Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~egon~

~egon~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2010 - 21:10:27

Bardzo ładnie zorganizowane zawody, tylko z parkingiem był mały problem, bo tereny okoliczne BARDZO podmokłe były, co oczywiście nie wina organizatorów, no i JEDNO stoisko ze sprzedażą piwa.... W taki upał trzeba było czekać wieczność... :) ALE OGÓLNIE BRAVA!!!

#2 ~michalcz~

~michalcz~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2010 - 22:00:17

do dupy ale co sie dziwic szemrowice organizowało??

#3 ~~gość~~

~~gość~~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2010 - 22:19:33

U was na pewno byłoby lepiej, napisz tylko gdzie... bo się doczekać lepszej imprezy nie możemy !!!

#4 ~erdz~

~erdz~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2010 - 15:18:58

U was na pewno byłoby lepiej, napisz tylko gdzie... bo się doczekać lepszej imprezy nie możemy !!!

Strażacy z Szemrowic cieszą sie przynajmniej z jednej negatywnej opini o imprezie ,wiemy co poprawić bo do ideału nam daleko a podpatrzymy jak to zrobić u autora tej opini , wszyscy czekamy na zaproszenie . Parkingi to fakt było widać po ilośći przybyłych pojazdów ale wiemy ,że to nie tłumaczenie

#5 ~tic~

~tic~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2010 - 16:19:58

Widać , że zdolnoś rozumowania autora tego wpisu ogranicza sie tylko do jednej cześci jego ćiała a szkoda bo jak ktoś siedzi na " swoim rozumie " to sobie go przygniata i plecie głupoty , wstań pomyśl co napisałeś a potem zerknij w lustro a zobaczysz pewną częśc ciała . Na imprezie nie byłem wienc ocenić jej nie moge ale słyszałem odmienne opinie jak te co napisał(a) Pan(i) d...

#6 ~oleck~

~oleck~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2010 - 17:00:23

Byłem na Zawodach Śikawek w Szemrowicach super imprezka jedyna tego typu na Opolszczyznie byłem tam już 5 raz papewno największa impreza strażacka na południu naszego kraju widać po rozmachu ,co rok większa : ilości gośći i z ilu województw startują ekipy , mały minus zmora jak wszędzie to parkingi no i kolejka do browaru zato bufet super zaopatrzony i rozsądne ceny . Polecam

#7 ~michalcz~

~michalcz~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2010 - 17:03:08

no niestety jak was interesują tak żadne wiejskie imprezy co to za tłumaczenie ze niem gdzie parkować znaczy brak dobrej organizacji
nie ma to jak u nas przyjedzcie a zobaczycie ---- pytanie tylko kto was zaprosi pozdr.

#8 ~pik~

~pik~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2010 - 17:38:39

no niestety jak was interesują tak żadne wiejskie imprezy co to za tłumaczenie ze niem gdzie parkować znaczy brak dobrej organizacji
nie ma to jak u nas przyjedzcie a zobaczycie ---- pytanie tylko kto was zaprosi pozdr.

Widze ,że coś serce boli , zazdrościsz imprezy strażakom z Szemrowic rozmachu i iloćśi gośći napewno jesteś strazakiem nieudacznikiem wienc zaproś nas wszystkich mieszkanców opolszczyzny i nie tylko , co wstydzisz sie swojej strazy i miejscowości gdzie mieszkasz a ocenimy wszyscy obiektywnie widocznie nic nie umiesz tylko pisac głupoty wszyscy jakoś mają odmienne zdanie o tej imprezie od Ciebie ale wiem ,że są "kochający inaczej " i mają prawo do tego ODWAGI ! ! ! Szemrowic nie muśisz zapraszać jak ich nie lubisz nie wnikam ale zaproś innych a zobaczymy co potrafisz , niemam zamiaru odpisywać na Twoje bzdury ale ocenić kto lepszy chłopaki pokazali na co ich stac teraz TY sie pochwal a ocena napewno bedzie sprawiedliwa

#9 ~leo~

~leo~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2010 - 20:29:42

Byłem , widziałem potwierdzam wszystkie opinie z wyjątkiem tej jednej , polecam impreze wszystkim miłośnikom pożarnictwa i koni

#10 ~ela~

~ela~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2010 - 22:04:54

Byłam w Szemrowicach super sprawa widać ,że strazacy z Szemrowic podchodzą z sercem do tej imprezy wszystkie ekipy startujące i kibice sie super bawią co roku jest jakis nowy epizod , nie ma monotoni jak na innych zawodach wszyscy chca sie tam pokazać tak wielka ilośc gośći i kibiców w tym roku swiadczy o tym jaką wystawic ocene tym zawodom i całej imprezie , a odbyła sie już kolejny raz ma oczywiśćie minusy parkingi ale gdzie idzie dziś spoko parknać autko ? i niwidać kto organizator ,jakoś niechcą sie oznaczyć ale strazacy to jedna wielka rodzina i " wyniesli " : moje autko zablokowane przez innych a byli to strazacy z wielkopolski z Osp Bożęcin :rolleyes:

#11 ~edgar~

~edgar~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2010 - 23:45:52

tak pewnie w szemrowicach zawsze wszystko jest super ale dla emerytów ogulnie zawody ok a reszta nic ciekawego co było widać po ilości miejsca. duże minusy za brak parkingów choć można było poświęcić 2 łąki jednym słowem porażka druga ftopa za piwo lane nawet małe dziecko w przedszkolu wie że jeden punkt z browarkiem to za mało!!!!!!!
tak na marginesie festyny u księdza w Dobrodzieniu lepiej wypadają no ale .....

#12 ~~nero~~

~~nero~~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2010 - 11:03:12

tak pewnie w szemrowicach zawsze wszystko jest super ale dla emerytów ogulnie zawody ok a reszta nic ciekawego co było widać po ilości miejsca. duże minusy za brak parkingów choć można było poświęcić 2 łąki jednym słowem porażka druga ftopa za piwo lane nawet małe dziecko w przedszkolu wie że jeden punkt z browarkiem to za mało!!!!!!!

Oj chyba masz troche racji ale tylko troche bo te pobliskie łąki wygladały jak Dobrodzieński Delfinek bez pampersa gdy sie pośika ( ta sama ilość wody ) a ja byłem tam autem nie łódką widze ,że mylisz rodzaj imprezy w Szemrowicach sie bawili sami emeryci z całej Opolszczyzny chyba ? a u was młodzi i tu widać jak sie nasze społeczenstwo niestety starzeje ale iloś tych emerytów w takiej kondycji tam napewno robi wrarzenie , oj coś nie tak z tą waszą imprezą jak emeryci chcieli zostawic kase strazakom a nie na plebani . A tak na serio za mało stoisk z piwkiem za długo troche sie czekało , parkingi TAK ale tam gdzie w zeszłym roku parowałem to mogłem sobie popływać , lepiej jak słoneczko swieciło i zalane parkingi niz odwrotnie . Nie wszystkim sie muśi podobać krytyka mobilizuje organizatorów , ale rozmachu imprezy na tak małą wieś to wielu zazdrości . Ja polecam a w 2011 chce parknąć autko z kulturą a nie w rowie 3 km od boiska

#13 ~ROLEK~

~ROLEK~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2010 - 18:59:55

Kol. jak Ty morzesz porównywać te 2 imprezy jaką kasą dysponuje plebania a jaką straż w Szmrowicach nikomu w konto nie zagladam ale moge sie domyslać , cały festyn plebana zgubi sie napewno w rogu namiotu w Szemrowicach , ale to mało istotne pochwal sie lepiej imprezą co zrobili strażacy z Dobrodzienia , albo czym innym co robią Twoi Dobrodzienscy strazacy nic tylko zabierają gminną kase innym jednostkom wszystkich innych mają gdzieś , gdzie na jakiej uroczystośći sie pokazali ? NIGDZIE !!! kłucą sie miedzy sobą , to jest prawdziwe oblicze Dobrodzienia wiem ,że to boli ale cały powiat już to wysłuchuje , wezcie przykład z waszej gminy Szemrowice i Główczyce jacy są zgrani a wam sie w głowach poprzewracało bo wielkie miasto hi hi

#14 ~rick~

~rick~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2010 - 23:21:19

Fajna impreza w Szemrowicach widać , że strażacy z Szemrowic umieją już robić wielkie zawody i co rok to większe fakt praktyka czyni mistrzem , ilość gości o tym świadczy i wystawia im ocene , a na ich poczynania powoli patrzy cała strazacka Polska ,coć kasy widać na tym jeszcze nie zbili bo mają tylko 30 paroletniego MERCEDESA parkingi i kolejka do bufetu to fakt . Z autorem wpisu nr 13 zgadzam sie ale nie w całośći bo niewolno oceniać wszystkich strażaków z Dobrodzienia jednakowo są tam " stare lisy " i " młode wilczki " które sie po raz 1 pokazały na tej imprezie ,oby tak dalej bo chcą coś zrobić i naprawić taką mam nadzieje .Prawda napewno jest w pośrodku. To ich problemy ale zasmuca jak " stara gwardia " ma układy w UM i ma reszte w gminie i u śiebie gdzieś , najpierw popatrzmy na siebie a potem na innych , ale z OSP Dobrodzień to niestety prawda bo już głośno to słychać wszędzie

#15 ~Firefox~

~Firefox~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2010 - 08:25:00

Fajna impreza w Szemrowicach widać , że strażacy z Szemrowic umieją już robić wielkie zawody i co rok to większe fakt praktyka czyni mistrzem , ilość gości o tym świadczy i wystawia im ocene , a na ich poczynania powoli patrzy cała strazacka Polska ,coć kasy widać na tym jeszcze nie zbili bo mają tylko 30 paroletniego MERCEDESA parkingi i kolejka do bufetu to fakt . Z autorem wpisu nr 13 zgadzam sie ale nie w całośći bo niewolno oceniać wszystkich strażaków z Dobrodzienia jednakowo są tam " stare lisy " i " młode wilczki " które sie po raz 1 pokazały na tej imprezie ,oby tak dalej bo chcą coś zrobić i naprawić taką mam nadzieje .Prawda napewno jest w pośrodku. To ich problemy ale zasmuca jak " stara gwardia " ma układy w UM i ma reszte w gminie i u śiebie gdzieś , najpierw popatrzmy na siebie a potem na innych , ale z OSP Dobrodzień to niestety prawda bo już głośno to słychać wszędzie

Zastanawiam się, czy jestem już STARYM LISEM, czy może jeszcze MŁODYM WILCZKIEM???? ;);) p.s. A z tymi układami w UM to po prostu bzdura.

#16 ~zibi~

~zibi~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2010 - 11:19:54

Zastanawiam się, czy jestem już STARYM LISEM, czy może jeszcze MŁODYM WILCZKIEM???? ;);) p.s. A z tymi układami w UM to po prostu bzdura.

Zawody w Szemrowicach mi sie podobały organizacja troche mniej chyba impreza ich już troche przerosła ale sobie wyrabiałem ćierpliwość w kolejce , a co do 2 obozów w OSP Dobrodzień widać to racja bo 1 już sie ujawnił , a kto sie przyzna do układów ? NIKT jeśli naprawde jest tak jak napisali poprzednicy to jest to smutne

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych