Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Nowy członek/inia

forum Głubczyce

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ewald

Ewald

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 722 postów

Napisano 03 sierpień 2018 - 11:23:28

Od jakiegos czasu namaszczeni przez suwerena pokazuja nową twarz. Jest to Vika, nowa członkini. Nie wiadomo czym się zajmuje oprócz wożenia grubej Jolki i towarzystwa. Mówi się, że zastąpiła blondynkę z rolniczaka, byłą swoją nauczycielkę. Podobno stawiają na młodą krew. Za kilka miesięcy zobaczymy ją na liście wyborczej. Ma podobno startować na burmistrza Kietrza. Fotki z prezesem i innymi na plakat już leżą w szufladzie.

#2 dOminiK

dOminiK

Swojak

• PipPipPipPip
  • 325 postów

Napisano 03 sierpień 2018 - 12:09:53

swojego czasu pojawiła się wśród miejscowych 'notabli' jak filip z konopii pewna blondynka, i karierę w lokalnym światku zrobiła. Więc w czym problem? Tylko po waszej stronie młode kobiety mają szanse na 'zasiadanie' i 'piastowanie' ?

#3 Ewald

Ewald

Swojak

• PipPipPipPip
  • 722 postów

Napisano 03 sierpień 2018 - 12:15:07

Ta blondynka nie była taka młoda. Ważne, że z Józkiem trzymała. Poza tym w głowie tez trzeba coś mieć, nie tylko siano czy ptasi mózg.

#4 dOminiK

dOminiK

Swojak

• PipPipPipPip
  • 325 postów

Napisano 03 sierpień 2018 - 12:19:58

Lekko przychodzi ci obrażanie dziewczyny. To takie charakterystyczne... wasi protegowani zawsze kompetentni, zawsze mają 'poukładne w głowach', tuzy intelektu i orły innowacji.. a cała reszta to wioskowe głupki, które trzeba zmieszać z błotem. Mam nadzieję, że twój wpis dotrze do tej osoby i odszczekasz 'siano' i 'ptasi mózg'.  

#5 1stary2

1stary2

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1104 postów

Napisano 05 sierpień 2018 - 21:42:38

Lekko przychodzi ci obrażanie dziewczyny. To takie charakterystyczne... wasi protegowani zawsze kompetentni, zawsze mają 'poukładne w głowach', tuzy intelektu i orły innowacji.. a cała reszta to wioskowe głupki, które trzeba zmieszać z błotem. Mam nadzieję, że twój wpis dotrze do tej osoby i odszczekasz 'siano' i 'ptasi mózg'.  

Dominik! Dorosniesz, bedziesz bardziej romantycznie milosc okazywal/wyznawal. O ile zrozumiesz czym ona jest.

#6 dOminiK

dOminiK

Swojak

• PipPipPipPip
  • 325 postów

Napisano 06 sierpień 2018 - 08:35:45

Dominik! Dorosniesz, bedziesz bardziej romantycznie milosc okazywal/wyznawal. O ile zrozumiesz czym ona jest.

Nie znam Pana, ale sądząc po zdjęciu jest Pan już w wieku, który zobowiązywałby do zachowania milczenia w sytuacji, w której nie ma się nic mądrego do powiedzenia. Mam nadzieję, że zrozumiał Pan co napisałem.

#7 Ewald

Ewald

Swojak

• PipPipPipPip
  • 722 postów

Napisano 06 sierpień 2018 - 09:42:07

Nie znam Pana, ale sądząc po zdjęciu jest Pan już w wieku, który zobowiązywałby do zachowania milczenia w sytuacji, w której nie ma się nic mądrego do powiedzenia. Mam nadzieję, że zrozumiał Pan co napisałem.

Kolejne pierdy czarnej z domu belfra.

#8 dOminiK

dOminiK

Swojak

• PipPipPipPip
  • 325 postów

Napisano 06 sierpień 2018 - 13:12:59

Kolejne pierdy czarnej z domu belfra.

wypatruj listonosza

#9 Ewald

Ewald

Swojak

• PipPipPipPip
  • 722 postów

Napisano 07 sierpień 2018 - 05:47:30

Idź do kibelka i se popuść, bo pękniesz z nienawiści. Już wzrok tracę wypatrując i nic.

#10 PACCO

PACCO

Swojak

• PipPipPipPip
  • 8902 postów

Napisano 08 sierpień 2018 - 19:32:38

wypatruj listonosza

Cziżbyś był forumowym sygnalistą ?  :huh:

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: forum Głubczyce

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych