Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Praca w Intermarche

19 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 luty 2014 - 18:37:30

Czy są jakies przyjęcia jak zarobki i atmosfera pracy?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 luty 2014 - 22:09:19

Czy są jakies przyjęcia jak zarobki i atmosfera pracy?

zarobki najnizsza krajowa a o atmosferze lepiej nie mowic jeszcze gorzej niz za francuza

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 luty 2014 - 13:07:38

Za najniższą krajową to nie sobie sami właściciele pracują , ale jak znam życie to w Kluczborku znajdzie się kilkanaście osób bez własnej wartości i będzie tam za najniższą pensję pracować. Ale gdyby tak jak ja wszyscy inni na rozmowie nie zgodziliby się na taka stawkę to albo własciciele sami by stanęli za ladą albo podnieśli by stawki , ale polak potrafi jedynie się zjednoczyć w knajpie przy piwie albo na Majdanie na Ukrainie .

#4 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 09 luty 2014 - 16:19:59

Generalnie jest fajnie, wiekszosc zarabia najnizsza krajowa ale sa premie, strasi stazem i bardziej zaangazowani  pracownicy zarabiaja calkiem sporo jak na polskie warunki. Kiedys byl fundusz socjalny wiec doplacali co roku  jeszcze do wycieczek ale nietety zlikwidowany  Zawsze bony na swieta. Prezesowie bardzo sympatyczni, kierowniczka troche szalona ale krzywdy nikomu jeszcze nie zrobila.Najwazniejsze, w sytuacjach prywatnych, kryzysowych zachowuja sie jak ludzie i pomagaja.  Przyjecia bywaja, trzeba pytac 

#5 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2014 - 19:45:58

zarobki najnisza krajowa ,atmosfera masakryczna  tam jest. oddzywaj sie do ciebie jak do psa a sami sa nie lepsi ! pozatym ludzie stamtąd uciekaja !! a poza tym umowa zlecenie na 3 miesiace pozniej umowa zlecenie na kolejne miesiace a pozniej cie zwalniają !!!

#6 ~kasandra~

~kasandra~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2014 - 20:42:08

co powiecie o tym sklepie?

#7 ~niezadowolony~

~niezadowolony~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2014 - 15:58:18

Idę sobie do marketu a tam "ochroniarz" Pan zostawi tą torbę ja Panu popilnuję, bo jak Pan wejdzie to będę musiał pana obszukać. Ostatnio słyszałem to w tym markecie kilka lat temu, widać dalej przyjmują ludzi bez podstawówki ... CO TO K...A JEST? Rzadko tam chodzę, ale teraz to sobie podaruję na zawsze!!!!

#8 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2014 - 11:10:19

Idę sobie do marketu a tam "ochroniarz" Pan zostawi tą torbę ja Panu popilnuję, bo jak Pan wejdzie to będę musiał pana obszukać. Ostatnio słyszałem to w tym markecie kilka lat temu, widać dalej przyjmują ludzi bez podstawówki ... CO TO K...A JEST? Rzadko tam chodzę, ale teraz to sobie podaruję na zawsze!!!!

kiedys kolezanka pracujaca w kauflandzie opowiadala mi ile tam ludzie krada wkladajac do torby albo czesto do wozka. Pewnie z tego to wynika. Nie kazdy taki uczciwy jak ty

#9 ~niezadowolony~

~niezadowolony~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2014 - 13:23:47

kiedys kolezanka pracujaca w kauflandzie opowiadala mi ile tam ludzie krada wkladajac do torby albo czesto do wozka. Pewnie z tego to wynika. Nie kazdy taki uczciwy jak ty

... a to dziwne, bo w innych marketach w ten sposób ludzie nie reagują, czy to w Warszawie, Opolu czy też na zachodzie. Z tego wynika, że każdy Wasz klient to potencjalny złodziej? Dzięki ale nie skorzystam już z Waszych "usług"

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2014 - 14:17:56

a wiesz ile osób tam łapia? kolejka jest do pokoju ochrony nieraz a policja to sie zastanawia czy posterunku tam nie otworzyc tak czesto maja tam delikwentow

#11 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2014 - 21:20:50

a wiesz ile osób tam łapia? kolejka jest do pokoju ochrony nieraz a policja to sie zastanawia czy posterunku tam nie otworzyc tak czesto maja tam delikwentow

nie wiem ile lapia ale zapewne czasami sie udaje. Dla mnie bardziej uczciwe jest poproszenie o zostawienie torby niz jej przeszukanie, co kiedys zdarzylo mi sie w duzym hipermarkecie.  nie przesadzalabym od razu z obraza)

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2014 - 06:58:18

nie wiem ile lapia ale zapewne czasami sie udaje. Dla mnie bardziej uczciwe jest poproszenie o zostawienie torby niz jej przeszukanie, co kiedys zdarzylo mi sie w duzym hipermarkecie.  nie przesadzalabym od razu z obraza)

w kauflandzie nie kaza zostawiac toreb bo inaczej to cie przeszukamy,tam wylapywani sa ludzie na podstawie kamer na ktorych widac czy ktos cos zwinal do torebki i kieszeni,Ale taki deliwent jest lapany po wyjsciu przez linie kas bo niektorzy wkladaja do kieszeni przez roztargnienie albo z powodu braku koszyka bo nie maja gdzie;) a pozniej placa przy kasie i tych sie nie rusza lapia tylko prawdziwych zlodziei;) jak widac w intermarche jest inaczej

#13 ~niezadowolony~

~niezadowolony~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2014 - 14:32:13

Zaznaczam NIE MA PRAWA MNIE PRZESZUKAĆ, może to zrobić tylko i wyłącznie policja! WY zakładacie, że każdy jest złodziejem! Szkoda słów ..... :(

#14 ~Michalinna~

~Michalinna~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2014 - 08:29:39

a jak kierownictwo podobno nie ciekawie traktuja pracowników

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2014 - 18:28:00

tez to slyszalem. moze sie ktos wiecej wypowie na ten temat

#16 ~Xxx~

~Xxx~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2014 - 16:29:01

Podobno tam pracodawcy zyc nie daja. Ciagle robia nadgodziny. Wieczny brak kasierek. Wyzyskuja czlowieka. Te panie codziennie na innych działach. Wspolczuje im.

#17 ~Gftubcdjjnnn~

~Gftubcdjjnnn~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2014 - 07:04:39

Brak premii. Na swieta po 50 zl. A ciagle pretensje o wszystko. Brak szacunku do pracownika. Porazka.

#18 ~Julka~

~Julka~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2014 - 11:53:12

Kto tam teraz rządzi??? do kogo CV wysłać??

#19 ~xyz~

~xyz~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2014 - 20:42:12

Kto tam teraz rządzi??? do kogo CV wysłać??

CV wysylac  ? czytac nie umiesz ?nie widzisz co sie tam dzieje ? nastepna co za najnizsza krajowa da soba pomiatac , jeszcze troche a za miske ryzu bedziecie zapier...

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2014 - 08:51:01

:wacko:

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych