Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

33 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~niki~

~niki~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2008 - 08:58:02

z tym pociągiem do ostrużnej to świetna inisjatywa, dobrze , że wywalili środkowotygodniowe kursy, a pzesunięcie odjazdu z 5 rano na 7 to strzał w 10! choć raz coś z sensem

#2 ~damarada-xxx~

~damarada-xxx~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2008 - 10:07:18

Lipa. Nie chcą się otwierać

#3 tomekw

tomekw

Swojak

• Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 2799 postów

Napisano 13 grudzień 2008 - 10:16:17

Lipa. Nie chcą się otwierać

Pracujemy nad tym. Prosimy o cierpliwość :)

#4 ~~opolanka~~

~~opolanka~~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2008 - 11:15:20

a co z pociągiem pospiesznym Małapanew, odjeżdżał o 5,20, teraz jest tylko IC?

#5 tomekw

tomekw

Swojak

• Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 2799 postów

Napisano 13 grudzień 2008 - 11:40:11

a co z pociągiem pospiesznym Małapanew, odjeżdżał o 5,20, teraz jest tylko IC?

Największa bzdura, jaka była w starym rozkładzie jazdy :) Nawet na kolei ktoś myśli.

#6 ~sony25~

~sony25~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2008 - 11:46:58

Proponuję wam kupić w kasie podręczny rozkład jazdy pociągów. Sa w nim stacje: Opole, Nysa, Kluczbork, Kędzierzyn-Koźle.

Cena 4 zł.

....................
www.sony25.one.pl

#7 ~NICKT~

~NICKT~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2008 - 11:49:19

Największa bzdura, jaka była w starym rozkładzie jazdy :) Nawet na kolei ktoś myśli.

BZDURA? BUHAHAHA. OT POWIEDZIAŁ CO WIEDZIAŁ PRACOWNIK NTO. Bilet na małapanew kosztował 45 złotych, na IC około 90 zł. Może ten tomekw zarabia miliony, ale reszta społeczeństwa nie zarabia tyle. Poza tym jakbyś szefie nie wiedział to oba pociągi jechały CAŁKIEM INNĄ TRASĄ. Jedynym wspólnym przystankiem było Opole i Warszawa. Żałosne po prostu.

PS. W zamian będzie pospieszny linii Warszawa - Opole - Nysa - Kłodzko i odwrotnie.

#8 ~sony25~

~sony25~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2008 - 12:18:50

PS. W zamian będzie pospieszny linii Warszawa - Opole - Nysa - Kłodzko i odwrotnie.

Czyli "Oleńka". Dobrze, że puścili pospieszny skład na 137.

.....
www.sony25.one.pl

#9 tomekw

tomekw

Swojak

• Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 2799 postów

Napisano 13 grudzień 2008 - 14:12:39

BZDURA? BUHAHAHA. OT POWIEDZIAŁ CO WIEDZIAŁ PRACOWNIK NTO. Bilet na małapanew kosztował 45 złotych, na IC około 90 zł. Może ten tomekw zarabia miliony, ale reszta społeczeństwa nie zarabia tyle. Poza tym jakbyś szefie nie wiedział to oba pociągi jechały CAŁKIEM INNĄ TRASĄ. Jedynym wspólnym przystankiem było Opole i Warszawa. Żałosne po prostu.

Nie mam nic przeciw dwóm pociągom do Warszawy, ale przyznasz, że dwie minuty różnicy między odjazdem jednego a drugiego to lekka przesada.
Kiedy pisaliśmy o tym rok temu, na forum podnosiły się głosy, że to głupota. I nadal tak uważam.

#10 ~NICKT~

~NICKT~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2008 - 14:15:39

Nie mam nic przeciw dwóm pociągom do Warszawy, ale przyznasz, że dwie minuty różnicy między odjazdem jednego a drugiego to lekka przesada.
Kiedy pisaliśmy o tym rok temu, na forum podnosiły się głosy, że to głupota. I nadal tak uważam.

Nie przyszło ci do głowy, że teraz możliwość dojazdu stracili mieszkańcy Ozimka, Lublińca, Częstochowy, Piotrkowa czy Radomska? Wyłączności na ten pociąg nie mieli opolanie. Jakbys choc raz pojechal to zobaczylbys ze pociag byl wypełniony.

I co sie tak powołujesz na internautów. Ci sami internauci twierdzą, że nowy wygląd nto jest do bani. Może pod tym też się w końcu podpiszecie.

#11 Gandharwa

Gandharwa

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 920 postów

Napisano 13 grudzień 2008 - 14:20:17

Dzięki PKP można uczyć się patriotyzmu. Do J.Góry w 5 godzin, do Rzeszowa w osiem, do Zamościa w dwanaście. Od razu wiem, że w wielkim kraju mieszkam :-)))

A tak serio to nie wsiądę do pociągu, dopóki nie będzie obiecanych 35 minut do Wrocławia. Stan na dziś to nie opłaca mi się wysiadać z samochodu. Czas to też pieniądz....
Stowarzyszenie Technologii Ekologicznych SILESIA : STE-Silesia.org

#12 ~as~

~as~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2008 - 14:27:46

Dzięki PKP można uczyć się patriotyzmu. Do J.Góry w 5 godzin, do Rzeszowa w osiem, do Zamościa w dwanaście. Od razu wiem, że w wielkim kraju mieszkam :-)))

A tak serio to nie wsiądę do pociągu, dopóki nie będzie obiecanych 35 minut do Wrocławia. Stan na dziś to nie opłaca mi się wysiadać z samochodu. Czas to też pieniądz....

spokojnie, poradzimy sobie w pociągu bez ciebie

#13 tomekw

tomekw

Swojak

• Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 2799 postów

Napisano 13 grudzień 2008 - 14:53:06

Nie przyszło ci do głowy, że teraz możliwość dojazdu stracili mieszkańcy Ozimka, Lublińca, Częstochowy, Piotrkowa czy Radomska? Wyłączności na ten pociąg nie mieli opolanie. Jakbys choc raz pojechal to zobaczylbys ze pociag byl wypełniony.

I co sie tak powołujesz na internautów. Ci sami internauci twierdzą, że nowy wygląd nto jest do bani. Może pod tym też się w końcu podpiszecie.

Czytaj dokładnie, co napisałem :)

#14 ~mixxx~

~mixxx~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2008 - 17:22:07

Widocznie redaktorzy w NTO jezdza na delegacje sluzbowe i maja zwracane... Niestety wiekszosc spoleczenstwa nie ma takiej mozliwosci. Strata Malejpanwii jest do nieodzalowania. Niejednokrotnie Malapanew dojezdzala do Warszawy szybciej niz IC Gornik (prace na CMK). Teraz podstawowe pytanie - czy Redaktor Tomasz W (jak mniemam Wroblewski) jechal choc raz Malapanwia? Pytanie drugie: czy kiedykolwiek dojezdzal do pracy w NTO pociagiem? Bo najlepiej sie cos krytykuje nie majac o tym pojecia, gdy widzi sie swiat z pryzmatu samochodu.

#15 tomekw

tomekw

Swojak

• Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 2799 postów

Napisano 13 grudzień 2008 - 17:51:16

Widocznie redaktorzy w NTO jezdza na delegacje sluzbowe i maja zwracane... Niestety wiekszosc spoleczenstwa nie ma takiej mozliwosci. Strata Malejpanwii jest do nieodzalowania. Niejednokrotnie Malapanew dojezdzala do Warszawy szybciej niz IC Gornik (prace na CMK). Teraz podstawowe pytanie - czy Redaktor Tomasz W (jak mniemam Wroblewski) jechal choc raz Malapanwia? Pytanie drugie: czy kiedykolwiek dojezdzal do pracy w NTO pociagiem? Bo najlepiej sie cos krytykuje nie majac o tym pojecia, gdy widzi sie swiat z pryzmatu samochodu.

Małąpanwią nie jeździłem, ale jeździłem Oleńką. Również pospieszny - ale popołudniowy.
Tak - dojeżdżałem do pracy pociągiem - z Kędzierzyna do Opola przez kilka miesięcy.

#16 ~~opolanka~~

~~opolanka~~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2008 - 19:31:10

Małąpanwią nie jeździłem, ale jeździłem Oleńką. Również pospieszny - ale popołudniowy.
Tak - dojeżdżałem do pracy pociągiem - z Kędzierzyna do Opola przez kilka miesięcy.

drogi redaktorze, jestem studentka, bilet na Malapanew kosztowal mnie 30 zl, a teraz place na IC 90zl. Niestety, godziny odjazdu Olenki w ogole mi nie pasuja do zajec, wiec niestety pozostaje mi IC. Teraz coraz rzadziej bede mogla zagladac do domu. Dalej wiec uwazam ze likwidacja Malejpanwi to glupota i nieodpowiedzialnosc PKP, po to, zeby wyludzic od ludzi kase

#17 ~WYYkolejarz~

~WYYkolejarz~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2008 - 20:27:04

godzina 18.14 z Opola do NYSY autobus szynowy co za deb***E ??????? Ile ludzi musi stać bo nie ma gdzie usiąść !!!!!!!!!!!!!

#18 ~sony25~

~sony25~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2008 - 21:54:21

godzina 18.14 z Opola do NYSY autobus szynowy co za deb***E ??????? Ile ludzi musi stać bo nie ma gdzie usiąść !!!!!!!!!!!!!

Najlepiej ryczeć na głos. Więcej daj !!!!! bo nie słychać.

Na dniach przyjdą z PESY przegubowe szynobusy.

Co do cen biletów - wzrosły bo składy pospieszne z Przewozów Regionalnych przeszły do IC.

#19 ~lol~

~lol~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2008 - 10:52:14

Znowu superancki rozkład jak zawsze zresztą, jak ktos chce dojechac z Opola do Grodkowa to powodzenia zycze, nie wiem po co te pociągi przywrocili ale poza tym wszystko w porzadku

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2008 - 11:30:24

bilet miesieczny kosztuje coraz wiecej a pociag z wroclawia do kedzierzyna kozle kazdego dnia jest nabity jakby to byl transport z bydlem. W piatek to czasami nie ma nawet miejsca godnego stojacego. 5-6 lat temu to jezdzily 2 sklady chociaz pustki byly , a teraz gdy jezdzi znacznie wiecej osob to wywalają sklady i w krotce dojdzie do tego ze szynobus puszcza zeby jeszcze koszta zredukowac. Ludzi to juz maja za nic.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych