 18:11:02

No co świnie bankowe przychodzi wam się skradać i dobrze rozglądać.Co czują chłopcy młody Bieniek i Zubek namaszczeni przez ojców na następców kosztem mojej ofiary,no a Bąk napuszony prezes przez balcerowicza mianowany nadęty frajerze ty myślisz że ja się was wystraszyłem,kpicie z prawa i ludzi i ty liczysz na to że wiktor się boi łajdaków i to w sytuacji waszego przestępczego działania myślicie że to mnie powstrzyma że ja bezkarnie dam się krzywdzić a wy spijacie laury z tego przestępczego działania,jak wasze żony godzą się profitami z przestępczego działania-STOP DRANIE NIE ZOSTAWILIŚCIE MI WYBORU MAM PRAWO SIĘ BRONIĆ A W WASZYM PRZYPADKU TO OBRONA KONIECZNA.

PS.JA WIEM ŚMIECIE SPOŁECZNE ŻE ZARAZ POLECICIE NA POLICJE NO ALE BRONIĆ SIĘ MAM OBOWIĄZEK!!!!!!!!

#19 ~mały gość~

~mały gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2012 - 18:45:56

No co świnie bankowe przychodzi wam się skradać i dobrze rozglądać.Co czują chłopcy młody Bieniek i Zubek namaszczeni przez ojców na następców kosztem mojej ofiary,no a Bąk napuszony prezes przez balcerowicza mianowany nadęty frajerze ty myślisz że ja się was wystraszyłem,kpicie z prawa i ludzi i ty liczysz na to że wiktor się boi łajdaków i to w sytuacji waszego przestępczego działania myślicie że to mnie powstrzyma że ja bezkarnie dam się krzywdzić a wy spijacie laury z tego przestępczego działania,jak wasze żony godzą się profitami z przestępczego działania-STOP DRANIE NIE ZOSTAWILIŚCIE MI WYBORU MAM PRAWO SIĘ BRONIĆ A W WASZYM PRZYPADKU TO OBRONA KONIECZNA.

PS.JA WIEM ŚMIECIE SPOŁECZNE ŻE ZARAZ POLECICIE NA POLICJE NO ALE BRONIĆ SIĘ MAM OBOWIĄZEK!!!!!!!!

Wiktor, najmij sobie jakiegoś pismaka. Nikt nie rozumie twojej krzywdy. Może najbliżsi? Niech ci napisze z kilka porządnych postów. Nie gniewaj się, ale twój tekst to pijany i chory bełkot. Trzeba trzymać fason. Zamiast z szambem - pod BS trzeba było przyjechać czołgiem. Pokręcić lufą, odpalić ślepaka - a wszystko przed kamerami telewizji. Wiktor stać cię na takie akcje :P .

#20 ~Wiktor~

~Wiktor~
  • Goście

Napisano 24 luty 2012 - 18:57:35

Na takie szambo jak bankowcy to żaden pismak nie pomoże a czołg nie potrzebny znam lepsze sposoby że będziecie chcieli sami mówić prawdę prokuratorce i to nie tej skorumpowanej-SPOKOJNA WASZA ROZCZORANA.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych