Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2014 - 18:17:29

NAJBESPIECZNIEJSZA TO MOZE DLA NICH BYC LINKA UWIAZANA NA SZYI I DO KIEROWNICY.DLA TYCH WIEKSZYCH IDIOTOW NA DWOCH KOLKACH POWINNA BYC OBOWIAZKOWA.

#2 ~obserwator~

~obserwator~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2014 - 18:40:35

Dla takich jak ty powinny byc obowiazkowe kursy z jezyka polskiego.

#3 ~precz z motorami~

~precz z motorami~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2014 - 18:44:35

Dlaczego IDIOCI jeździcie tak powoli ??? przecież biorcy narządów czekają na was !!!!!!!!!!!

#4 ~ogłuchłem~

~ogłuchłem~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2014 - 18:58:56

A ja mam pytanie do policji: czy sprawdzacie poziom hałasu wydawanego przez zajechane szroty tym szybkim i wściekłym? Błagam, róbcie to i zabierajcie dowody!

#5 ~rowerzysta~

~rowerzysta~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2014 - 19:12:39

Śmieszą mnie te zalecenia dla kierowców samochodów, żeby się rozglądać, patrzeć w lusterko itd. Nikt nie ma szans z szaleńcem na ścigaczu pędzącym 200 na godzinę w mieście. Potem się twierdzi, ktoś na motocykliście wymusił pierwszeństwo. Czy ktoś wreszcie zrobi z tym porządek?

#6 ~alojs~

~alojs~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2014 - 23:04:51

NAJBESPIECZNIEJSZA TO MOZE DLA NICH BYC LINKA UWIAZANA NA SZYI I DO KIEROWNICY.DLA TYCH WIEKSZYCH IDIOTOW NA DWOCH KOLKACH POWINNA BYC OBOWIAZKOWA.

Kto płodzi takich idiotów,pewnie tacy idioci jak ty.

#7 ~ktoś,ktoś~

~ktoś,ktoś~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2014 - 13:04:25

podinspektor Maciej Milewski jest chyba niepoważny stwierdzając "kierowy samochodów, którzy powinni też częściej niż w zimie spoglądać w lusterka" - to w zimie to już nie muszę spoglądać często w lusterka?

#8 admh

admh

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 24 marzec 2014 - 09:04:52

Generalizowanie jest złe nie każdy motocyklista to wariat. Sam kiedyś jeździłem na motocyklu i wiem, że pokusa jest. Przyśpieszenia są nieporównywalne z tymi w przeciętnych samochodach. Ogólnym problemem w Polsce jest brak torów wyścigowych czy innych tego typu miejsc gdzie kierowca zarówno auta jak i motocykla może wjechać i bezpiecznie poszaleć, a po powrocie na normalną drogę już nie ma ochoty przyciskać.

#9 bydlacz

bydlacz

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 23 kwiecień 2014 - 09:00:45

Torów motocyklowych nie ma prawie wcale u nas. Jestem motocyklistą i kocham jeździć motorem ale dbam o bezpieczeństwo. Lubię czasem zaszaleć ale to tylko na pustej drodze a i tak jest duże ryzyko, że ktoś wymusi na krzyżówce. Siadając na taką maszynę trzeba myśleć! Przecież każdy z nas ma rodzinę, dom... Trzeba doceniać to co się ma.

#10 spike_20

spike_20

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 29 kwiecień 2014 - 10:56:18

Ja jeżdżę motorem i samochodem... Na aucie mam naklejoną naklejkę "patrz w lusterka, motocykle są wszędzie" I nie wiem jak inni kierowcy patrzę w lusterka bo od tego są... Szanuję wszytskich na drodze więc i zjeżdżam motocykliście gdy ten chce wyprzedzić... 

#11 nyeri

nyeri

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 13 maj 2014 - 07:06:49

Kask rzeczą obowiązkową, już teraz można zobaczyć w internecie wiele wypadków z udziałem motowyclistów.

#12 gusia1000

gusia1000

gusia1000

• PipPipPipPip
  • 1305 postów

Napisano 28 maj 2014 - 19:50:29

Podoba mi się tytuł tego artykułu, tj. "Musi być kask, a pod nim rozum".
Wg. mnie na drodze muszą uważać wszyscy, nie tylko kierowcy- samochodów, motocykli, ale i rowerzyści oraz piesi.
Wiadomo wiek, ma swoje prawa, ale niech młodzi motocykliści (Oni doprowadzają do większości wypadków drogowych) nie wyżywają się na drodze, bo nie są na niej sami, a gdzie indziej.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2014 - 17:13:21

Witam chciałbym naprawić motocykl gdzie jest dobry warsztat........ 

najlepiej  :D rejon Kedzierzyn kożle, Głubczyce, Nysa, Prudnik ale za wszystkie namiary dziękuję.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych