Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

PO składa projekt w sprawie przestępstw pedofilskich. Nie będzie zmiłuj.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

#21 MIM1234

MIM1234

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 676 postów

Napisano 16 maj 2019 - 19:31:26

Walka z przestępstwami, w tym z pedofilią, w wykonaniu rządów PO-PSL POlegała na skróceniu o pięć lat biegu przedawnienia. 

Nie chodzi o skracanie wyroków.Chodzi o oskarżenia prokuratorów i wydawanie wyroków przez sądy dot.przestępców-pedofili.Ile i jakich wydała dojna zmiana.?.Lubisz posługiwać się linkami,więc do dzieła.

#22 Samanta Blumstein

Samanta Blumstein

Piękny Śląsk

• PipPipPipPip
  • 6363 postów

Napisano 16 maj 2019 - 22:13:10

Walka z przestępstwami, w tym z pedofilią, w wykonaniu rządów PO-PSL POlegała na skróceniu o pięć lat biegu przedawnienia. 

Jak wyglądała walka z przestępstwami  w tym z pedofilią w wykonaniu rządu pislamu w latach  2005- 2007 ? 

#23 MIM1234

MIM1234

Swojak

• PipPipPipPip
  • 676 postów

Napisano 16 maj 2019 - 22:46:52

Jak wyglądała walka z przestępstwami  w tym z pedofilią w wykonaniu rządu pislamu w latach  2005- 2007 ? 

Ziobrowi o mało buty dzisiaj nie spadły.Tak się zaperzył.

#24 jaka szkoda

jaka szkoda

Swojak

• PipPipPipPip
  • 857 postów

Napisano 17 maj 2019 - 06:22:16

Nie chodzi o skracanie wyroków.Chodzi o oskarżenia prokuratorów i wydawanie wyroków przez sądy dot.przestępców-pedofili.Ile i jakich wydała dojna zmiana.?.Lubisz posługiwać się linkami,więc do dzieła.

Napisałem dokładnie to, o co mnie chodziło!

Jeżeli tobie „Chodzi o oskarżenia prokuratorów i wydawanie wyroków przez sądy dot. przestępców-pedofili. Ile i jakich wydała dojna zmiana.?.”, to POszukaj sobie sam. W tworzeniu niestworzonych rzeczy jesteś jednym z liderów na tym forum.

#25 To My

To My

Swojak

• PipPipPipPip
  • 449 postów

Napisano 17 maj 2019 - 06:38:19

Jesteście naprawdę żałośni!

Piszę to do zagorzałych zwolenników partii  rządzącej i partii opozycyjnych. Dla Was najważniejsze są “przepychanki polityczne”. O losie ofiar pedofili nic nie piszecie. Kogo z Was to obchodzi? Najważniejsze, że znów jest temat, na którego tle można pokazać, że potrafimy tylko krzyczeć, a nie rozmawiać ze sobą. Politycy cieszą się, bo wiedzą, że w całym kraju mają bezmyślnych zwolenników, którzy od razu powielą każdy przekaz dnia wszystkich centrali partyjnych.

#26 Zgryźliwy

Zgryźliwy

Swojak

• PipPipPipPip
  • 598 postów

Napisano 17 maj 2019 - 06:46:57

A ja czekam na następny film Sekielskiego. Film o pedofilii wśród gejów, celebrytów, artystów. Czekam! :D  :D  :D

#27 To My

To My

Swojak

• PipPipPipPip
  • 449 postów

Napisano 17 maj 2019 - 07:00:01

A ja czekam na następny film Sekielskiego. Film o pedofilii wśród gejów, celebrytów, artystów. Czekam! :D  :D  :D

A ten pierwszy już widziałeś?

#28 To My

To My

Swojak

• PipPipPipPip
  • 449 postów

Napisano 17 maj 2019 - 07:16:53

Wielu toczy dyskusję i krytykuje ten film o pedofilii w Kościele. Nie chcę się w to włączyć, ale jedno pytanie mnie nurtuje. Krytycy tego filmu mówią, że pedofilię można spotkać we wszystkich zawodach i grupach społecznych i że tutaj jest atak na Kościół. Zgadzam się z pierwszą częścią wypowiedzi krytyków, ale nie z drugą.

Teraz moje pytanie do Was. Ksiądz mieszkający w Waszej parafii odwiedza Was i proponuje zabrać Wasze niepełnoletnie dzieci na wakacje. Zgodzilibyście się na to?

A teraz inna sytuacja. W tej samej parafii mieszka murarz. On tez do was podchodzi i proponuje miłe spędzenie wakacji dla Waszych dzieci. Zgodzilibyście się na to?

Czy ktoś z Was zauważa różnicę pomiędzy tymi zawodami? Do kogo ma się większe zaufanie, jeżeli chodzi o powierzenie opieki nad dziecmi?

Nie oczekuję odpowiedzi. Wystarczy, że każdy sam sobie odpowie na to pytanie.

#29 Antoni Adam

Antoni Adam

Swojak

• PipPipPipPip
  • 420 postów

Napisano 17 maj 2019 - 07:23:04

POKO sroko czyli Patologia rzekomo Obywatelska tak samo jak w 2007r, 2012r, 2015r. nie poparła wczoraj zaostrzenia kar za przestępstwa pedofilskie.

#30 Zgryźliwy

Zgryźliwy

Swojak

• PipPipPipPip
  • 598 postów

Napisano 17 maj 2019 - 09:11:24

Wielu toczy dyskusję i krytykuje ten film o pedofilii w Kościele. Nie chcę się w to włączyć, ale jedno pytanie mnie nurtuje. Krytycy tego filmu mówią, że pedofilię można spotkać we wszystkich zawodach i grupach społecznych i że tutaj jest atak na Kościół. Zgadzam się z pierwszą częścią wypowiedzi krytyków, ale nie z drugą.

Teraz moje pytanie do Was. Ksiądz mieszkający w Waszej parafii odwiedza Was i proponuje zabrać Wasze niepełnoletnie dzieci na wakacje. Zgodzilibyście się na to?

A teraz inna sytuacja. W tej samej parafii mieszka murarz. On tez do was podchodzi i proponuje miłe spędzenie wakacji dla Waszych dzieci. Zgodzilibyście się na to?

Czy ktoś z Was zauważa różnicę pomiędzy tymi zawodami? Do kogo ma się większe zaufanie, jeżeli chodzi o powierzenie opieki nad dziecmi?

Nie oczekuję odpowiedzi. Wystarczy, że każdy sam sobie odpowie na to pytanie.

Teraz troszkę inny scenariusz. Odwiedza mnie członek "Wiosny"...  :lol:  :lol:  :lol:

#31 MIM1234

MIM1234

Swojak

• PipPipPipPip
  • 676 postów

Napisano 17 maj 2019 - 18:18:57

Napisałem dokładnie to, o co mnie chodziło!

Jeżeli tobie „Chodzi o oskarżenia prokuratorów i wydawanie wyroków przez sądy dot. przestępców-pedofili. Ile i jakich wydała dojna zmiana.?.”, to POszukaj sobie sam. W tworzeniu niestworzonych rzeczy jesteś jednym z liderów na tym forum.

Oglądaj dzisiaj o 23,00 TVN,to może ci się trochę odmieni.Tylko nie zapomnij,albo budzik nastaw.

#32 MIM1234

MIM1234

Swojak

• PipPipPipPip
  • 676 postów

Napisano wczoraj, 14:47

POKO sroko czyli Patologia rzekomo Obywatelska tak samo jak w 2007r, 2012r, 2015r. nie poparła wczoraj zaostrzenia kar za przestępstwa pedofilskie.

Nie minął tydzień,a p.Zbyszek już szykuje zmiany do tej kaszany.A za chwilę będą następne.Tak się uchwala ustawy wg Pisu.Dalej będziesz innych oskarżał.?

#33 Samanta Blumstein

Samanta Blumstein

Piękny Śląsk

• PipPipPipPip
  • 6363 postów

Napisano wczoraj, 15:51

POKO 

Krakowski Instytut Prawa Karnego  opublikował nawet obszerną ekspertyzę na temat zmian przyjętych przez Sejm. Eksperci oceniają wprost: "Liczba i rodzaj zawartych w uchwalonej ustawie błędów doprowadzi do destabilizacji systemu prawnego". Łącznie wskazali 45 zastrzeżeń bądź po prostu błędów w nowelizacji.

Kto rozsądny poprze taki bubel prawniczy ???     :D  :D  :D 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych