Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Moda na jesień

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~MEnola~

~MEnola~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2016 - 14:52:15

ja tam byłam na shoppingu w Nico pod poznaniem. akurat trafiłam na różne promocje i obniżki cen - super sprawa, bo kupiłam trochę więcej niż mialam:) ale ubrania pierwsza klasa!

#2 ~Miskantka~

~Miskantka~
  • Goście

Napisano 13 październik 2016 - 22:05:22

no faktiko, tam można sie obłowić niezle! super ciuszki i jest w czym wybierać :)

#3 ~Marianna~

~Marianna~
  • Goście

Napisano 16 październik 2016 - 13:50:33

Mam pytanie, może ono nawet zdziwić mlode panie, ale ja jestem starej daty. Dawniej w modzie pewne połaczenia kolorystyczne były nie do pomyslenia, teraz jest ogromna dowolność, ale nawet dzisiaj rzadko widuje w pokazywanych stylizacjach pewne zestawienia. Dawniej np. połaczenie brązu z czernia bylo niedopuszczalne, np. czarne buty i brązowa spódnica byłuby uznane za całkowity brak gustu. Podobnie granatowe spodnie i czarne buty. Rozumiem, że jest dowolnośc, ale ciekawi mnie, co o tym mysla mlodsze panie interesujące sie modą obecną. A ja po prostu często ma zwyczajnie dylemat. Nawet teraz tez sie pare razy zawahałam jaki kolor spodni zalożyc do brązowych botków, czy tylko brąz i beż, czy może zupełnie swobodnie szary, a może nawet czarny, w końcu widziałam propozycje jakiejs modowej guru w takich właśnie kolorach... No, ale dawniej, "za moich czasów" to by bylo źle widziane. Zwyczajnie nie mam zdania.

#4 ~mentka~

~mentka~
  • Goście

Napisano 30 październik 2016 - 22:56:05

teraz to już się łamie wszystkie konwenanse....nosi sie czerwień z rózem i pomarańczą. i tez to wygląda ok. ale faktem jest ze obecnie w sklepach królują same szarokści i czernie.....no ale w Nico można kupić zdecydowane lepsze kolory

#5 ewelka1818

ewelka1818

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 02 listopad 2016 - 12:28:41

Rzeczywiście teraz każdy ubiera się jak chce, zwłaszcza w miastach. Zresztą na modę nie ma za bardzo co patrzeć, bo każdemu podoba się co innego, chyba najważniejsze, żeby się po prostu dobrze czuć. Ja nie lubię bardzo wyrazistych i jaskrawych kolorów, praktycznie wszystkie ubrania mam ciemne :)

#6 ~simka~

~simka~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2016 - 18:06:03

ogromna dowolność jest w ubiorze teraz. tylko że np ja wole kupować dobrej jakości ciuchy żeby mi służyły dłuzej. czesto jeżdżę do nico pod Krakowem - tam można kupic porządne, dobrej jakości ubrania...no i mega wygoda bo wszystko w jednym miejscu!

#7 ~kinia~

~kinia~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2017 - 01:09:29

W Nico pod Poznaniem i kolo Krakowa maja super wybór butów. Kupuje tylko tam.

#8 Klara30

Klara30

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 15 marzec 2017 - 10:32:01

Ja jestem zakochana w płaszczach i mam ich tyle w szafie,że teraz nigdy nie kupuję wtedy, kiedy jest sezon tylko zawsze po i korzystam z przecen. Jeszcze z tymi na jesień jest o tyle dobrze,że można je założyć na wczesną wiosnę. Ostatnio wypatrzyłam jeden pudrowy i drugi beżowy na MG shohlari i czekam na promocje, bo mam już dwa z tej samej firmy i są genialne! Miłe w dotyku, nie niszczą się jak wracają z pralni, ciepłe, bardzo dobre gatunkowo. 

#9 ~nikol~

~nikol~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2017 - 19:26:24

Ja znowu lubuję się w kratach, dlatego tej jesieni będę śmigać w płaszczu z carry :D

#10 Retsuko

Retsuko

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 03 wrzesień 2019 - 08:05:30

Ostatnio słyszałam, ze wracają lata 60, także dużo kolorów i apaszek :)

#11 kozlovska

kozlovska

Znajomy

• PipPip
  • 20 postów

Napisano 05 wrzesień 2019 - 12:27:38

Ja jednak będę szła za kolorami ciepłymi, czyli na jesień żółcie, pomarańcze itp :)

#12 kartoshka

kartoshka

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 09 wrzesień 2019 - 08:49:30

jeżeli żółcie to raczej torebka i szalik, a płaszcze to raczej butelkowa zieleń :)

#13 wisienka_na_torcie

wisienka_na_torcie

Znajomy

• PipPip
  • 21 postów

Napisano 11 wrzesień 2019 - 07:14:12

Butelkowa zieleń? Strasznie trudno dostać rzeczy w takim kolorze w dość przystępnej cenie..

#14 aoka

aoka

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 16 wrzesień 2019 - 13:33:03

No właśnie tez zauważyłam że ten kolor jest drogi wszędzie... Czy to płaszcz, czy torebka czy nawet zasłony do okna.. Tragedia!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych