Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#1 gapa

gapa

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 262 postów

Napisano 01 marzec 2019 - 12:42:29

O joj, aby do przodu i do UE !

#2 Adam Antoni

Adam Antoni

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1094 postów

Napisano 01 marzec 2019 - 14:28:53

czego się boi zalewska że zdecydowała się na ucieczkę z Polski?

Jakiś LEMING odpowie?

No chyba nie dla kasy bo przecież malutki prezio jaruś mówił że do politykinie idzie się po kasę.

#3 Samanta Blumstein

Samanta Blumstein

Piękny Śląsk

• PipPipPipPip
  • 7136 postów

Napisano 01 marzec 2019 - 15:04:42

Ciekawe czy nauczyciele dadzą się omamić tymi ochłapami  ?  :angry:

Wyróżniający się nauczyciel to taki który głosuje na pislam .   :angry:

MEN wprowadza też dodatek za wyróżniającą pracę. 200 zł miesięcznie mają dostać legitymujący się oceną wyróżniającą nauczyciele kontraktowi, 400 zł - mianowani i 500 zł dyplomowani.  

#4 Olaf Leniuchowicz

Olaf Leniuchowicz

Swojak

• PipPipPipPip
  • 3477 postów

Napisano 01 marzec 2019 - 15:19:19

Wybory idą! Worek z prezentami rozwiązali. Dla każdego znajdą coś ciekawego. Tyle że rachunek przyjdzie po wyborach. :lol:

#5 Samanta Blumstein

Samanta Blumstein

Piękny Śląsk

• PipPipPipPip
  • 7136 postów

Napisano 01 marzec 2019 - 15:21:33

Wybory idą! Worek z prezentami rozwiązali. Dla każdego znajdą coś ciekawego. Tyle że rachunek przyjdzie po wyborach. :lol:

Nauczyciele to ludzie inteligentni - mam nadzieję . 

#6 Samanta Blumstein

Samanta Blumstein

Piękny Śląsk

• PipPipPipPip
  • 7136 postów

Napisano 01 marzec 2019 - 18:25:06

Właśnie dlatego że dostęp do uniwersytetów jest zbyt powszechny wykształciły się bolączki dzisiejszych społeczności "wykształcone matoły" ludzie którzy są po prostu głupi, ale nauczyli się używać mądrych słów.. i dziś tacy najgłośniej krzyczą. Nadal są głupi, tyle że potrafią swoje głupie poglądy ubrać w piękne słowa. :lol: 

Trzeba wiedzieć o czym się pisze i kogo ma się na myśli. Większość komentatorów myli pojęcia i pod termin "nauczyciel" podporządkowuje nieliczną garstkę rzeczywistych nauczycieli oraz ogromną rzeszę pracowników szkolnictwa. Otóż - dla rozróżnienia -nauczycielem jest osoba zajmująca się nauczaniem uczniów na wszystkich etapach edukacyjnych. Natomiast "pracownik szkolnictwa" to osoba przerzucająca obowiązek nauczania na rodziców; sama zaś domaga się bez przerwy coraz większej zapłaty za coś, czego nie wykonuje pomimo podjęcia się nauczania a nie tylko wymagania i oceniania pracy innych nie wnosząc ze swej strony jakiekolwiek wkładu poza postawą roszczeniową. Obecnie w polskich szkołach udział pracowników szkolnictwa w stosunku do ogółu zatrudnionych kształtuje się w granicach 80 - 82%. Zaledwie 18 do 20% zatrudnionych to nauczyciele z powołania. Bo nauczyciel to nie tylko zawód, to przede wszystkim powołanie!!

Brawo Pani Minister !!! Tak trzymać i jeszcze ZNIEŚĆ Kartę Nauczyciela !!

Brawo , brawo tak trzymać i jeszcze zlikwidować ministerstwo oświaty  bo zasiadają tam niedokształcone matoły.    :P  :P  :P 

#7 Samanta Blumstein

Samanta Blumstein

Piękny Śląsk

• PipPipPipPip
  • 7136 postów

Napisano 01 marzec 2019 - 18:30:37

Właśnie dlatego że dostęp do uniwersytetów jest zbyt powszechny wykształciły się bolączki dzisiejszych społeczności "wykształcone matoły" ludzie którzy są po prostu głupi, ale nauczyli się używać mądrych słów.. i dziś tacy najgłośniej krzyczą. Nadal są głupi, tyle że potrafią swoje głupie poglądy ubrać w piękne słowa. :lol: 

Nauczyciele to ludzie inteligentni - mam nadzieję .    :lol:   :lol:   :lol:   :lol:  tak inteligentni inaczej   :lol:

Zmeniłeś mój wPiS  dodając sobie entelygencji  ???    Bycie woznym w szkole to dla ciebie przerost formy nad treścią .  Nie wypowiadaj się gumofilcu o czym co jest dla ciebie "niezapisaną tablicą "  

#8 Samanta Blumstein

Samanta Blumstein

Piękny Śląsk

• PipPipPipPip
  • 7136 postów

Napisano 01 marzec 2019 - 18:38:04

Kochana małpko   Realinfo1,   pragnę cię poinformować  , że mamy XXI wiek i czas Siłaczek  oraz doktorów Judymów już dawno minął .

Pragnę również abyś żył w świadomości , że obecni ministrowie wykształcili się w czasach "parszywej komuny "    :D  :D  :D 

#9 Samanta Blumstein

Samanta Blumstein

Piękny Śląsk

• PipPipPipPip
  • 7136 postów

Napisano 01 marzec 2019 - 19:06:22

"Niewiele brakowało, a nie zdałbym z dziesiątej do jedenastej klasy. Postawiono mi dwóje z polskiego, angielskiego (...) i przysposobienia wojskowego. (...) Wyraźnie chciano, żebym nie zdał. Rodzice się odwołali do kuratora - był nim późniejszy minister Jerzy Kuberski.
Ale los tego odwołania zależał ostatecznie od rady pedagogicznej. I rada pedagogiczna głosowała za oblaniem mnie. A mimo to Kuberski spowodował, że klasy nie powtarzałem. Chyba zorientował się, że trzymanie mnie dłużej w tej szkole nie ma sensu. Tyle że wysłano mnie do kolejnej szkoły: Mikołaja Kopernika na Woli, gdzie zdałem egzaminy.
Nie wiem, jak on to zrobił, bo teoretycznie nie miał do tego prawa  "

Wiesz realinfo 1 kto był takim "bystrym" w szukaniu poparcia u komunistów  uczniem ???

Przez tego reformatora Kuberskiego mamy w kraju teraz kłopot , bo nieuk został prezesem partii.

2 z języka polskiego !!!

i taki prezes mieni się patriotą .    :P  :P  :P 

#10 Samanta Blumstein

Samanta Blumstein

Piękny Śląsk

• PipPipPipPip
  • 7136 postów

Napisano 01 marzec 2019 - 21:26:42

Kłamstwo i manipulacja .

W kontekście zbliżającego się strajku nauczycieli warto przypomnieć dane z raportu "Education at a Glance 2018" przygotowanego przez OECD. Wynika z niego, że polscy nauczyciele spędzają w szkole najmniej czasu spośród wszystkich nauczycieli z państw rozwiniętych (skupionych w OECD). W przypadku naszego kraju to 3,15 godz. dziennie dla nauczycieli podstawówek oraz 2,7 godz. dziennie dla nauczycieli gimnazjów i szkół średnich. Okazuje się, że nauczyciele z państw OECD przy tablicy spędzają średnio aż o 36 proc. więcej czasu od polskich nauczycieli

W kontekście zbliżającego się strajku nauczycieli warto przypomnieć dane z raportu "Education at a Glance 2018" przygotowanego przez OECD. Wynika z niego, że polscy nauczyciele spędzają w szkole najmniej czasu spośród wszystkich nauczycieli z państw rozwiniętych (skupionych w OECD). W przypadku naszego kraju to 3,15 godz. dziennie dla nauczycieli podstawówek oraz 2,7 godz. dziennie dla nauczycieli gimnazjów i szkół średnich. Okazuje się, że nauczyciele z państw OECD przy tablicy spędzają średnio aż o 36 proc. więcej czasu od polskich nauczycieli

#11 Samanta Blumstein

Samanta Blumstein

Piękny Śląsk

• PipPipPipPip
  • 7136 postów

Napisano 01 marzec 2019 - 21:31:49

"Efektem 18-tygodniowego tygodnia pracy ".

Efektem 18-tygodniowego tygodnia  pracy  jest niejaki "realinfo1"   :D  :D  :D 

Ty nie zajmuj się lepiej PiSaniną ,  bo z języka polskiego jesteś takim samym dwójarzem jak KACZYŃSKI . :D 

#12 Samanta Blumstein

Samanta Blumstein

Piękny Śląsk

• PipPipPipPip
  • 7136 postów

Napisano 01 marzec 2019 - 21:34:05

No i trafiłam w punkt, chore qurwiszcze samanta blumstein która tutaj najwięcej szczeka na PiS jest tępą niedouczoną nauczycielką za dychę  :lol: 

zaszczekasz się ku.rwo na śmierć tylko tyle i aż tyle pozostało ci na tym szwabskim forum, a PiS z dobrą zmianą jedzie dalej.

szczekasz kur.wo antyPOLSKA szczekasz ....

A jednak Pan Bóg mnie wysłuchaj i odezwały się charczące psy niby polskiej rasy , ale typowo kałamuckiej urody.

#13 Adam Antoni

Adam Antoni

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1094 postów

Napisano 02 marzec 2019 - 11:00:16

No i trafiłam w punkt, chore qurwiszcze samanta blumstein która tutaj najwięcej szczeka na PiS jest tępą niedouczoną nauczycielką za dychę  :lol: 

zaszczekasz się ku.rwo na śmierć tylko tyle i aż tyle pozostało ci na tym szwabskim forum, a PiS z dobrą zmianą jedzie dalej.

szczekasz kur.wo antyPOLSKA szczekasz ....

co to za nowy leming na forum??

jakiemuś staremu konto zbanowali?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych