Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Nie będzie Odry Opole, będzie Oderka :: zobacz komentowany artykuł

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
55 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~pulgluwek~

~pulgluwek~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2009 - 08:10:59

Specjalnie taka nazwa, gdyz na dzwiek starej wiekszosc opolan truchlalo ze strachu, wszak ktos, gdzies, kiedys powiedzial, ze na Odrze niebezpiecznie jest. Zmiekczenie nazwy ma na celu wyciagniecie dloni do tych bojacych sie wlasnego cienia.

#2 ~bilbo~

~bilbo~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2009 - 08:26:22

Proponuję żeby Pan Zembaczyński oddał pół swojej pensji na sponsoring klubu, a Nasze pieniądze zostawił w spokoju, albo przeznaczył je na jakiś szczytny cel, na ludzi, którzy rzeczywiście potrzebują takiej pomocy: hospicja, domy dziecka, domy samotnej matki itd. Nie potrafią grać, nie ma wyników, nie ma sponsorów. Proste. Podtrzymanie tradycji piłkarskiego klubu sportowego w Opolu jak na mój gust za dużo już miasto kosztowało i kosztować będzie. Szanowni piłkarze do roboty! Zaróbcie na swoje pensje! Wiele osób pracuje na 2 etaty i nie narzeka, że mało. Prowadzą dodatkowo działalność itd. i nikt im z budżetu miasta nie dopłaci do działalności bo kiepsko im idzie. Splajtują albo i nie. Tak samo jest z Odrą Opole. Nie ma wyników, nie ma kasy. Do widzenia! "Kto nie chce pracować, ten też niech nie je".

#3 ~DPS~

~DPS~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2009 - 08:41:15

Znowu paru cwaniaków przez kilka lat będzie miało ciepłe stołeczki. Za społeczne pieniądze chce się uszczęśliwić kiboli. Dlaczego Ja za swoje rozrywki płacę z własnej kieszeni, a piłkarzyki dostają dotacje? Chcesz kopać piłke to ją sobie kup, wynajmij boisko. I proszę mi nie pisać o wychowawczej roli sportu.

#4 ~piooo~

~piooo~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2009 - 08:51:02

No i nie jest oderka. Byle zgodnie z przepisami!!!!!!
I od klasy C jak każdy klub!!!!!!!!

#5 ~Jonek~

~Jonek~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2009 - 09:00:52

Juz widze ze szlag trafia co niektorych wyznawcow opolskiech LZS-ow. Co, d*** mieknie, bo chlopaki beda mogly rozwijac sie w normalnie prowadzonym i zarzadzanym klubie i pouciekaja wam, albo skauting ich wylowi? Nazwa sie nie podoba hohoho..... Treba bylo zalozyc samemu klub i nazwac je wedlug uznania np. Pedał.

#6 ~OKS Oderka~

~OKS Oderka~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2009 - 09:06:14

Zróbcie pikiete pod OZPN zeby klub wystartowal 3 C-klasie Hahahahahahahaha!!!

#7 ~capu~

~capu~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2009 - 09:15:14

Uczciwie patrząc powinni jako nowy klub zaczynać od C klasy.

#8 ~anty odra~

~anty odra~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2009 - 09:15:38

no i po co kolejny syf robic.... smieszni kibice itd

#9 ~Kaqzik~

~Kaqzik~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2009 - 09:35:04

Skończcie już p... Odra II awansiowała do IV ligi i nikomu miejsca nie zabierze. PZPN wszystko może i gówno im zrobicie.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2009 - 09:36:57

Zamiast tak zaszczytnych nazw bardziej wiarygodna będzie nazwa "KANAŁ".Bacząc na poczynania "DZIŁACZY" nic dodać nic ująć.

#11 ~Pan Zdzisław~

~Pan Zdzisław~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2009 - 09:40:47

proponuję: "KANAŁ ULGI OPOLE"

#12 ~~Jacky~~

~~Jacky~~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2009 - 09:54:53

ODERKA brzmi ciekawie, ze względu na lojalnych kibiców, ale może jednak stworzyć nazwę, która będzie w Polsce kojarzyć się z Opolem i generalnie będzie bardziej marketingowa. Kiedy jakiś czas temu wystąpił idea nadania nazwy dla stadionu Odry, pomyślałem o nazwie CHABRY, ze względu na położenie, ale też kolor tych kwiatów, taki sam jak kolory Odry, taki sam jak niebieska woda we wszystkich kamionkach wokół Opola. Być może nazwa od kwiatów niezbyt udana dla drużyny piłkarskiej, ale może będą inne pomysły. Przecież to i tak na chwilę.

#13 ~smok~

~smok~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2009 - 10:26:59

Skończcie już p... Odra II awansiowała do IV ligi i nikomu miejsca nie zabierze. PZPN wszystko może i gówno im zrobicie.

Odra II awansowała, ale umknęło ci, że jest likwidowana, a wraz z nią miejce w IV/V lidze. A nowy klub zaczyna od C-klasy! Nie chcecie grać w C-klasie? Nie likwidujcie Odry! Wycofajcie tylko pierwszą drużynę i wszystko jest OK. Dlaczego wszystko chcecie załatwiać szwindlami?

#14 ~Pauly~

~Pauly~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2009 - 10:35:20

Mam pytanie do przeciwników nowej Odry w ogóle a zwłaszcza tych co chcą, żeby Odra startowała w Klasie C. Dlaczego nie było was wczoraj na spotkaniu w ratuszu i nie powiedzieliście co was boli? Widać kibicom zależy na starcie w 4 lidze a garstka przeciwników, choć głośna, istnieje tylko w internecie.

#15 ~zapytacz~

~zapytacz~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2009 - 10:49:51

Co się stało z poprzednimi władzami klubu? Jeżeli odeszli to mam nadzieję że nie wcisną się na stanowiska konsultatów lub innych ekspertów z bogatym doświadczeniem. Najlepiej to ich zaskarżyć o niegospodarność i pod sąd.

#16 ~m~

~m~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2009 - 10:52:11

Miasto sie wali bród smród i ubustwo.Koślawe chodniki,odrapane elewacje.Trawniki jak pastwisko.Autobusy posmiewiskiem a oni chca dac kase na C klasowy zepół.Oni nawet za 10 lat nie wejda do ekstraklasy.

#17 ~1234567890-~

~1234567890-~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2009 - 11:07:15

Jak Odra ma takich kibiców i działaczy z taką determinacją , to niech udowodnią od C klasy grajac przez 4 lata że potrafią prowadzić klub , a potem wyciągają rękę po społeczne pieniądze.Póki co przeobrazali się 4 razy i zawsze to samo .Prezydent też powinien się rozliczyć za pieniądze które już dał i które chce dać

#18 ~stendj~

~stendj~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2009 - 11:10:43

wszystkim oponentom startu nowej odry w 4 lidze a zwłaszcza kibicom z ligoty turawskiej zadam jedno pytanie : która drużyna w lidze okręgowej wywalczyła na boisku awans i przez to ,że odra rozpocznie nowy sezon w 4 lidze w niej nie zagra. Otóż informuję ,że nie ma takiej drużyny a w opolu jest taki potencjał, że słabymi rezerwami wywalczyli na boisku awans. W związku z tym informuję wszystkich oponentów nie wysilajcie się bo to co jest waszym sportowym maxymum to dla odry i opola jest nie zadawalającym minimum.

#19 ~pulgluwek~

~pulgluwek~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2009 - 11:23:18

Przede wszystkim start z 4 ligi to zaden szwindel tylko uklon w strone srodowisk z tradycjami. Wiele klubow z tego skorzystalo i nie rozumiem czemu Odra miala byc w tej kwestii inna. Poza tym, nie dziwie sie sprzeciwom, kazdy by chcial wielka firme jaka jest Odra zobaczyc na swoim klepisku. Obawiam sie jednakze, ze mniej zachwyceni tym pomyslem moga byc LZS-owi dzialacze, ktorym na glowe spadlby mecz "podwyzszonego ryzyka". Aha, a jak komus sie nie podoba finansowanie Odry z pieniedzy miasta... Odliczcie sobie parki, placy zabaw, parkingi, obwodnice itd Jestem niezmotoryzowany, bezdzietny, wiec ja sie dorzucilem dla Was, Wy sie dorzucacie dla mnie. Czy to nie piekne i szlachetne? :)))

#20 ~smok~

~smok~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2009 - 12:11:59

Mam pytanie do przeciwników nowej Odry w ogóle a zwłaszcza tych co chcą, żeby Odra startowała w Klasie C. Dlaczego nie było was wczoraj na spotkaniu w ratuszu i nie powiedzieliście co was boli? Widać kibicom zależy na starcie w 4 lidze a garstka przeciwników, choć głośna, istnieje tylko w internecie.

A ty myślisz, że wszyscy maja czas jechać z końca województwa do Opola po to tylko, by posłuchać, co ma do powiedzenia ratusz? Przecie poczytają sobie w internecie albo gazecie. Czy wy też jezdzicie po wszystkich LZS-ach posłuchac, co mowia na swoich zebraniach.
Poza tym nie mów, że to garstka przeciwników, zdecydowana wiekszosć kibiców z CALEGO wojewodztwa opowiedziala sie za traktowaniem Odry tak jak każdego innego klubu, włącznie ze startem od C-klasy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych