Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#21 haczyk

haczyk

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 71 postów

Napisano 14 sierpień 2019 - 09:12:58

Czy ci którzy czczą kolaborantów z NSZ to też antpoloniści ???

Piszę o współczesnych antypolonistach. NSZ to historia.

#22 AVE SILESIA

AVE SILESIA

Swojak

• PipPipPipPip
  • 593 postów

Napisano 14 sierpień 2019 - 09:36:29

Piszę o współczesnych antypolonistach. NSZ to historia.

Duda jest jak najbardziej  współczesny i oddał hołd zbirom z NSZ .

Co ty na to ?

#23 haczyk

haczyk

Bywalec

• PipPipPip
  • 71 postów

Napisano 14 sierpień 2019 - 10:05:57

Duda jest jak najbardziej  współczesny i oddał hołd zbirom z NSZ .

Co ty na to ?

W czasach PRL-u wszystko co czytałem o NSZ było złe. Po 1989 r zacząłem odnajdywać coraz więcej informacji o zasługach tej formacji dla Polski . Z dystansem odnoszę się do wszystkiego czego nie zgłębiłem. Uważam, że potworną rzeczywistość tamtych lat najlepiej oddaje książka Egzekutor  Stefana Dąmbskiego gdyż prawie do 40-tki mogłem słuchać relacji byłego AK-ca rocz. 1918. Można go znaleźć w necie. Aha, podobno jesteś facetem .

#24 AVE SILESIA

AVE SILESIA

Swojak

• PipPipPipPip
  • 593 postów

Napisano 14 sierpień 2019 - 10:19:05

W czasach PRL-u wszystko co czytałem o NSZ było złe. Po 1989 r zacząłem odnajdywać coraz więcej informacji o zasługach tej formacji dla Polski . Z dystansem odnoszę się do wszystkiego czego nie zgłębiłem. Uważam, że potworną rzeczywistość tamtych lat najlepiej oddaje książka Egzekutor  Stefana Dąmbskiego gdyż prawie do 40-tki mogłem słuchać relacji byłego AK-ca rocz. 1918. Można go znaleźć w necie. Aha, podobno jesteś facetem .

Dlaczego ci "bohaterowie "  uciekli razem z wojskami niemieckimi i osiedlili się w Niemczech zachodnich ???  

Jak to PiSał Adaśko z Niemodlina   :  Chwała i cześć bohaterom pislamu w Monachium .  :D

#25 haczyk

haczyk

Bywalec

• PipPipPip
  • 71 postów

Napisano 14 sierpień 2019 - 15:48:27

Dlaczego ci "bohaterowie "  uciekli razem z wojskami niemieckimi i osiedlili się w Niemczech zachodnich ???  

Jak to PiSał Adaśko z Niemodlina   :  Chwała i cześć bohaterom pislamu w Monachium .  :D

Nie mam pojęcia dlaczego ale po pięciu latach wymykania się śmierci po prostu chcieli dalej żyć ! Drążysz trochę jak taki jeden z Powolnego za PRL-u Wydz. III i IV

#26 AVE SILESIA

AVE SILESIA

Swojak

• PipPipPipPip
  • 593 postów

Napisano 14 sierpień 2019 - 16:01:10

Nie mam pojęcia dlaczego ale po pięciu latach wymykania się śmierci po prostu chcieli dalej żyć ! Drążysz trochę jak taki jeden z Powolnego za PRL-u Wydz. III i IV

I dlatego udali się pod skrzydła agresora ???

Dziwne chcąc przeżyć  , należy zgłosić się do kata ???

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych