Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Praca, pokora, umiar według. PIS. Ile z tych zapowiedzi zostało? Sprawdzamy.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

#1 jaka szkoda

jaka szkoda

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1019 postów

Napisano 05 wrzesień 2019 - 21:25:00

Takie bzdury można było czytać tygodniami przed eurowyborami. Urna zweryfikowała jaka jest rzeczywistość - niespełna 1% przewagi PIS nad OPOZYCJĄ w finale. Ale od tamtego czasu doszło sporo nowych PISafer, oj doszło. :lol:

1% !

PO wyborach Koalicja Europejska się rozpadła i każdy sobie rzepkę skrobie.

To są sztucznie wywoływane afery przez POKOnanych, którzy nie mogą POgodzić się z klęską wyborczą.

#2 jaka szkoda

jaka szkoda

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1019 postów

Napisano 08 wrzesień 2019 - 11:28:18

Chyba cie pogieło? Nie będę marnował czasu na czytanie bełkotu paru PISowskich trolli produkujących komentarze pod każdym newsem dotyczącym opozycji :lol:

To raczej ty POgięty. Wklejasz bez przerwy fekalia newsy i podniecasz się, jakbyś zobaczył gołą żonę Macrona lub Merkel.

#3 Olaf Leniuchowicz

Olaf Leniuchowicz

Swojak

• PipPipPipPip
  • 3477 postów

Napisano 08 wrzesień 2019 - 13:16:57

To raczej ty POgięty. Wklejasz bez przerwy fekalia newsy i podniecasz się, jakbyś zobaczył gołą żonę Macrona lub Merkel.

Fekalia newsy? :lol: Wiem ze jestes wychowany na gazecie wolskiej i tym podobnym gównie ale nawet ty nie zaprzeczysz prawdziwości sytuacji ukazanych na tym nagraniu :D
Poza tym ja nie każe ci czytać tego co piszę. Nawet ci zdecydowanie odradzam! Nie bedziesz musiał sie tak spinać i bedziesz zdrowszy. Wiesz, ciśnienie i te sprawy :D

#4 jaka szkoda

jaka szkoda

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1019 postów

Napisano 08 wrzesień 2019 - 13:35:09

Fekalia newsy? :lol: Wiem ze jestes wychowany na gazecie wolskiej i tym podobnym gównie ale nawet ty nie zaprzeczysz prawdziwości sytuacji ukazanych na tym nagraniu :D
Poza tym ja nie każe ci czytać tego co piszę. Nawet ci zdecydowanie odradzam! Nie bedziesz musiał sie tak spinać i bedziesz zdrowszy. Wiesz, ciśnienie i te sprawy :D

Prawdziwość nagrania?! 

Ja też nie każę ci czytać moich wpisów i na nie odpowiadać.
Jestem wychowany przez rodziców, a ty jak widać, wychowany przez ulicę i hasła komunistyczne.  

I przestań seplenić, przynajmniej w piśmie!

#5 Robur

Robur

Swojak

• PipPipPipPip
  • 245 postów

Napisano 08 wrzesień 2019 - 16:22:36

Prawdziwość nagrania?! 

Ja też nie każę ci czytać moich wpisów i na nie odpowiadać.
Jestem wychowany przez rodziców, a ty jak widać, wychowany przez ulicę i hasła komunistyczne.  

I przestań seplenić, przynajmniej w piśmie!

Partyjno-pisowski Bękart twierdzi że wychowali go rodzice. ;) Takiego witzu to tu jeszcze nikt nie opowiedział. :D  :lol:  :lol:

#6 jaka szkoda

jaka szkoda

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1019 postów

Napisano 08 wrzesień 2019 - 17:04:40

Partyjno-pisowski Bękart twierdzi że wychowali go rodzice. ;) Takiego witzu to tu jeszcze nikt nie opowiedział. :D  :lol:  :lol:

Ty to jesteś takim typowym środkiem w kapuście! A twój język jest większy od twojego mózgu i stąd te bzdury wypisujesz!

I pamiętaj, że to ty pierwszy zacząłeś mnie obrażać!

#7 AVE SILESIA

AVE SILESIA

Swojak

• PipPipPipPip
  • 782 postów

Napisano 08 wrzesień 2019 - 17:55:46

Ty to jesteś takim typowym środkiem w kapuście! A twój język jest większy od twojego mózgu i stąd te bzdury wypisujesz!

I pamiętaj, że to ty pierwszy zacząłeś mnie obrażać!

Możesz czuć się również przeze mnie  obrażony . Chociaż  , czy wykazując czyjąś głupotę można kogoś obrazić  ???

#8 jaka szkoda

jaka szkoda

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1019 postów

Napisano 08 wrzesień 2019 - 18:05:29

Możesz czuć się również przeze mnie  obrażony . Chociaż  , czy wykazując czyjąś głupotę można kogoś obrazić  ???

Już ci kilka razy pisałem. Ty na każdym kroku udowadniasz, że jesteś kawałkiem tkaniny przeznaczonym do konserwacji powierzchni płaskich!

#9 Ucho Prezesa

Ucho Prezesa

Swojak

• PipPipPipPip
  • 2550 postów

Napisano 09 wrzesień 2019 - 07:03:47

Tak , udowadniasz , że jesteś doświadczony w czyszczeniu powierzchni płaskich. :D :D :D
Nie jesteś dla mnie autorytetem w żadnej dziedzinie , więc nie przejmuję się twoją pisaniną . :D :D :D

A kto jest Twoim "autorytetem", Samciu, jewropiejski suwerenie, pruski dziedzicu? :D :D :D

#10 kartoshka

kartoshka

Nowy

• Pip
  • 13 postów

Napisano 09 wrzesień 2019 - 08:54:51

Widzę, że dość ostro się tu kłócicie. Przyznam, że poziom tego jest dość sredni.

#11 Ucho Prezesa

Ucho Prezesa

Swojak

• PipPipPipPip
  • 2550 postów

Napisano 09 wrzesień 2019 - 09:10:25

Widzę, że dość ostro się tu kłócicie. Przyznam, że poziom tego jest dość sredni.

Żadne kłótnie, zwykła zabawa z trollem. :)

#12 Ucho Prezesa

Ucho Prezesa

Swojak

• PipPipPipPip
  • 2550 postów

Napisano 09 wrzesień 2019 - 12:53:38

Opisz jak wygląda zabawa samego z sobą ???

Samciu, jewropiejski suwerenie, pruski dziedzicu, opisz jak wygląda zabawa w samego siebie.

#13 Olaf Leniuchowicz

Olaf Leniuchowicz

Swojak

• PipPipPipPip
  • 3477 postów

Napisano 09 wrzesień 2019 - 13:26:41

Znowu srają mi do tematu a przeciez rozmawiamy o niespotykanej dotąd skali arogancji władzy ktora uwielbia korzystać z rozwiazan znanych w PRLu :D

#14 jaka szkoda

jaka szkoda

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1019 postów

Napisano 09 wrzesień 2019 - 15:43:35

Znowu srają mi do tematu a przeciez rozmawiamy o niespotykanej dotąd skali arogancji władzy ktora uwielbia korzystać z rozwiazan znanych w PRLu :D

Robią dokładnie to, co ty robisz na tym forum!

Chyba jesteś kumplem Trzaskowskiego. On też fekalia produkuje i odprowadza je do Wisły. A one płyną jako POdarek do Dulkiewicz.

#15 jaka szkoda

jaka szkoda

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1019 postów

Napisano 09 wrzesień 2019 - 16:40:27

Narodowa  Fabryka Fekali   -  Warszawa ul .Nowogrodzka

Ty może i głupia nie jesteś, ale rozumu to ty nie masz za grosz!

#16 AVE SILESIA

AVE SILESIA

Swojak

• PipPipPipPip
  • 782 postów

Napisano 09 wrzesień 2019 - 20:09:47

Ty może i głupia nie jesteś, ale rozumu to ty nie masz za grosz!

Skąd wiesz , jak nie wiesz  ???

#17 MIM1234

MIM1234

Swojak

• PipPipPipPip
  • 969 postów

Napisano 09 wrzesień 2019 - 20:51:57

Robią dokładnie to, co ty robisz na tym forum!

Chyba jesteś kumplem Trzaskowskiego. On też fekalia produkuje i odprowadza je do Wisły. A one płyną jako POdarek do Dulkiewicz.

Od soboty do dzisiaj to już były fekalia Pisu, z tego względu,że nie dotrzymali deklarowanego terminu oddania rurociągów tymczasowych.

#18 jaka szkoda

jaka szkoda

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1019 postów

Napisano 09 wrzesień 2019 - 21:06:15

Od soboty do dzisiaj to już były fekalia Pisu, z tego względu,że nie dotrzymali deklarowanego terminu oddania rurociągów tymczasowych.

To dalej są fekalia Trzaskowskiego. Tylko jego nieudolne POczynania zmusiły nasz rząd do działań ratunkowych dla Wisły. I dlaczego Trzaskowski z Rabiejem nie wybudowali tego rurociągu? Przecież Rabiej to specjalista od fekaliów.

#19 jaka szkoda

jaka szkoda

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1019 postów

Napisano 10 wrzesień 2019 - 07:24:19

Uważasz,że rządu nie powinno to nic obchodzić?.To od czego ten rząd jest?.Jak jest katastrofa na miarę Czarnobyla,jak uznał czołowy ekspert pisu Suski,to robi się  wszystko,żeby ratować sytuację.Trzaskowski nie ma do dyspozycji wojska,policji,wot,straży p.poż, nieograniczonej kasy itp.A pis poczuł krew i rzucił się Trzaskowskiemu do gardła jak wściekłe szakale,bo zasztopowała się kanalizacja.

Trzaskowski dostał propozycję pomocy od wojska już na drugi dzień po ujawnieniu katastrofy i ją odrzucił!!!

I właśnie rząd, widząc nieudolność „pełniącego obowiązki” prezydenta stolicy, wzięło sprawy w swoje ręce. Po czymś takim, jak ta katastrofa, premier Morawiecki powinien wprowadzić zarząd komisaryczny w Warszawie.

Teraz będziemy czekać na ujawnienie przekrętów i fuszerek przy budowie oczyszczalni „Czajka”, w czasie sprawowania rządów przez HGW!  

Przypomnę, że w związku z zaostrzeniem przepisów dotyczących ochrony środowiska oczyszczalnia musiała zostać zmodernizowana. W styczniu 2008 zawarta została umowa na jej rozbudowę i unowocześnienie. 

Rozbudowa zakładu zakończyła się w 2012. Koszt rozbudowy oczyszczalni, budowa zakładu spalania osadów oraz ułożenie systemu rur dostarczających ścieki wyniósł ok. 3,7 mld zł.

#20 jaka szkoda

jaka szkoda

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1019 postów

Napisano 10 wrzesień 2019 - 07:45:28

Dlaczego Lech Kaczyński nie zajął się rozbudową oczyszczalni ścieków dla miasta stołecznego  ???  Przecież był prezydentem Warszawy .

Może dlatego, że twoja głupota tego nie ogarnia!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych