Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

383 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~dechain~

~dechain~
  • Goście

Napisano 13 maj 2012 - 19:32:57

Byłem wczoraj i dzisiaj na Toropolu, moja córka reprezentuje zespół Seniorita z Dobrzenia Wielkigo i zauważyłem to samo co Kasia Oleńka faktycznie "perła Opolszczyzny".Ktoś sobie robi reklamę bo Oleńka raczej słabo...

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 maj 2012 - 21:10:25

co do oleńki,szkoda, że wszystkie choreografie mają od zespołu z Jesennika :/

#3 ~gwiazda~

~gwiazda~
  • Goście

Napisano 14 maj 2012 - 10:27:43

Każdemu podoba się inna choreografia i inne wykonanie a w tym roku było dużo dobrych zespołów na MP.

#4 ~wierny fan imprezy~

~wierny fan imprezy~
  • Goście

Napisano 14 maj 2012 - 11:30:56

Zgadzam się z gwiazdą:-). Z roku na rok układy są coraz lepsze. Gratuluje wszystkim mażoretkom. Byłyście świetne, bez wyjątku!!!!!!! :P :D

#5 ~Maleństwo~

~Maleństwo~
  • Goście

Napisano 14 maj 2012 - 11:36:48

A ja bym chciała pogratulować wszystkim zespołom/dziewczynom występującym na Mistrzostwach Polski. Wszystkie bez wyjątku zasługują na pochwały ze względu na włożoną pracę. Zarówno tym które wygrały jak i tym, które nic nie zdobyły. Wychodzę z założenia, że to ma być przede wszystkim dla dziewczyn dobra zabawa!

Odniosę się swoich własnych spostrzeżeń (chodzi o solówki):

- solo baton seniorki - no praktycznie nie było dziewczyn, którym pałka nie upadła. na podium stanęły te same dziewczyny co w tamtym roku (Marta Jabłońska, Dżesika Skórska i Anna Kołodziej). Piękne układy, dynamiczne (mowa tu o pani Marcie Jabłońskiej), pałka wręcz opanowana do perfekcji. Ale, prócz podium była taka dziewyna w fioletowo-żółtym stroju. Układ był w miarę taneczny, jeszcze popracować nad techniką wykonania figur i pewności swoich ruchów (dynamika) i będzie całkiem, całkiem!

- solo baton juniorki - moja ulubiona kategoria. To tu rozwija się najwięcej talentów! Klasę pokazała Julia Koterbska, dziewczynka ze Starej Wsi i Dobrzenia. Jednakże czuję niedosyt, bo I miejsce zajęła mażoretka z Ozimka. Zastanawia mnie tylko za co? Za sam marsz i figury? Praktycznie zero tańca jak w przypadku w/w dziewczynek. Zawsze sądziłam, że mażoretki to połączenie tańca z pałką, a nie na odwrót. Tamte układy wyglądały bardziej estetycznie i fajnie. Chyba ktoś tu był bardzo stronniczy. Z pewnością to I-wsze miejsce należało się Julii Koterbskiej, a te dwa do rozdysponowania między dziewczynko o których pisałam. Tu absolutnie nie ma miejsca na Ozimek!

Fenomenem był zaś ten maleńki, 6-letni chłopczyk. Zatańczył super i te vivaty i owacje były jak najbardziej słuszne!

#6 ~czekoladowa~

~czekoladowa~
  • Goście

Napisano 14 maj 2012 - 11:37:51

Marta Jabłońska miała mega solówkę w tym roku, trzeba przyznać ; )

#7 ~Ercestia~

~Ercestia~
  • Goście

Napisano 14 maj 2012 - 12:02:45

Agata Domarus - suuper solówka, jeżeli chodzi o Juniorki. Ma potencjał! Jeżeli chodzi o Seniorki to Anna Kołodziej pokazała klasę jak zwykle. To samo tyczy się Marty Jabłońskiej - chociaż ta miała nieco denny układ. Nie wiem za co ten mistrz.

#8 ~seniorka~

~seniorka~
  • Goście

Napisano 14 maj 2012 - 12:19:01

Moim zdaniem gracja seniorki fajnie tańczyły, ale nie miały jakiegoś super układu i nie powinny mieć Mistrza !

#9 ~gwiazda~

~gwiazda~
  • Goście

Napisano 14 maj 2012 - 13:13:24

Każdy pokazał coś innego choć nie mogłam zobaczyć występu Marty Jabłońskiej to wiem że na pewno wyszło jej super i dlatego zdobyła mistrza czekam na filmik z występu. :)

#10 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 14 maj 2012 - 14:18:13

Nie rozumiem jakim prawem Gracja ma Mistrza Polski?!?!?! Mógłby mi to ktoś wytłumaczyć proszę?

#11 ~.~

~.~
  • Goście

Napisano 14 maj 2012 - 15:05:59

A ja bym chciała pogratulować wszystkim zespołom/dziewczynom występującym na Mistrzostwach Polski. Wszystkie bez wyjątku zasługują na pochwały ze względu na włożoną pracę. Zarówno tym które wygrały jak i tym, które nic nie zdobyły. Wychodzę z założenia, że to ma być przede wszystkim dla dziewczyn dobra zabawa!

Odniosę się swoich własnych spostrzeżeń (chodzi o solówki):

- solo baton seniorki - no praktycznie nie było dziewczyn, którym pałka nie upadła. na podium stanęły te same dziewczyny co w tamtym roku (Marta Jabłońska, Dżesika Skórska i Anna Kołodziej). Piękne układy, dynamiczne (mowa tu o pani Marcie Jabłońskiej), pałka wręcz opanowana do perfekcji. Ale, prócz podium była taka dziewyna w fioletowo-żółtym stroju. Układ był w miarę taneczny, jeszcze popracować nad techniką wykonania figur i pewności swoich ruchów (dynamika) i będzie całkiem, całkiem!

- solo baton juniorki - moja ulubiona kategoria. To tu rozwija się najwięcej talentów! Klasę pokazała Julia Koterbska, dziewczynka ze Starej Wsi i Dobrzenia. Jednakże czuję niedosyt, bo I miejsce zajęła mażoretka z Ozimka. Zastanawia mnie tylko za co? Za sam marsz i figury? Praktycznie zero tańca jak w przypadku w/w dziewczynek. Zawsze sądziłam, że mażoretki to połączenie tańca z pałką, a nie na odwrót. Tamte układy wyglądały bardziej estetycznie i fajnie. Chyba ktoś tu był bardzo stronniczy. Z pewnością to I-wsze miejsce należało się Julii Koterbskiej, a te dwa do rozdysponowania między dziewczynko o których pisałam. Tu absolutnie nie ma miejsca na Ozimek!

Fenomenem był zaś ten maleńki, 6-letni chłopczyk. Zatańczył super i te vivaty i owacje były jak najbardziej słuszne!

Ciekawe kto był stronniczy?

#12 ~gwiazda~

~gwiazda~
  • Goście

Napisano 14 maj 2012 - 16:18:06

Gracja zatańczyła ładnie tak jak również inne zespoły w kategorii seniorek. Ale ktoś musiał wygrać dlatego uważam, że mażoretki Gracja zatańczyły bardzo ładnie choć spadło im kilka pałeczek miały oryginalny pomysł i równe oraz ostre wykonanie dlatego moim zdaniem wygrały słusznie ;)
Choć zespół Eksplozja pokazał dużą klasę jak i również Tęcza.

#13 ~alicja~

~alicja~
  • Goście

Napisano 14 maj 2012 - 17:59:14

Gracja, czemu. temat coroczny trener w komisji sędziowskiej i odrazu Gracja znów w tym roku na podium. No i w juniorkach i seniorkach w Gracji praktycznie te same zawodniczki. ciekawe zjawisko

#14 ~alicja~

~alicja~
  • Goście

Napisano 14 maj 2012 - 18:01:48

Chociaż rzeczywiście Gracja miała ciekawy układ

#15 ~ewela~

~ewela~
  • Goście

Napisano 14 maj 2012 - 18:10:02

Ja się w pełni zgadzam z maleństwem że na pierwsze miejsce solo baton zasłużuła Julia lub Agata pokazały klasę

#16 ~andzia~

~andzia~
  • Goście

Napisano 14 maj 2012 - 18:40:00

Kidy będą wyniki wszystkich zespołów???

#17 ~Gadzina~

~Gadzina~
  • Goście

Napisano 14 maj 2012 - 18:53:31

Jeśli chodzi o wyniki to też je bym chciała zobaczyć.

a jeśli chodzi o oleńkę..to żenada słynna Paulina K. vice-mistrzyni Polski za układ i strój Nikoli Zajickovej ?!

chyba to jakiś żart ;/

zespół też miał strój od Jesennika z 2011 r.

Także nie wiem czy to taka perła opolszczyzny..

#18 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 14 maj 2012 - 19:20:37

jeśli Nikola Zajickova w tym roku zatańczy na ME, to można się spodziewać, że prawie taką samą solówkę pokaże Paulina na MP w 2013, wiem, że można się na kimś wzorować ale bez przesady, mam nadzieję, że w przyszłym roku nie staniesz na podium.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 maj 2012 - 19:30:55

widzę, że zespół Oleńka uwielbia zespół z Jesennika bo druga solistka też miała taki strój jak one

#20 ~pepe~

~pepe~
  • Goście

Napisano 14 maj 2012 - 19:45:44

One nie mają odwzrowanych strojów tylko stroje po dziewczynach z Jesenika..

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych