Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Oderka już została zarejestrowana :: zobacz komentowany artykuł

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~konik~

~konik~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2009 - 11:47:13

wszystko wiedzacy mariusz g.w zarzadzie!!!!ojojojojojjojojoojjojojjooj!!!takich kandydatów oderka potzrebowała :lol: :lol: :lol: :lol:

#2 ~razmus~

~razmus~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2009 - 15:02:42

mam nadizeje ze ten zarzad nei bedzie lecial w ch.. i wkoncu w Odrze beda młodzi zawodnicy ktorzy albo beda wkoncu systematycznie dostawac pieniadze albo jakies stypendia dla nich bo oni ze wzgledu na to co dzieje isie w klubie sa z Odra bo ja kochaja...i nie ze posciagacie jakis starych dziadow albo leszcy z wiosek ktorzy teraz wyzywaja Odre a jak w Odrze ebdzie sie dobrze dzialo to beda chcieli tu grac ... nie zyczyliscie Oderce to teraz won do swoich lzs-ow..postawcie na mlodizez bo mimo wysztsko sa ambitni i niezle kopia..mam nadzieje ze nikt kto jest w klubie nie ucierpi na tej DUZEJ zmianie w klubie .pozdrawiam

#3 ~tolek~

~tolek~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2009 - 15:09:26

Cieszcie się patafiany że pozwolili tej waszej oderce grać w IV lidze. Jak na mój gust to won do C klasy!!!

#4 ~toreador~

~toreador~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2009 - 15:16:00

witam! w Oderce na pewno musza byc wychowankowie a w klubie jest kilku utalentowanuych dobzre zapowiadajacych sie zawodnikow; sledzac i ogladajac rozgrywki klasy okregowej hbardzo podobali mi sie szymków, budnik, saha, i żaczyk..moze teearz wkoncu si e wybija w tej 4lidze jezeli zostana bo przez tpo co ci chlopacy musieli sie nacierpiec w tym nieporadnym klubie to maskara

#5 ~LOLOKU~

~LOLOKU~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2009 - 07:11:13

M. hahahaha tylko Oderka do niego pasuje a nawet Odrrruńńńka! Już widze ten zespół! Lepszych działaczy nie było? Zenada! <_<

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych