Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Mariusz Gnoiński prezesem Oderki Opole :: zobacz komentowany artykuł

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~haahah~

~haahah~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2009 - 21:48:58

ale patologia.masazysta odry -prezesem klubu.czy w tym zasranym opolu nie ma kogoś mądfego kto by wział ten klub????/tylko caly czas sie krecimy w kolo tych samych ludzi???!!!był 7 lat i co robil?masował łydki zawodnikom i dosnosił wszystkim i na wszystko!!!!śmiech mnie ogarnia na maksaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

#2 ~Stachu~

~Stachu~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2009 - 22:03:10

Oj bolą zmiany, bolą, co??? Żaden dinozaur sie nie załapał z leśnego towarzystwa. Chlop 2 godziny prezesem, a te już beeee.... Nie ma jak Dusiński, co grilla postawił, kaszanki nakupił, wódki sie napił albo ten z holandii, który na trenera zatrudnił clowna, a na zawodników kopaczy po hajnemedinie. Nareszcie idzie w normalność ten klub. Nareszcie! Do roboty p. Mariuszu i gonic tych darmozjadow gdzie pieprz.

#3 ~brt~

~brt~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2009 - 00:48:53

ale patologia.masazysta odry -prezesem klubu

Właściciel przychodni rehablitacyjnej i piłkarz.
Czy lepiej było znaleźć prezesa megalomana albo posiadającego szemrane "kontakty"? Nie sądzę.

#4 ~lol~

~lol~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2009 - 06:38:38

Mariusz :-) przecież ten facet nadaje się najwyżej na jakiegoś wodzireja na wiejskim weselu. Nic nie zrobił i nic nie zrobi. Tylko dalej będzie płakał że władza mu przeszkadza i mało kasy jest. Oderka jest skazan na zagładę...

#5 ~eb~

~eb~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2009 - 06:49:32

No tak, ten z wasami byl lepszy, bo go kibole wybrali. Pewnie tacy fachowcy jak ty, przy ktorych Odra zgnila. Skad wiesz ze nic nie zrobi jak jeszcze nie zaczal dzialac? Sam skazany jestes na zaglade, ale u psychiatry, bo na gabinet Mariusza juz troche za pozno.

#6 ~lol~

~lol~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2009 - 07:02:27

Skoro lubisz gabinet Mariusza to znaczy że twoja wypowiedź nie jest obiektywna. Mariusz cały czas podłączał się pod Odrę bo robił na niej swoje interesy (gabinet masażu). Więc sam dojdź do wniosku po co było mu nowe stowarzyszenie. Tak a propo nie lubię donosicieli.

#7 ~eb~

~eb~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2009 - 07:17:15

A moze to raczej Odra podlaczala sie pod Marusza? Spytaj go ile im odpuscil kasy i ile juz nigdy nie zobaczy. Gabinet ma mu sie swietnie i bez klubu da sobie doskonale rade, a na Oderce kokosow nie zbije - zapewniam cie.

#8 ~Jaca~

~Jaca~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2009 - 07:35:37

Ja w kwestii formalnej.

Jeśli się komuś nie podoba skład władz "Oderki" i ma lepsze kandydatury, to serdecznie zapraszam na Oleską 51. Od 1 lipca będzie można zapisać się do stowarzyszenia, nabyć prawa członka (deklaracja, składki) i głosować wedle uznania na najbliższym walnym.

A prywatnie?

Mariusz gratuluję Ci odwagi, bo wiem, że kandydatów kilku było, ale żaden nie miał jej tyle co Ty. Jestem pewien że "Oderka" ma prezesa z krwi i kości (hehe)!

#9 ~hahaha~

~hahaha~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2009 - 07:57:16

KILKU KANDYDATÓW?????i wybrali gościa ktory miał najwiecej odwagi????ciekawa sprawa???to świadczy tylko o tym ze w opolu nikt niehcce pomagać odrze ,a to smutne!!!na 4 ligowe realia starczy taki prezes ,ktory dosrtanie z miasta 300tyś i bedzie dzielił.ale czy 4 liga to jest maks ktory chcemy osiagnać????nie wydaje mi sie.....pożyjemy-zobaczymy!!!!

#10 ~lol~

~lol~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2009 - 07:57:50

A moze to raczej Odra podlaczala sie pod Marusza? Spytaj go ile im odpuscil kasy i ile juz nigdy nie zobaczy. Gabinet ma mu sie swietnie i bez klubu da sobie doskonale rade, a na Oderce kokosow nie zbije - zapewniam cie.

Jak widzę jesteś świetnie zorientowany w sprawach kadrowych i finansowych. Myślę że to sam Mariusz pisze albo osoba przez niego podstawiona. Tyle na temat donosów i polityki.

#11 ~oderek~

~oderek~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2009 - 08:23:25

A ciebie kto podstawil bo sie tak wyrywasz od rana? Do roboty sie wez.

#12 ~desperado~

~desperado~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2009 - 08:38:30

Przecież to oczywiste, że ~hahaha~ to jeden z byłych zawodników. Ten sam który występuje pod nickiem pg na stronie Odry.

#13 ~lol~

~lol~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2009 - 09:22:10

A ciebie kto podstawil bo sie tak wyrywasz od rana? Do roboty sie wez.

Aty co z SB jesteś żebi mi rozkazy wydawać?? Mam wolny dzień od pracy i bede obił co mi się podoba. Jak widze prawda w oczy kole

#14 ~mirro~

~mirro~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2009 - 17:25:49

heh jaki zarząd taki klubik.... niech ich dopuszczą do 4ligi bo potem bedzie tylko gorzej

#15 ~~Mariusz~~

~~Mariusz~~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2009 - 22:57:21

Jak widzę jesteś świetnie zorientowany w sprawach kadrowych i finansowych. Myślę że to sam Mariusz pisze albo osoba przez niego podstawiona. Tyle na temat donosów i polityki.

mam na tyle odwagi jaka jest potrzebna aby piłka w Opolu była zdrowa i na odpowiednim poziomie,jak również tyle aby podpisać się imieniem którym na codzień się posługuje a nie uzywac nick,aby nikt sie niedowiedział kim jestem.Na koniec zawsze bedą osoby zadowolne jak i niezadowolone i ja sie z tym liczę,wiec niektorzy mnie nawet niezłoszcza ze tak pisza,maja takie prawo.ale ocene zostawcie na pózniej..........z pozdrowieniem dla prawdziwych kibiców Mariusz Gnoiński.

#16 ~gin81~

~gin81~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2009 - 12:40:27

Oderka???dla mnie śmiech.
Odra jest jedna Odra Opole i tak powinno być na wieki wieków bo szanować trzeba barwy i nazwe ze względu na wszystko!!!!
pozdrowienia dla prawdziwych kibiców Odry od kibica kędzierzyńsko-kozielskiego Chemika.
Chętnie usłysze(przeczytam)opinie z Waszej strony
pzdr dl kumatych
gin81@interia.pl

#17 ~~opolanin~~

~~opolanin~~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2009 - 13:39:49

Odra jest tylko jedna!!!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych