Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

128 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2013 - 09:01:37

Lepszej reklamy nigdzie nie znajdzie.

#2 ~Peter~

~Peter~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2013 - 09:28:59

Przyda sie im. Jeszcze pod baszte powinna zerknąć...

#3 ~smakosz~

~smakosz~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2013 - 09:41:25

A ja tam wole iść do mieszczącego sie obok "Baru Popularnego" (dawny bar mleczny) na moich oczach robią tanie ,smaczne polskie potrawy.Polecam

#4 ~z Niemodlina~

~z Niemodlina~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2013 - 10:35:57

Wczoraj w Opolu miało miejsce spotkanie z Janem Pietrzakiem w wypełnionej po brzegi auli UO. Było ponad 400 osób. Rozumiem,że pan Janek musiałby najpierw zrobić karierę w TVN, aby media lokalne nagłośniły jego przyjazd do Opola?? :)

#5 ~klaudia~

~klaudia~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2013 - 10:48:00

Dużo nie trzeba zmieniać piękny wystrój smaczne jedzenie, może wystarczy odczarować to miejsce:)

#6 ~piotr~

~piotr~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2013 - 12:29:00

I szkolenie dla zespolu. 2 razy bylem i za każdym razem byly sprzeczki między załogą. Bylo mi wstyd przed gośćmi których przywiozłem do mojego rodzinnego miasta.

#7 ~Maria~

~Maria~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2013 - 12:45:36

Może pracownicy zaczną być traktowani po ludzku. Byłam kiedyś świadkiem jak szefowa beształa swoją pracownicę przy klientach restauracji. Dziwię się tym ludziom, że dają sie tak traktować przez szefostwo. Sama przestałam tam chodzić wyłącznie przez stosunek szefowej do pracowników. Dla niej liczy się pieniądz, pieniądz, pieniądz (chyba nawet nie klient, który go zostawia).
Klienci omijają ten lokal szerokim łukiem raczej nie ze względu na jadło, bo to jest raczej zjadliwe (było, bo od kilku czy kilkunastu lat tam nie jadałam), byc może jeszcze jest o ile kucharka psychicznie daje radę tam wytrzymać.

#8 ~nysanka~

~nysanka~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2013 - 13:31:04

Cały program to , żenada .  Wstyd to oglądać.

#9 ~bareja~

~bareja~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2013 - 13:32:12

Wczoraj w Opolu miało miejsce spotkanie z Janem Pietrzakiem w wypełnionej po brzegi auli UO. Było ponad 400 osób. Rozumiem,że pan Janek musiałby najpierw zrobić karierę w TVN, aby media lokalne nagłośniły jego przyjazd do Opola?? :)

bo teraz kuchty są na topie, które się nazywa "załogą" bo  niezwykła robota jak w statku kosmicznym, takie to leminga POjęcie o Sztuce

#10 ~zxc~

~zxc~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2013 - 14:08:43

od pon-nied jestem w nysie nie znam żadnej restauracjina rynku "Bistro pod aniołami". samo bistro troche się mi kojatrzy ale żadnych aniołów to ja tam nie widziałam nie słyszałam...:\

na przeciwko biblioteko miejskiej to to??
straszne miejsce nawet nie wiem czy to jest otwarte.. zawze jak idę to ciemno w środku.
jeden raz tam byłam i wiem że drogo...:/

#11 ~Krzysztof~

~Krzysztof~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2013 - 14:34:24

Problemem tego lokalu jest samo szefostwo ,  i tylko oni uczynili z dawnego ,, Bistro'' lokal najgorszej jakości , rownież byłem świadkiem złego traktowania pracowników , oraz pewnej nocy , o godz 00,30 zabierałem z ul Grodkowskiej pracownice tego lokalu, która  po pracy nie miała czym  do domu wrócić ( dodam ,że młoda dziewczyna ze Skoroszyc) i nikogo z szefostwa ten fakt nie interesował-  OT TAKIE NADĘTE STARE BŻDZIĄGWY, KTÓRE RACZEJ POWINNY TOALETY NA DWORCU W NYSIE PROWADZIĆ.!!!! I sama Gesler tutaj nie pomoże!!!! Też przestałem od 10 lat nie chodze tam , a kiedyś owszem:))

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2013 - 14:43:55

Dochodzą jeszcze  do tego wyścigi  w szpilkach organizowane w Karolince - to już wyższy poziom sztuki lemingów.

#13 ~Katarzyna~

~Katarzyna~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2013 - 15:05:09

No cóż ,,okręt'' tonie :) tylko i wyłącznie z winy  WŁAŚCICIELEK , jeżeli pani na literę C nie zmieni swego podejscia do współpracy z załogą , to ŚWIETY BOŻE  nie pomoże. Tak to jest jak sie wyżej s..........ra niż du..........pe ma.W życiu kij ma dwa końce , to co dajesz , to wraca do ciebie , może teraz pani na litere C bedzie gnebiona u innego prcodawcy ( tego jej życzę)) Kto sie w chlewie urodził ten do niego wróci!!!! Nawet szpilki nie pomogą , a już tym bardziej p Gesler;) W pojedynke można wygrać bitwę , ale nie całą wojne pani C!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#14 ~kama~

~kama~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2013 - 15:08:20

zgadzam sie z postem wyzej ,to wlasciciele powinni zrobic sobie rewolucje głów,wiem cos o nichj bo pracowwalam tam ,traktuja pracownika jak niewolnika juz chyba pies ma lepiej i co do wyplaty zawsze znajduja jakies ale zeby oskubac ,powinniscie sie wstydzic wlasciciele do bani i lokal tez ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#15 ~nysanin~

~nysanin~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2013 - 15:15:22

WAm nawet Pani Magda nie pomoze co jedynie dobry psycholog albo dom wariatów dla wlascicieli, własciciele porazka a sama szefowa to pozal sie boze ,mam nadzie ze taka krzywde co ludzia wyrzadzila to kiedys wszystko do niej powroci......................Powodzenia Pani Magdo,jak juz wyzej ktos napisal moze jedzenie jest ok ale szefostwo to totalne dno tylko głupie usmieszki maja tylko na to ich stac

#16 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2013 - 16:11:01

Haha dajcie spokoj oni mysla ze popularnosc zdobędą ty ze przyjedzie p.Magda. wlasciciciele okropni

#17 ~agawa~

~agawa~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2013 - 16:53:10

Byliśmy w tym roku, jedzenie nienajgorsze, natomiast wystrój rodem z koszmaru. Nie potrafiliśmy przestać się rozglądać po wnętrzu zaprojektowanym chyba przez szaleńca

#18 ~bax~

~bax~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2013 - 17:28:43

czytając komentarze mam niesmak ...dlaczego polak ma taką mentalność zawistną... szkoda i żal

#19 ~Babcia Jazdia~

~Babcia Jazdia~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2013 - 17:45:21

Co za wstrętne babsko, do tego głupie jak palikot!

#20 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2013 - 19:12:48

Wystrój jak na czarną mszę. Zresztą właścicielki to czarownice wiec pasuje. Pewne jest to że dopóki traktują pracowników jak niewolników i maja wystrój rodem z czarnobylskiej chaty moja noga tam nie postanie.
życzę bankructwa bi czciłabym wynająć ten lokal.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych