Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Nie będzie Odry Opole, będzie Oderka :: zobacz komentowany artykuł

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
55 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2009 - 20:09:41

WOW! To jest dopiero gruby post! Pan powyzej wstydzi sie tego ze jest z Opola, bo 15 lat temu ktos pobil konduktora :D WOW! NIEZLE! Moze to sam Pan Konduktor, we wlasnej osobie? A moze Pan Konduktor, Wstydliwy Mieszkaniec Opola, Smok i Ireneusz Ludwig to te same osoby? No, te dwie ostatnie to na pewno.

a ten ktoś, kto Pana Konduktora pobił, to może Darek S.?
Słucha i nie słyszy
Patrzy i nie widzi
Co za obsesja!

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2009 - 20:10:55

Pana strona Panie Ireneuszu nie jest wyznacznikiem opinii wszystkich kibiców z województwa. ...

I nikt nas nie przekona, że czarne jest czarne, a białe jest białe

#43 ~ZKS~

~ZKS~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2009 - 21:16:46

kiedyś na jedym z budynków był taki napis "odra opolska największa kur.... ze śląska" nic dodać nic ująć w całej piłkarskiej polsce jesteście śmieciarzami śmieją się z was wszyscy weźcie sobie tych przyduasów z lewina czy tam z jakiejś innej wiochy i piszcie po murach te swoje dyrdymaly NIE MA WAS BENKARCI 5 LIGI....ani godności ani honoru rozgrywki ruszą a Wy pajace pod nazwą "oderka" będziecie zwykłymi frajerami koniec legendy ale umierać to też trzeba z honorem.......

#44 ~Aniołek~

~Aniołek~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2009 - 21:37:51

ZKS:))) Gościu nie rozśmieszaj mnie:))))))))))))

Mama zapomniała wyłączyć komputer?

BYLIŚMY, JESTEŚMY, BĘDZIEMY!!!!!!!!

Już się cieszę z tych wyjazdów do wiosek i miasteczek:) Zobaczymy ZKS jak się bedziesz śmiał!

#45 ~~kibic~~

~~kibic~~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2009 - 21:43:12

kiedyś na jedym z budynków był ...

HAHAHA ! :) Ot, cwaniaczek, kozaczek z ciebie straszny smieciu zza monitora, w 4 oczy tez mi to powiesz? :)

#46 ~beniu~

~beniu~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2009 - 06:30:57

niedowartościowane małolaty będą kozaczyć w wiochach....hehehe zespół ze 130 tysięcznego miasta wojewódzkiego na boisku w Obrowcu ahahaha ale wstyd a najlepszy jest tekst BYLIŚMY, JESTEŚMY, BĘDZIEMY.....BYLIŚCIE POŚMIEWISKIEM, JESTEŚCIE NIM I POŚMIEWISKIEM TEŻ BĘDZIECIE

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2009 - 09:54:56

proponuję: "KANAŁ ULGI OPOLE"

JA MIAŁEM NA MYŚLI NAZWĘ "KANAŁ ŚCIEKOWY".

#48 ~bolopole~

~bolopole~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2009 - 10:36:12

A ty myślisz, że wszyscy maja czas jechać z końca województwa do Opola po to tylko, by posłuchać, co ma do powiedzenia ratusz? Przecie poczytają sobie w internecie albo gazecie. Czy wy też jezdzicie po wszystkich LZS-ach posłuchac, co mowia na swoich zebraniach.
Poza tym nie mów, że to garstka przeciwników, zdecydowana wiekszosć kibiców z CALEGO wojewodztwa opowiedziala sie za traktowaniem Odry tak jak każdego innego klubu, włącznie ze startem od C-klasy

Witam!
My nie jeździmy po LZS-ach słuchać zebrań, bo nas nie interesują. Ty drogi kolego z tego co widzę, a raczej "czytam" jesteś największym przeciwnikiem Odry w IV lidze, najwięcej masz do powiedzenia oraz komentowania, więc pytam się dlaczego nie stawiłeś się na zebraniu w ratuszu i nie przedstawiłeś swojej wiedzy i opinii. Wszyscy, a przede wszystkim Ty jesteście najmądrzejsi tylko na internecie, potraficie tylko biadolić i płakać, a jak już jest okazja się wykazać to wszyscy chowacie się w piach. Poczytałem sobie też tą stronę bodajże liga.net. Nie wiem czy ta strona jest jakąś oficjalną czy nieoficjalną stroną sportu opolskiego, w każdym razie mało w niej dziennikarskiego obiektywizmu, wszystko sprowadza się do hasła: "Odra be". A te komentarze...to podobnego poziomu jak artykuły, także polecam prowadzić dalej te wyniki, bo w tym przypadku warto zajrzeć, natomiast tymi artykułami, a przede wszystkim tytułami tych artykułów to zniżasz się do poziomu komentujących.

#49 ~~OPOLANIN~~

~~OPOLANIN~~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2009 - 13:35:23

POWINI ZACZYNAC OD C KLASY JAK WSZYSCY TAK BEDZIE LEPIEJ I BEZ ZADNYCH PRZEKRETOW . A WINYCH ZANIEDBAN W KLUBIE ROZLICZYC . PIAST GLIWICE ROWNIEZ ZACZYNAL OD DNA i JEST NAJWYZEJ . ZNOWU OPOLE KOMBINUJE !!!!!

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2009 - 16:43:27

www.liga.net.pl - sonda na temat startu nowej odry od IV ligi - zobacz, co o tym mysli futbolowa spolecznosc wojewodztwa - budowa wielkiego klubu owszem, jak najbardziej, ale na uczciwych zasadach i z powazaniem innych, mniejszych od siebie

gosciu powiedz Ty mi, co Tobie tak szkodzi zeby Odra zagrala od 4 ligi? czytam te Twoje wypowiedzi i czegos nie rozumiem... powiedz co Ci to przeszkadza ze bedzie 4 liga? Ty tego utrzymywal nie bedziesz, nikt zmuszal Cie na chodzenie na mecze tez nie bedzie wiec w czym masz az taki straszny problem?

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2009 - 16:32:33

Oczywiście , ten śmieszny klub powinien się nazywać ,,BIEDAKI" Opole, bo innej nazwy dla nich nie widzę.

#52 ~as~

~as~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2009 - 03:17:09

Od C klasy powinni zaczynać. Do przedmówcy - a szkodzi to ze w regionie jest kilkuset chłopaków którzy nawet po kilka razy w tygodniu trenują i dają z siebie wszystko walcząc o awans do wyzszej klasy rozgrywkowej. Te słabsze druzyny liczą kazdy grosz zeby co sezon grać i walczyć o awans. I kiedy brakuje pieniedzy zawwodnicy potrafia sie składać zeby tylko zagrać. I nie uciekaja z klubu jak Ci wszyscy "zawodowcy" Już rezerwa Odry niedawno załatwiono tak 4 lige kosztem innych i co teraz to samo ??

Niestety Odra musi od nowa zapracować na swoje dobre imie i nie ma co tutaj brać pod uwage jej dobrej przeszłości.

#53 ~pa~

~pa~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2009 - 11:22:31

Nie neguję zasług "Odry"Opole, i szkoda,że tak zasłużony klub musiał paśc,nie mniej jednak każdy powstawający nowy klub zgodnie z obowiązującym prawem rozpoczyna rozgrywki od "C" klasy i tu nie powinno być wyjątku. "Oderka" nie przejeła całego balastu "Odry" a wiec jest nowym klubem i obowiązują ja takie same prawa jak każdego powstającego nowego klubu. Myślę ,że nowe władze OZPN w Opolu z P.Proczyszynem na czele nie złamją obowiązującego prawa w Polsce i udowodną swoją decyzją, że piłka nożna w Polsce się odnawia.
"Oderce" życzę corocznych awansów

#54 ~Looy~

~Looy~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2009 - 07:42:58

Dokładnie! Popieram przedmówcę. Jeśli Odra chce przestać być traktowana jako klub podejrzany, mający na karku jakieś szwindle, to powinna uczciwie rozpocząć grę od C klasy. Bo inaczej znów będzie wokół niej smrodek.

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2009 - 02:18:05

A co to za smrodek? Że zasłużony klub, z rzeszą kibiców, z budżetem i piłkarzami ma zacząć grać w wyższej lidze, niż zespoły w których po pracy grają jacyś amatorzy? Niech się piłka rozwija, miasto pokroju Opola na to zasługuje - a szwindla nie ma tym bardziej, że Oderka ma zająć miejsce Odry, które ta wywalczyła na boisku.

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2009 - 17:39:33

Odra II Opole wywalczyła awans do 4 ligi ale jak wasz opolski klub twierdzi że nowo postała Oderka nie ma nic wspólnego ze starą Odrą i wszystko zaczyna od początku mam namyśli anulowanie zaległości finansowych , nowa nazwa , herb itp. to po wycofaniu I zespołu Odry i drugi automatycznie zostaje wycofany i zadnego awansu nie ma. Chyba wszystko już zrozumiałeś czy dalej twirdzisz że ODRA II OPOLE = ODERKA bo ja uważam że ODERKA = C klasa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych