Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Markowe sklepy odzieżowe

odzież

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~julka2~

~julka2~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2016 - 11:30:19

Dla mnie nie liczy sie marka, a jakosc, a dobrej jakosci i fajne ciuchy kupuje w sklepie The Hive Clothing. Dodatkowo bardzo lubie fakt, ze nie chodze w takich samych ciuchach co wszystkie moje kolezanki robiace zakupy w galeriach :)

#2 Wiola99

Wiola99

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 24 sierpień 2017 - 11:02:26

Witajcie, coraz pewniej zaczynam robić przez internet zakupy, ogromna oszczędność czasu, pieniędzy i wygoda. Boję się trochę oszustwa, jakie wy macie drogie forumowiczki doświadczenia? Teraz poszukuję prezentu dla taty, np.portfel skórzany męski, jakiś sweter, ale też widzę dużo fajnych ubrań dla dziecka:-) Znacie może sklep lovewallet.pl, przyjaciółka mi mówi, że w ostatnim czasie lepiej robić zakupy w odrębnych sklepach firmowych lub nie, a nie np. na allegro.

#3 ~giznaa~

~giznaa~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2017 - 15:07:28

Dla mnie też liczy się przede wszystkim jakość, dlatego wybieram Limango. Nigdy się nie zawiodłam na zakupach u nich, mają niskie ceny i bardzo duży wybór. Kiedy są wyprzedaże odzieży, to nie idę do centrum handlowego, tylko wolę sprawdzić, co ciekawego mają na tej stronie.

#4 Petik88

Petik88

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 15 listopad 2017 - 15:53:09

No ja również go polecam. Jest to bardzo ciekawy 

#5 ~agusia28~

~agusia28~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2017 - 14:34:56

Ja natomiast polece wam venezzo.pl. Sami polscy producenci i cenowo też jest lepiej niż u konkurencji. Zamówiłam sobie sukienkę na andrzejki i planuję na pewno jeszcze coś na pewno na sylwestra. Bardzo dobra jakość totalna różnica niż chińskie sukienki za parę złotych na allegro. Na pewno mogę wam odradzić pakunten bo mają tanie chińskie sukienki a potem również jest mega problem ze zwrotem.

#6 ROZA4090

ROZA4090

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 14 grudzień 2017 - 11:50:37

ja nie patrze wcale na markę. Zwracam uwagę raczej na materiał z którego jest wykonane ubranie. Dlatego jakoś ciężko mi znaleźć jakieś ulubione sklepy, bo rożnie to bywa

#7 Maria Krzyzewska

Maria Krzyzewska

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 24 maj 2018 - 10:36:19

Myślę, ze najlepszym rozwiązanie są polskie sklepy. Trzeba promować kupowanie u naszych.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych