Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Podologia

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Podologia (1 użytkowników oddało głos)

Czy masz problemy ze stopami?

1. Tak (1 głosów [100.00%] - Zobacz)

Procent z głosów: 100.00%

2. Nie (0 głosów [0.00%])

Procent z głosów: 0.00%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 ~ania balonik~

~ania balonik~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2014 - 07:24:13

Gdzie w okolicy można zrobić porządne zawodowe szkolenie z tego zakresu? Tak żeby faktycznie przygotowało do wykonywania zawodu? Dało jakieś sensowne umiejętności?

#2 ~biczes~

~biczes~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2014 - 07:24:46

Zdecydowanie polecam szkolenia podologiczne - świetna sprawa, ale też nie taka łatwa. Jednak sam fakt, że da się opanować ten zawód w kilka tygodni sprawia, że tym bardziej ma to sens. Wszystkiego nauczyłam się w new nails, tam robili szkolenie zawodowe - pracuję w zawodzie od prawie roku.

#3 ~krinta~

~krinta~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2015 - 06:10:48

Można zostać podologiem pod samych szkoleniach, ale to wymaga czasu - doświadczenie zawodowe jest konieczne, praktyki, poznanie różnych przypadków. Bo na pewno nie jest tak, że bez względu na sytuację zawsze wszystko będzie ok.

#4 markulo

markulo

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 02 kwiecień 2015 - 12:07:15

Jestem zdecydowanie na tak.

#5 ~Namysłowianka~

~Namysłowianka~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2015 - 12:17:11

Świetna podolog ma swój gabinet w Kluczborku przy ul. Słowackiego.

Wykonuje wiele zabiegów na stopach.

Czy w Namysłowie jest podolog?

#6 ~PS~

~PS~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2015 - 15:34:45

Świetna podolog ma swój gabinet w Kluczborku przy ul. Słowackiego.

Wykonuje wiele zabiegów na stopach.

Czy w Namysłowie jest podolog?

Podolog ?  nie,  ale  POtologi pełno !!  :lol:

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2015 - 15:39:42

Podolog ?  nie,  ale  POtologi pełno !!  :lol:

Człowieku,najwięcej u Ciebie!!!Znalazł się znawca-wstyd!

#8 ~hasznek~

~hasznek~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2015 - 06:20:57

kto robił w ostatnim czasie podologię? Ale nie przez studia, tylko przez szkolenia zawodowe. Czy to wam wystarczyło do zatrudnienia i jak jest z klientami? Nadal jest ich coraz więcej?

#9 ~biczes~

~biczes~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2015 - 06:19:20

Z tego zakresu możesz zrobić szkolenie zawodowe i to ci na spokojnie wystarczy do znalezienia pracy. Musisz temu poświęcić mniej więcej kilka tygodni - oczywiście zakładam, że chcesz to wykonywać na klientkach, tak?

#10 ~kesztan~

~kesztan~
  • Goście

Napisano 28 październik 2015 - 07:25:57

Poważnie można w tym pracować po szkoleniach? No ok, ale czy przyjmując do pracy nie oczekuje się od podologów posiadania studiów? Jak to było w waszym przypadku?

#11 ~emrda~

~emrda~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2016 - 07:13:16

Poważnie wystarczy do tego szkolenie? Dajecie tego gwarancję? Nie są potrzebne studia? No i przede wszystkim - po jakim czasie można pracować w tym zawodzie? Czy każdy może zostać podologiem?

#12 ~jortos~

~jortos~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2016 - 07:19:08

Oczywiście, że dojście do dużej zmiany wymaga czasu... Podologia to jest temat wymagający, nie nauczycie się go z dnia na dzień, ale docelowo można osiągnąć fajny sukces. Natychmiast na to nie ma szans - wiem ile sama się nad tym wszystkim napracowałam.

#13 ~hurtes~

~hurtes~
  • Goście

Napisano 14 luty 2017 - 07:15:26

W temacie podologii siedzę od niedawna - głównie ze względu na zainteresowanie opieką bliskiej mi osoby. Mam kurs podstawowy z Beauty lux, ale kiedy wyjdę na prostą, to na bank zrobię zawodowy i będę chciała wejść w ten temat głębiej. Zobaczymy jak to pójdzie.

#14 ~posiers~

~posiers~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2017 - 07:25:21

Gdzie w okolicy można zrobić porządne zawodowe szkolenie z tego zakresu? Tak żeby faktycznie przygotowało do wykonywania zawodu? Dało jakieś sensowne umiejętności?

Robisz szkolenie w Beauty lux w Warszawie. Nie patrz na kilometry, tylko o przygotowanie do pracy. NIkt z dnia na dzień nie staje się fachowcem. To wszystko odbywa się dopiero stopniowo, ale docelowo cele zrealizujecie. 

#15 ~poppara~

~poppara~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2017 - 06:16:48

Działajcie na bazie szkoleń, to zdecydowanie najłatwiejsza druga, która po prostu pozwala nauczyć się zawodu. Od razu niczego wielkiego nie zrobicie, ale z czasem powinno się wam udać wejść na wysoki poziom. Podologia naprawdę jest mocno wymagającym tematem. 

#16 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2017 - 09:00:30

Działajcie na bazie szkoleń, to zdecydowanie najłatwiejsza druga, która po prostu pozwala nauczyć się zawodu. Od razu niczego wielkiego nie zrobicie, ale z czasem powinno się wam udać wejść na wysoki poziom. Podologia naprawdę jest mocno wymagającym tematem. 

Po kilkugodzinnym kursie chcesz leczyć stopy?. Napisz ile wyleczyłaś i jakie stosujesz metody.

#17 ~baltor~

~baltor~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2017 - 06:16:36

Świetny temat, same konkrety i przygotowanie do zawodu. Wiem jak to wyglądało u mnie, ile udało się nauczyć. Najważniejsze, że doskonale sobie poradziłam. To bardzo ciekawe zagadnienia, które naprawdę potrafią przygotować do czegoś dużego. A dbanie o stopy ma z roku na rok coraz większe zainteresowanie. 

#18 ~guster~

~guster~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2017 - 06:17:15

Pewnie, że można być podologiem bez studiów - to wymaga czasu, ale ogólnie temat jest do zrobienia. Beauty lux prowadzi tą podologię na naprawdę wysokim poziomie, oni potrafią przygotować do pracy, ale nigdy cudownie nie będzie. Trzeba systematycznie działać z nastawieniem na efekty. Wtedy wszystko będzie w porządku. 

#19 ~=~

~=~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2017 - 17:05:44

Pewnie, że można być podologiem bez studiów - to wymaga czasu, ale ogólnie temat jest do zrobienia. Beauty lux prowadzi tą podologię na naprawdę wysokim poziomie, oni potrafią przygotować do pracy, ale nigdy cudownie nie będzie. Trzeba systematycznie działać z nastawieniem na efekty. Wtedy wszystko będzie w porządku. 

ale w Namysłowie POtologi ci unas dostatek a i jeden tłusty sPOcony POdofil jest na wolności  :lol:

#20 ~Kar~

~Kar~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2017 - 09:43:39

A Wrocław ? polecacie jakieś studium, podyplomowe z Podologii we Wrocławiu ? :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych